Pırlanta Estetik ve Lazer Epilasyon Bakırköy-İstanbul

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
12 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 342 kez okundu.

Bakırköy’de faaliyet gösteren ve kaliteli hizmetler ile her daim kaliteli müşteri memnuniyetini ve anlayışını elinde bulunduran bir firma olan Pırlanta Estetik ve Güzellik Merkezi uygun bir bütçe ile her tüy bütçeden kişilerin ilk olarak tercih ettiği firmalar arasında yerini almaktadır.

Sektörde toplamda 7 yıldır hizmet veren ve uzman kadrosu sayesinde her türlü problemi anında çözüm sunan ve çözüm odaklı olarak hizmet veren bir firmadan bahsediyoruz. Her türlü cilt bakımı lazer epilasyonu bölgesel zayıflamaya kadar uygun fiyatlar çerçevesinde hizmet veren bir firma olmaktadır.

 • Lazer Epilasyon
  Cilt Bakımı
  Bölgesel Zayıflama
  İğneli Epilasyon
  Selülit Tedavisi
  Leke Tedavisi
  Kalıcı Makyaj

Pırlanta Estetik ve Güzellik Merkezi İletişim Bilgileri

Adres : Cevizlik Mah. Fahri Korutürk Cad. No:2/4 (Akbank Karşısı)  Bakırköy / İstanbul

Tel       : 0212 542 43 48

GSM    : 0541 208 88 16

Levent Şubesi:
Adres: Sultan Selim Cad. Sanayi Mah. No:8 Kat 2  –  Kağıthane / İstanbul
Tel: 0(212) 282 37 47
Cep: 0(546) 208 88 16

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
[toc]
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git