Ayak Üzerindeki Tüylerinize Lazer Epilasyon Çözümü

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
9 Ocak 2014 tarihinde eklendi, 1.473 kez okundu.

Gerek erkeklerde gerekse bayanlarda ayak üstünde başparmağın ayak ile bağlandığı noktalarda yoğun olacak şekilde tüylenme görülür. Günümüz istenmeyen tüylerin çözüm teknolojisi olan lazer epilasyon ile ayaklarınız üzerindeki tüy ve kıllara kalıcı olarak veda etmeniz mümkündür. Erkeklerin pek gocunmadığı özellikle bayanların rahatsız olduğu ayak üstü kılları ayak üstü lazer epilasyon uygulaması ile yok edilebilmektedir.

Ağrılı acılı ve kalıcılığı olmayan ağda, jilet veya iplik ile alma gibi depilasyon işlemleri yapmaktansa lazer epilasyon uygulamasını tercih eden bayanlar, ayak üzerine lazer epilasyon işleminin de popüleritesini arttırmış ve sıklıkla uygulanan bir yöntem haline gelmesine vesile olmuşlardır.

Çok fazla seans gerektirmeyen bu lazer uygulamasının seans sürelerinin deayak-üstü-killari-lazer 15-20 dakika kadar sürmesi, fiyat olarak da çok pahalı bir fatura çıkmaması bu lazer işlemini tercih edilebilir hale getirmiştir.

Siz’de ayağınız üzerindeki tüylenmelerden şikayetçi iseniz ve buna kalıcı bir çözüm arayışı içerisindeyseniz ayak üstü lazer epilasyon uygulaması gerçekleştiren lazer epilasyon poliklinikleri ile iletişime geçerek, seans sayısı, seans süresi ve ayak üzeri lazer epilasyon fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
[toc]

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git