Genital Bölge Lazer Epilasyon Sorunları! Ayten Hanım

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
23 Şubat 2018 tarihinde eklendi, 945 kez okundu.

Soru: Merhaba hocam. Ben genital bölgeme yaklaşık 6 7 seans lazer yaptırdım fakat bir sonuç göremedim. Acaba önerileriniz nelerdir?

Cevap: Merhaba Ayten Hanım bir çok arkadaşımızın en büyük sorunları arasında yer alan ve oldukça büyük sıkıntılar oluşturan bir bölge olmaktadır genital bölge. Bu bölgede ergenlikte bilinmeden yapılan tüy alma yöntemleri ileride oldukça sıkıntılı sancılı bir dönemin başlangıcını doğurmaktadır. Bu sebepledir ki ileri de genital bölgenin temizliği ve pürüzsüzlüğünü sağlamak için başvurulan en önemli yöntemler arasında lazer epilasyon yer almakta ve güzel sonuçlar doğurmaktadır.

Ayten Hanımın soruda yöneltmiş olduğu 6-7 seans gidip fakat bir sonuç alamamasının altında bir kaç neden yatmaktadır? Birincisi gittiği lazer epilasyon firmasının hangi bölgeye hangi lazer epilasyon cihazını kullanması gerektiğini bilmemesi vede ışık ayarını tam yapamaması.

İkincisi ise Ayten Hanımın genital bölgesinde yer alan kıllanmaların çok aşırı derecede kalınlaşması ve sıklaşmasından da kaynaklanmaktadır. Tabi lazer epilasyon yöntemleri aşırı derecede kalınlaşmış ve çoğalmış kılların temizlemesinde birazcık zorlandığını bildirmek isteriz.

Bu sebepledir ki bu tarz aşırı derecede kalınlaşmış ve sıklaşmış kıl bölgelerine iğneli epilasyon yaptırdıktan sonra lazer epilasyon yaptırmak daha faydalı olacaktır.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git