Özel Bölge Lazer Epilasyon Sorunları! Ayten Hanım

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

23 Şubat 2018 tarihinde eklendi, 4.049 kez okundu.

Son Güncelleme Eylül 9th, 2019 Saat 04:43 pm yapılmıştır

Soru: Merhaba hocam. Ben Özel bölgeme yaklaşık 6 7 seans lazer yaptırdım fakat bir sonuç göremedim. Acaba önerileriniz nelerdir?

Cevap: Merhaba Ayten Hanım bir çok arkadaşımızın en büyük sorunları arasında yer alan ve oldukça büyük sıkıntılar oluşturan bir bölge olmaktadır Özel Bölge. Bu bölgede ergenlikte bilinmeden yapılan tüy alma yöntemleri ileride oldukça sıkıntılı sancılı bir dönemin başlangıcını doğurmaktadır. Bu sebepledir ki ileri de Özel Bölgenin temizliği ve pürüzsüzlüğünü sağlamak için başvurulan en önemli yöntemler arasında lazer epilasyon yer almakta ve güzel sonuçlar doğurmaktadır.

Daha Fazlası  Genital Bölge Lazer Epilasyon Hormonlara Zarar Verir Mi? Merve Hanım

Ayten Hanımın soruda yöneltmiş olduğu 6-7 seans gidip fakat bir sonuç alamamasının altında bir kaç neden yatmaktadır? Birincisi gittiği lazer epilasyon firmasının hangi bölgeye hangi lazer epilasyon cihazını kullanması gerektiğini bilmemesi vede ışık ayarını tam yapamaması.

İkincisi ise Ayten Hanımın Özel Bölgesinde yer alan kıllanmaların çok aşırı derecede kalınlaşması ve sıklaşmasından da kaynaklanmaktadır. Tabi lazer epilasyon yöntemleri aşırı derecede kalınlaşmış ve çoğalmış kılların temizlemesinde birazcık zorlandığını bildirmek isteriz.

Daha Fazlası  16 Yaşında Lazer Epilasyon Yapılır Mı?

Bu sebepledir ki bu tarz aşırı derecede kalınlaşmış ve sıklaşmış kıl bölgelerine iğneli epilasyon yaptırdıktan sonra lazer epilasyon yaptırmak daha faydalı olacaktır.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git