Yüzdeki Benlere Lazer Tedavisi Yapanlar? Hamza Bey

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
23 Şubat 2018 tarihinde eklendi, 327 kez okundu.

Soru: Merhaba Hocam ben Ankara’dan Hamza. Yüzümde tam 4 adet nohut büyüklüğünde “ben” bulunmaktadır. Acaba bu benlere lazer tedavisi ile yok etmek mümkün müdür. Lazer ile benlerini yok edenler bu konuda ne düşünmektedirler. Şimdiden cevabınız için teşekkür ederim.

Cevap: Merhaba Hamza bey. Öncelikle her zaman şunu bilmemiz gerekir ki olmayacak bir şey yoktur. Şayet yüzünüzdeki benlerinizle yaşamayı öğrenmeniz yararınıza olacaktır. Eğer yine de ben yapamıyorum kurtulmak istiyorum derseniz de bunun için lazer tedavisi ile kurtulmak mümkün olmaktadır. Lazer ile ben tedavisi ciltten daha koyu renkli olan tüm benlerde tedavi edilmekte ve çözümler sunmaktadır.

Uygulanma şekli olarak 130 dereceye varan ısı ile bene uygulanmakta ve koyu renkli bölge ısıyı daha fazla çektiğinden o bölgedeki ben tahrip olup dökülmekte ve alttan yeni deri çıkmaktadır. Tabi bu işlem sonucunda tedavi yapılan bölgede kızarıklar meydana gelmektedir. Bu kızarıklar vücut tipinize bağlı olarak kızarıklığın geçmesi farklılıklar sürmektedir.  Genel itibari ile yapılan ben lazer tedavisinde herhangi bir iz kalmamaktadır. Ve tedaviyi uygulayan herkes tarafından beğenilmekte ve tavsiye edildiğini bildirmeden geçemeyeceğim.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git