Yüzdeki Benlere Lazer Tedavisi Yapanlar? Hamza Bey

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

23 Şubat 2018 tarihinde eklendi, 771 kez okundu.

Son Güncelleme Nisan 15th, 2018 Saat 12:06 pm yapılmıştır

Soru: Merhaba Hocam ben Ankara’dan Hamza. Yüzümde tam 4 adet nohut büyüklüğünde “ben” bulunmaktadır. Acaba bu benlere lazer tedavisi ile yok etmek mümkün müdür. Lazer ile benlerini yok edenler bu konuda ne düşünmektedirler. Şimdiden cevabınız için teşekkür ederim.

Cevap: Merhaba Hamza bey. Öncelikle her zaman şunu bilmemiz gerekir ki olmayacak bir şey yoktur. Şayet yüzünüzdeki benlerinizle yaşamayı öğrenmeniz yararınıza olacaktır. Eğer yine de ben yapamıyorum kurtulmak istiyorum derseniz de bunun için lazer tedavisi ile kurtulmak mümkün olmaktadır. Lazer ile ben tedavisi ciltten daha koyu renkli olan tüm benlerde tedavi edilmekte ve çözümler sunmaktadır.

Daha Fazlası  Çene Altı Kılları İçin Lazer Epilasyon Fiyatı? Necla Hanım

Uygulanma şekli olarak 130 dereceye varan ısı ile bene uygulanmakta ve koyu renkli bölge ısıyı daha fazla çektiğinden o bölgedeki ben tahrip olup dökülmekte ve alttan yeni deri çıkmaktadır. Tabi bu işlem sonucunda tedavi yapılan bölgede kızarıklar meydana gelmektedir. Bu kızarıklar vücut tipinize bağlı olarak kızarıklığın geçmesi farklılıklar sürmektedir.  Genel itibari ile yapılan ben lazer tedavisinde herhangi bir iz kalmamaktadır. Ve tedaviyi uygulayan herkes tarafından beğenilmekte ve tavsiye edildiğini bildirmeden geçemeyeceğim.

Daha Fazlası  17 Yaşında Yüze Lazer Yapılır mı? Ayşegül Hanım
Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git