Soru: Lazer Epilasyon Kaç Yaşından Sonra Yapılır?

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

11 Haziran 2020 tarihinde eklendi, 73 kez okundu.

Artık günümüz teknolojisinde istenmeyen tüylerde oldukça büyük bir oranda sıkıntı çıkarmaktadır. Bundan kaynaklı olarak artık genç kızlarımızın ve genç delikanlılarımızında lazer epilasyon yaptırmak için araştırmalar yaptığını söyleyebiliriz. Hatta daha ilerisi geçen aylarda gelen bir soruda kızım 2 yaşında kaşlarının arasına lazer yaptırmak istiyorum yapar mısınız gibi absürt sorular bile gelmektedir. Bu durum ise bizlere hem ebeveynlerin hemde gençlerimizin istenmeyen tüyleri ile başı dertte olduğunu söyleyebiliriz.

Daha Fazlası  Hamileyken Lazer Epilasyon Yaptıranlar?

Soru: Lazer Epilasyon Kaç Yaşından Sonra Yapılır?Tabi istenmeyen tüyler arkadaş çevresinde ve topluluklarda büyük bir sorun olduğundan kaynaklı olarak bu duruma çözüm ararken farklı yöntemler başvurmamak gereklidir. Erkek ve kız olsun lazer epilasyon yaptırmak isteyenler için ergenlik dönemini atlatmış olması gerekmektedir. Buda en az 16 yaş olduğunu söylemeliyiz. Daha erken zamanlarda yapılan işlemler hormonal bozukluklara ve cilt jenerasyonunda bozukluklar meydana getirmektedir.

Kılların genellikle artmasında ve çoğalmasında etkili bir rol oynayan androjen hormonudur.Bu yaşlardaki uyarılmalarda oldukça ters tepebilmektedir. Buda aslında kılların dökülmesi istenirken oldukça daha fazla artmasına sebebiyet verdiğin hemen hemen klinik ortamda çalışan hiçbir firma bu işleme izin vermemektedir. Nitekim merdivenaltı diye nitelendirdiğimiz firmalar ise para uğruna her yaştaki kişilere bu işlemi uygulamaktadırlar. Sizlerde bu durum gibi durumlarla karşılaşmamak için en az 16 yaşını beklemeniz gerekmektedir.

Daha Fazlası  Göğüs Arası Lazer Epilasyon Fiyatı
Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git