Soru: Lazer Epilasyona Ara Verilir Mi?

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

18 Kasım 2019 tarihinde eklendi, 309 kez okundu.

Merhaba hocam ben Şanlıurfadan Pınar. 4 yıl önce 1 yıl kadar lazer epilasyon yaptırdım. Tabi bir süre sonra lazer epilasyona ara vermek durumunda kaldım. Bende bu konuda kararsız kaldım. Acaba tekrar başlasam bir etkisi olur mu tekrar başlamamın bir faydası olur mu teşekkür ederim.

Cevap: Lazer epilasyon genellikle başladıktan sonra bırakılmaması en doğrusudur. Lazer Epilasyon sonrası bırakan bir çok arkadaşımız bu konuda sıkıntı yaşamaktadırlar. Bu durumda bir çok arkadaşımız sıkıntı yaşamaması için çok uzun süre ara vermemelidirler.

Daha Fazlası  Varis ve Kıllar İçin Tek Cihaz Var Mıdır? Mix Atımlı Duetto

Lazer epilasyon yaptırıp olumlu sonuç alan arkadaşların kesinlikle ara vermemesi gerekmektedir. Bu nedenle ara verilen epilasyon sonrası tekrar epilasyona başlanması sıfırdan başlamışa benzemektedir.

Çünkü kılların tekrardan toparlanma dönemine başlaması ve kılların tekrar vitamin ile güçlenmesini sağlamaktadır. Ama sık sık ara vermeden yapıldığında ise kılların güçlenmesi engellenerek kalıcı ve olumlu sonuçlar bulmak mümkün olmaktadır.

Daha Fazlası  Erkek Özel Bölge Lazer Zararlı Mı? Umut Bey
Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git