Soru: Yüz Lazer Epilasyon Nasıl Yapılıyor?

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

1 Ekim 2019 tarihinde eklendi, 223 kez okundu.

Soru: Komple yüzümdeki kıllardan kurtulmak istiyorum komple yüzde nereler kapsamıyor?

Cevap: Merhabalar diyerek başlamak istiyorum. Yüz lazer epilasyon bir çok bayan ve erkeğin çok sıklıkla tercih ettiği bir lazer epilasyon çeşididir. Yüz lazer epilasyon bir çok yönden tercih edilmekte olup tercih sebebidir. Yüz lazer epilasyon bayanlarda oldukça sıklıkla tercih edilmesinden bir yana erkeklerde yanak üstü olarak tercih etmektedir.

Daha Fazlası  17 Yaşında Yüze Lazer Yapılır mı? Ayşegül Hanım

Erkeklerde sakal ve göz harici hemen hemen her tarafa yapılmaktadır. Bayanlarda ise bu durum sadece göz harici her tarafa yapılmaktadır.  Bir çok kişinin tercih etme sebebidir. Lazer epilasyon önemli derecede dikkat edilmesi gerekmektedir.

Bana göre lazer epilasyon yaptırırken en çok dikkat edilmesi gereken bir konu olan yüz bölgesi olmaktadır. Her açıdan hem hijyenik hemde enfeksiyon kapma riski olduğundan dolayı bu konuda dikkat edilmesi gerekmektedir.

Daha Fazlası  Varis ve Kıllar İçin Tek Cihaz Var Mıdır? Mix Atımlı Duetto

Not: Yüz bölgesine lazer epilasyon yaptırırken çok ama çok dikkat edilmesi gereken bir konu gözlere lazer epilasyon gözlüğü takılması gerekmektedir. Lazer epilasyon ışınlarının kesinlikle göz ile temas edilmemesi gerekmektedir.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git