Moser Saç Kesme Makinası Nasıl Kullananlar?

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
21 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 167 kez okundu.

Eski zamanlardan beridir çok ama çok kaliteli bir marka olan Moser saç kesme makinası sizlerle. Saç kesme makinaları arasında çokça adından bahseden vede kaliteli yapısı ergonomik duruşu ve zamanlara meydan okuyan Moser saç kesme makinasını biraz tanıyalım.

Hemen hemen tüm berberlerin kullandığı ve neredeyse onlarca yıl arızasız bir kullanım imkanı sunmaktadır.

İlk öncelikle bilmeliyiz ki Moser Türkiye’de en çok satan ürün ünvanına sahip bir üründür.

Bu ürün aynı zamanda saç kesmenin yanında sakal keisminde veya göğüs, sırt ve omuz kullarında da kolaylıkla kullanılabilir.

Ürün üretim fabrikası Almanya da olup Alman kalitesinide hissedeceksiniz. Ürünün eksi bir yanı ise sadece elektrikli kullanımı mevcuttur. ürün aynı zamanda 4 mm ile 18 mm arasında kesim yapma olanağına sahiptir.

Hadi birazda kullanıcılar bu ürün hakkında ne demiş dinleyelim.

Moser Saç Kesme Makinası Kullananlar!!!

Ayten Hanım : Ürün yeni geldi, oğlumun ve kendi saçlarımı güzelcene kestim. Zaten ürünün kalitesi ile pek kötü birşey diyemem. hepimizin bildiği berberlerin kullandığın taş gibi bir alet. herkes çok sesli çalışıyor demiş ama 4 ayrı traş makinem içinde en sessiz çalışan makinedir. çalıştırmadan önce yağlı olduğuna özen gösterin. belki yağ yokken ses çıkartıyordur. tek eleştirim ürün çok ağır… uzun traşlar sonrasında yorucu olabilir…

Hakan Bey : Elime ulaştığı gün saç tıraşımı yaptım ve kalite gerçekten kendini hissettiriyor, daha önce sahip olduğum tıraş makineleri saçımı çeker ve saçımın kalın ve uzun kısımlarını keserken performans kaybı yaşardı ancak moser-1400 hiç öyle değil saçımı aynı bir motorlu testerenin ağacı kestiği gibi kesti laf yerindeyse.

Canan Hanım : Oğlumun saçını çok güzel kesiyor her ay berbere 20 TL vermektense kendim kesiyorum.

Cemil Bey : Ürünü sırf sırtımda çıkan tüyler için aldım. Hayatımda bu kadar kaliteli ve başarılı bir ürün bulamadım.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
[toc]
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git