Bayanlar Hangi Vücut Bölgelerine Lazer Epilasyon Yaptırabilir?

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
16 Ağustos 2014 tarihinde eklendi, 2.273 kez okundu.

Bayanlarda lazer epilasyon dendiğinde hangi bölgelere lazer epilasyon uygulaması yapılabilir sorusu merak edilen sorulardan biridir. Lazer epilasyon yaptırmayı düşünen bayanlar aceba burama yaptırabilirmiyim, aceba şuramdaki kılları aldırabilir miyim gibi sorularla baş başa kalabilerler. Bu yazımızın içeriğinde Bayanlar hangi bölgelerine lazer epilasyon yaptırabilir sorusunun net bir cevabını bulabileceksiniz.

Kadınlarda lazer epilasyon yapılabilen bölgeler gidecekleri lazer epilasyon polikliğine göre değişiklik gösterebilecektir. Örneğin A merkezinde, el, kol, yüz, ayak lazer epilasyonu yapabilecek kadar donanım vardır. B lazer epilasyon merkezinde ise bacak, genital bölge veya da bikini bölgesi lazer epilasyonları da yapılabilmektedir. Yani komple bacak lazer epilasyonu, el, kol, yüz lazer epilasyonu, göğüs, karın, göbek lakadinlarda-nerelere-lazer-yapilirzer epilasyonu, kadınlar için çok fazla talep olmasada sırt, ense, boyun lazer epilasyonu, genital bölge ve bikini bölgesi lazer epilasyonu günümüz teknolojisinde bayanlar için zararsız ve güvenli bir şekilde yapılabilmektedir.

Yukarıdaki satırlardan anlayacağımız kadarı ile kadınlarda nerelere lazer epilasyon yapılır konusunu bir cümle ile anlatmak istersek, göz çukuru dışanda vücudun herhangi bir bölgesindeki istenmeyen tüyler için lazer epilasyon tedavisi yaptırmak mümkündür. Bunun için uygulamayı yapacağınız merkeze taleplerinizi iletip, bir kontrol seansı sonrası istediğiniz talepleri karşılayıp karşılayamayacağına karar vererek seçim yapabilirsiniz.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git