Tek Seansta Ameliyatsız Yüz Gerdirme İçin Ulthera

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

9 Ekim 2013 tarihinde eklendi, 1.054 kez okundu.

Son Güncelleme Ocak 26th, 2016 Saat 12:42 pm yapılmıştır

Tek seansta ameliyatsız yüz germe işlemleri günümüzde gittikçe yaygınlaşıyor. Ses dalgaları sayesinde gerçekleştirilen bu işleme ulthera denilmektedir. Özel ultrason başlığın cilde değdirilmesi sayesinde ekranda görüntü oluşur ve görerek yapılan bu tedavi ulthera uygulaması adını almaktadır.

Cildin çeşitli yerlerine uygulanabilen bu sistem yüz germe amacıyla yanaklara uygulanır. Çene çizgisini belirginleştirmeye, boyun ve gıdı bölgesindeki sarkmalara, kaş kaldırmak amacıyla alın bölgesine de uygulanarak geniş bir etki alanı olduğunu gösterir. Ciltte kızarma soyulma gibi etkileri bulunmayan bu sistemin uygulanma süresi de ortalama olarak 1 saat sürmektedir. Genel ya da lokal anestezi gerektirmeyen bu sistem de eğer hasta çekinir ise anestezi yapılabilir.

Daha Fazlası  Kaş Kaldırmada Ameliyatlı Estetik Yöntemleri

Ulthera uygulanan kişinin cildinde herhangi bir leke ve kızarıklık bırakmaması hastaların günlük aktivitelerinin aksamadan devam etmesini sağlar. Lazer uygulamalarından farklı olarak ulthera da daha derindeki hücreleri uyarılabilir ameliyatsiz-yuz-estetigive ekrana verdiği görüntü sayesinde tedavinin daha etkili olmasını sağlar. Isı etkisi yaratılmak istenilen ve tedavinin gerçekleştirileceği tabakayı görerek atış imkânı sağlar. 45 yaş ve 60 yaş arası hastalarda da belirgin sonuçlar alınmaktadır.

Daha Fazlası  Göz altı morluklarının nedenleri ve doğal tedavi yöntemleri

Plastik cerrahide 50 yıllık bir geçmişi olan bu sistem 6 ay içinde kesin sonuç verir ve etkileri 2 sene kadar devam eder. Ameliyat olmaktan çekinenlerin tercihi olan bu sistem cildinde sarkma olan herkese uygulanabilir.
Diğer uygulamalara göre fiyatı da makul olan bu sistem uygulanacak olan bölgenin genişliğine ve o tabakaya gönderilecek olan ışın atış sayısına göre değişmektedir.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git