İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Whoo Topical Lokal Anestezi Uyuşturucu Krem Kullananlar

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

11 Ekim 2019 tarihinde eklendi, 1.750 kez okundu.

Son Güncelleme Temmuz 3rd, 2020 Saat 11:55 am yapılmıştır

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere bir çok lazer epilasyon iğneli epilasyon vb. cihazlarla birlikte kullanılan bir uyuşturucu kremi tanıtacağım. Bu uyuşturucu krem diğerlerinden çok farklı, hem kaliteli hem profesyonel kullanımlar için kullanılabilen bu ürün bir çok arkadaşımız tarafından kullanılmaktadır.

Ürün asıl olarak acı azaltacı şeklinde piyasaya sürülmüş olmasına karşın lokal anestezi olarakta kullanılabilmekte ve lokal anestezi görevi görmektedir.

Daha Fazlası  Psödofollikülitis Barbe Lazer İle Tedavi Mümkün Mü?

Lokal Anestezi Uyuşturucu Krem Kullananlar

Whoo topical uyuşturucu krem, kalıcı makyaj işlemlerinde, dövme yaptırma ve dövme sildirme işlemlerinde, ağda işlemlerinde, iğneli epilasyon ve lazer epilasyon işlemlerinde, mezoterapi işlemlerinde ve dermaroller işlemlerinde sıklıkla kullanılmaktadır.

Genel itibari ile Whoo topical uyuşturucu krem firmaların sıklıkla tercih ettiği bir ürün olmakla birlikte fiyat performans açısından baktığımızda ise 29.00 TL’lik fiyatıylada her bütçeye uygun bir fiyata sahip olmaktadır.

Daha Fazlası  Bioder Biocure Vücut Kürü Tüy Azaltıcı Nasıl Kullananlar Yorumlar

Aynı zamanda bu ürün saç ekim merkezleri tarafından saç ekimi sırasında ve botox uygulamaları sırasındada kullanılabilmektedir.

Whoo Topical Lokal Anestezi Uyuşturucu Krem KullananlarEditörün Kullanım Yorumu

Arkadaşlar ürünü dudaklarım ve elimin üstü tarafında kullandım. Dudaklarımı hiç ama hiç hissetmeme  yarayan bu ürün el üstünde ise karıncalama yaparak aşırı derecede duyarsız hale getirdi. Ürün kullanımında herhangi bir sorun bulunmamaktadır.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git