Matrix Ütüleme Shr IPL Lazer Cihazı Nasıl? Kullananlar Yorumlar

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

14 Mart 2020 tarihinde eklendi, 119 kez okundu.

Merhaba arkadaşlar ufak çaplı firmalarda sıklıkla karşılaştığımız ve kullanılan fiyat konusunda uygun olmasından dolayı hemen hemen her firmada sıklıkla bulunur.

Flashlamp ile üretilen Matrix ıpl Lazer epilasyon 600-1200nm dalgaboyunda atış yapabilmektedir. Saniyde 5 atış yapabilmektedir.

Her cilt tipine uygun ve 4 mevsim uygulama yapabilmektedir. Aynı zamanda cihazın buz başlık özelliği sayesinde acısız ve ağrısız bir epilasyon yapabilme imanı sağlamaktadır. SHR ütüleme epilasyonu ile saniyede 5 atış yapabilme imkanı veya tek tek atış yapabilme imkanı sağlamaktadır.

Daha Fazlası  Noblex Alexandrite Lazer Cihazı Nasıl? Kullananlar Yorumlar

matrix ıpl shr ütüleme lazer cihazı

Matrix IPL Cihaz Özellikleri

  • Tekli atış modu
  • Shr 5li Atış modu
  • her cilt tipine uygun
  • 4 mevsim kullanabilme
  • 500.000 atışı kamba ömrü
  • buz başlıklı

Editörün Yorumu Matrix IPL Hakkında

Merhaba arkadaşlar. Bu cihazı almayı düşünüyorsanız müşteri kitlenizi iyi bilmeniz gerekmektedir. Misal araştırma konusunda az bilgiye sahip veya düşük orta bütçeye hitap ediyorsanız bu cihaz olabilir. Ama orta-yüksek bir gelir tipine hizmet veriyorsanız bu cihaz sizlere olumsuz geri dönüşler sağlayacaktır. Velhasıl sizlerde bizlerde bilmekteyizki IPL cihazlar Lazer epilasyon değil modern ağda cihazlarıdır.

Daha Fazlası  Flawless Legs Epilasyon Aleti Nasıl Kullananlar? Epilatör Cihazı

Kısayol

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git