Pluton Diode Led Lazer Epilasyon Cihazı Nasıl? Kullananlar Yorumlar

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

24 Haziran 2020 tarihinde eklendi, 51 kez okundu.

Bugün sizlere 808nanometre boyutunda atış yapan bir diode lazer epilasyon cihazı hakkında bilgiler sunmak istiyorum. Tanıtımını yapacağım cihazı Robin Kozmetik tarafından ithalatı yapılmakta ve servisliğini sunmaktadır. Pluton Diode Led Lazer epilasyon cihazı özellikleri olarak karşımıza oldukça gerçekçi bir şekilde çıkmakta ve kalitesini göstermektedir.

Pluton Diode Led Lazer Epilasyon Cihazı Teknik Özellikleri

  • Led lazer başlığı
  • 808nm dalga boyu
  • 35*31mm geniş başlık
  • -5 dereceye varan soğuk buz başlığı
  • Buz Başlığı sayesinde acısız ağrısız ütüleme epilasyon
  • Otomatik parametreli epilasyon ile kullanıcı hatasını minimize edicek yazılım
  • Saniyede 10 atış yapma imkanı
  • 4 mevsim kullanılabilme
  • Geniş dokunmatik ekran
Daha Fazlası  Velux Tarama Lazer Cihazı Nasıl Kullananlar Yorumları

Pluton Diode Led Lazer Epilasyon Cihazı Fiyatı?

Robin Kozmetik’in kendi internet sitesinde 135.000 TL gibi bir fiyata satıldığı görülmektedir. Doların ülkemizde bu kadar yüksek olması sebebiyle fiyatların yükselmesi normal karşılansa gerek.

Pluton Diode Led Lazer Epilasyon Cihazı Nasıl? Kullananlar Yorumlar

Editörün Yorumu

Arkadaşlar ürün gerçekten arkasında oldukça güçlü bir Arge ekibinin olduğunu söylesek yanlış olmaz herhalde. Profesyonel bir yazılıma sahip olması ve hemde Ülkemizde ilk defa sunulan led lazer buz başlık sayesinde, diğer başlıklı cihazlara nazaran bar bulunmadığından dolayı barların yanma, patlama ve çatlama gibi sorunu olmayıp oldukça düşük bir sarfiyat gideri oluşturucaktır. Aynı zamanda kendilerinin de deyimi olan 2 yıl boyunca sıfır sarfiyat ile ortalama günlük 5 saatlik bir çalışma sunan bir firmaya 2 yıl sonunda cihaz kendini amorti edecektir.

Daha Fazlası  Flawless Legs Epilasyon Aleti Nasıl Kullananlar? Epilatör Cihazı

Geniş başlığı sayesinde 25*31mm olmasından kaynaklı olarak hızlı bir epilasyon uygulaması sağlar vede maliyeti azaltmaktadır. Ürün fiyat olarak bütçenize uyması dahilinde tercih edilebilecek bir üründür

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git