Akbilen Estetik Plastik ve Lazer Epilasyon Merkezi – Lefkoşa

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

25 Nisan 2011 tarihinde eklendi, 2.019 kez okundu.

Akbilen Estetik, Plastik, Antiaging ve Lazer Epilasyon Merkezi Kıbrıs Lefkoşa‘da hizmet vermektedir.

Kıbrıs Lazer Epilasyon, Estetik, Plastik ve Güzellik Merkezi olan Akbilen 2004 yılında hizmete açılmıştır. Akbilen’de yapılan bütün uygulamalar, Operatör Doktor Derviş Akbilen gözetiminde uzman kişiler tarafından hijyenik ortamlarda gerçekleştirilmektedir. Operatör Dr. Derviş Akbilen; 6 Mayıs 1969 tarihinde Lefkoşa’da doğmuştur. Doktor Derviş Akbilen Türk Maarif Kolejinden mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’ni kazandı. Burayı bitirdikten sonra yine aynı üniversite Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi dalında uzmanlığını yapmıştır. 1999 yılında uzmanlık eğitimini tamamlayıp, İstanbul Alman Hastanesi’nde 5 yıl süre ile Plastik ve Rekonstrüktif Cerrah olarak görev almıştır. 2004 yılında memleketi Kıbrıs’a geri dönüp, Akbilen Kliniğini açmıştır. Operatör Dr. Derviş Akbilen halen kendi kliniğinde araştırmalarına devam etmektedir.

Akbilen Estetik, Plastik, Antiaging ve Lazer Epilasyon Merkezi‘nde lazer epilasyon uygulamaları, cilt ve vücut lekelerinin tedavi uygulamaları, varis tedavisi, dolgu ve botoks uygulamaları, lazer ile yüz ve cilt gençleştirme uygulamaları, saç-yüz mezoterapi uygulamaları, burun estetiği, vücut estetiği, meme büyütme-küçültme operasyonları, liposuction, selülit tedavisi, kimyasal peeling uygulamaları, popo estetiği, kepçe kulak ameliyatları, karın germe operasyonları, dudak estetik uygulamaları gibi her türlü operasyon yapılmaktadır.

Akbilen Estetik, Plastik, Antiaging Kıbrıs Lazer Epilasyon Merkezi İletişim Bilgileri

Adres   : İbrahim Haşim Sk. No:10/2 Lefkoşa/Kıbrıs
Telefon : +90 392 223 84 00 – 0392 223 84 01
Faks    : +90 392 223 83 30

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git