MD Beauty Life Lazer Epilasyon Zayıflama ve Güzellik Merkezi – Şişli

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
25 Nisan 2011 tarihinde eklendi, 1.383 kez okundu.

MD Beauty Life Lazer Epilasyon, Zayıflama ve Güzellik Merkezi İstanbul Şişli‘de Şişli Camii’nin karşısındaki PTT’nin üzerindeki binada hizmet vermektedir.

Şişli Lazer Epilasyon, Zayıflama, Kişisel Bakım ve Güzellik Merkezi MD Beautylife 2010 yılında profesyonel ve deneyimli kadrosuyla hizmetlerine başlamıştır. Md Beauty Life 8 kişilik uzman ekibi, Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi olan FDA onaylı cihazları ve steril ortamıyla sizlere hizmet vermektedir.

MD Beauty Life Lazer Epilasyon, Estetik ve Güzellik Salonu’nda; lazer epilasyon ve IPL foto epilasyon uygulamaları, bölgesel zayıflama terapileri, selülit tedavisi, zayıflama programları, radyoterapi ile garantili bölgesel incelme uygulamaları, dermaroller ile cilt yenileme uygulamaları, cilt ve vücut bakımı uygulamaları, kavitasyon uygulamaları, lenf drenaj uygulaması, oksijen terapi uygulaması ile cilt yenileme, kalıcı makyaj uygulamaları, protez tırnak, pasif jimnastik uygulaması olan elektrostimülasyon, cilt, sivilce ve akne lekelerinin tedavileri ve daha birçok konuda uygulamalar yapılmaktadır.

Md Beauty Life‘ın yeni kampanyasında cildi en az on yaş gençleştiren, leke ve izleri yok eden Dermaroller uygulaması ve bu uygulamayı maksimum seviyede destekleyen sonuçlarını hızlandıran oksijen terapi uygulaması iki birlikte bir seans fiyatları 300 TL yerine sadece 69 TL’dir.

Detaylı bilgi için aşağıdaki iletişim adreslerinden yararlanabilirsiniz.

MD Beauty Life Lazer Epilasyon, Zayıflama ve Güzellik Merkezi İletişim Bilgileri
Adres   : Büyükdere Cad. No:6 K:2 D:3 Şişli/İstanbul
Telefon : 0212 232 41 21 – 0212 232 41 22
Faks    : 0212 232 41 71
Cep tel: 0553 232 41 21
E-posta : info@mdbeautylife.com

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git