Bella Lazer Epilasyon ve Güzellik Ayfer Demir-Diyarbakır

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
13 Kasım 2017 tarihinde eklendi, 736 kez okundu.

Lazer epilasyon konusunda oldukça tecrübe sahibi olan  ve 2006 yılında Diyarbakır şehrinde lazer epilasyon ve güzellik salonu açan Ayfer Demir tam 11 yıldır Diyarbakır şehrinde hizmet sunarak bir çok kişini lazer epilasyon konusunda sıkıntısını çözüme kavuşturmaktadır.

Lazer epilasyon konusunda oldukça fazla bir bilgiye sahip olan  Bella Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi bu konuda Ayfer Demir ve ekibi olarak  4 Farklı son sistem lazer cihazları ile sistemdeki en büyük açığı kapatmak konusunda oldukça iddialı ve bu konuda başarılarını sunmaktadır.

Lazer epilasyon cihazları ile vücudunuzda ki istenmeyen tüylerden kurtulmanızı sağlayabilirsiniz. Lazer epilasyon istenmeyen tüylerde en etkili çözüm olarak sunulmaktadır. Lazer epilasyonun  bilinen herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Bu sebeple en sağlıklı epilasyon olmakta vede hijyen açısından en çok tercih edilenidir.

Sizlerde gidip muayene olduysanız bu klinikte bizlere yorumlarınızı paylaşabilirsiniz. 

diyarbakır bella lazer epilasyon ve güzellik merkezi

Klinikte Kullanılan Cihazlar

 • GentleLASE
 • Cynosure Apogee Elite
 • MedLite C6 Q­Switch
 • Nd-YAG Lazer

Klinikte Sunulan Bazı Hizmetler

 • LAZERLE DÖVME SİLME
  CİLT GENÇLEŞTİRME
  KİMYASAL PEELİNG
  BELLA İĞNELİ EPİLASYON
  DEPİLASYON UYGULAMALARI
  CİLT BAKIM

Adres: Ekinciler Cad. Devran Apt. Kat.3 No:8 Ofis Yenişehir/Diyarbakır
Telefon: 0412 229 44 55 – 0412 223 29 79 – 0506 858 73 93

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
[toc]
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git