Ekol Hastanesi Güzellik Birimi ve Lazer Epilasyon Uygulamaları – Edirne

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
21 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 3.284 kez okundu.

Özel Ekol Hastanesi Edirne şehrinde lazer epilasyon ve güzellik uygulamaları ile hizmet veren hastanelerdendir.  Sizde Edirne’de hastane ve poliklinik şartlarında bir lazer epilasyon merkezi arayışı içindeyseniz Ekol hastanesini tercih edebilirsiniz. Kurum Koca Sinan mahallesinde Muammer Aksoy caddesinde hizmetlerini sürdürmektedir.

Lazer epilasyon Edirne merkezlerinden Özel Ekol hastanesi güzellik merkezinde zayıflama için uzman diyetisyenler eşliğinde yeterli ve dengeli beslenme ilkelerinden taviz vermeden obezite tedavisi ve diyet uygulamaları, güzellik için lenf drenaj, ozon terapi, sauna terapi, cilt bakımı, kavitasyon, power plate, pasif jimnastik ve dermaroller işlemleri gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Edirne güzellik merkezlerinden Ekol Hastanesi güzellik biriminde ilk seanslar tanıtım amacı ile yapılmakta olup ücretsizdir.

Edirne Özel Ekol Hastanesi lazer epilasyon ve güzellik hizmetlerinden faydalanmak isterseniz aşağıdaki kurum iletişim telefonları ile irtibata geçerek randevu alabilir gerekli görüşmeleri yapabilirsiniz. Bunula birlikte Ekol hastanesi nerededir nasıl gidilir gibi bilgiler için adresler yetirsiz geldiyse hastane web sayfasındaki ulaşım haritasını inceleyebililirsiniz. Ekol hastanesi lazer epilasyon birimi için online randevu taleplerinizi de kurumun web sitesinden halledebilirsiniz.
ekol-hastanesi-lazer-epilasyon-edirne
Özel Ekol Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres: Kocasinan mahallesi Muammer Aksoy caddesi Merkez/Edirne
Telefon: 0284 2361010
E-Mail: ekolhastanesi.com
Web Site: ekolhastanesi.com.tr

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git