Ladys Güzellik ve Lazer Epilasyon Merkezi – Van

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
18 Haziran 2013 tarihinde eklendi, 1.257 kez okundu.

Lazer epilasyon merkezleri Van dendiğinde akla gelen alternatiflerden olan Ladys Lazer Epilasyon merkezi Van merkezde güzellik, zayıflama ve lazer epilasyon uygulamaları ile hizmetlerini sürdürüyor.

Van Güzellik merkezlerinden Ladys Lazer epilasyon Güzellik ve zayıflama merkezi Urartu iş merkezinde bulunuyor. Urartu iş merkezi de Urartu otelinin hemen yanında yer alıyor.

Van kadınlarına güzellik, manikür, pedikür, epilasyon, ağda, lazer epilasyon, makyaj, kuaförlük, diyet ve zayıflama uygulamaları ile hizmetlerine devam eden Van güzellik salonu Ladys lazer epilasyon hakkında daha detaylı bilgi almak ve randevu talebinde bulunmak için aşağıdaki iletişim numaraları ile iletişime geçebilirsiniz.

Ladys Güzellik ve Lazer Epilasyon Merkezi iletişim Bilgileri
Adres: Urartu iş merkezi Kat:3 Numara:19 Merkez/Van (Van Urartu oteli yanında)
Telefon: 0432 215 98 99

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
[toc]

Etiketler:

Ladys Güzellik ve Lazer Epilasyon Merkezi – Van Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. cihan dedi ki:

    Iyi gunler vanda fraksiyonel lazer tedavisi yapiliyor mu ?

Sayfa başına git