Minna Güzellik Merkezi – Lazer Epilasyon Kilis

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
18 Haziran 2013 tarihinde eklendi, 3.690 kez okundu.

Lazer epilasyon Kilis dendiğinde değerlendirilebilecek bir alternatif olan Minna güzellik merkezi Kilis Merkezde lazer epilasyon ve güzellik uygulamaları ile hizmetlerini sürdürüyor.

Gaziantep yolu üzerinde bulunan Kilis Güzellik Merkezlerinden Minna Güzellik ve epilasyon merkezi manikür, pedikür, ağda, epilasyon, makyaj, kalıcı makyaj, kaş alma, kirpik alma vb. güzellik uygulamaları ile hizmet veriyor.

Kilis kadınlarının değerlendirebileceği iyi bir alternatif olan Kilis güzellik salonlarından Minna Güzellik hakkında daha detaylı bilgi almak, Minna’da gerçekleştirilen uygulamalar hakkında kafanızdaki sorulara cevap bulmak veya randevu talebinde bulunmak için aşağıdaki iletişim numaraları ile iletişime geçebilirsiniz.

Minna Güzellik ve Epilasyon Merkezi İletişim Bilgileri
Adres: Sefter necioğlu blv. No: 67 Gaziantep yolu üzeri – Beşevler Merkez/Kilis
Telefon: 0348 814 20 32

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
[toc]

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git