Slim Care Güzellik Salonu Lazer Epilasyon Adana

Lazerepilasyonu.net; Lazer epilasyon, Lazer epilasyon fiyatları, cihazları ve lazer epilasyon merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
Not: Bu konu Opr. Dr. Recep KAYA tarafından siz değerli okurlarımız için hazırlanmış olup bilgi vermek amaçlıdır. Herhangi bir muayene yapılmadan önce kesinlikle muayene yapılması gerekmektedir...............

Adana ilinde hizmet veren ve verdiği hizmet ile adana halkının sevilen gözde firmaları arasında yerini alan ve birçok konuda yenilikleri ve yenilikçi yapılanmasıyla müşterilerine sınırsız hizmet sunan bir firma ile sizlerleyiz.

2010 yılından beri hizmet sunan ve kurulduğu günden beri gerek hijyen gerek konfor ve gerek

teknolojik aletlerin yeni ve güzel bir yapıyla sizlere hizmet vermeyi kendine vizyon edinen bir firma ile birlikteyiz.

Slim Care Güzellik Salonu Lazer Epilasyon Adana

Adana ilimizin Seyhan ilçesinde Adana halkına hizmet götüren ve bir çok yeniliğe kuagör hizmetleri güzellik hizmetleri ve Lazer Epilasyon hizmetleri ile bir ilke imza atan bir firmaya sahip bulunmaktasınız. Kaliteli ve müşteri memnuniyetinin bir arada bulunduğu ve bir çok konuda bir çok kişiye güzel olanaklar sunmaktadır.

Koltuk altı, Dudak üstü, Dudak Altı, Kaş, vb diğer tüm bölgelerde hizmet vermekte olup bir çok konuda yenilikler sunmaktadırlar.

Slim Care Güzellik Salonu İletişim Bilgileri

Atatürk Cad. Cemalpaşa Mah. Rüya Apt. Kat:1 Daire:1 Seyhan / ADANA
Bilgi ve Randevu: 0 322 888 0 112

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Özel içerik
Bu içerik 116 kez okundu.

Etiketler:

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

Sayfa başına git