14 Yaşında Lazer Epilasyon Yapılır mı?

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

9 Eylül 2019 tarihinde eklendi, 184 kez okundu.

Soru: Merhaba Recep Hocam. Ben Bursadan Aybüke. Lazer Epilasyon yaptırmak konusunda oldukça sıkıntı yaşıyorum çok aşırı derecede çıkan vücut kıllarım beni oldukça heder etmekte ve bazen psikolojimi bile bozmaktadır. Bunun için ne yapabilirim bana yardımcı olun lütfen hocam.

Cevap: Merhaba Aybüke. Ben her konuda siz değerli arkadaşlarım için öneriler ve bilgiler sunmaktayım. Senin yaşıtında bir çok bayan uğramakta ve çözümler aramaktadır. Diğer arkadaşlarına önerdiğim gibi ben kesinlikle 18 yaş altı tedavi uygulamamaktayım. Neden diye sorarsan eğer bu konuda titiz ve gerekli hassasiyeti içimde barındırmayı hissettiğimden kaynaklı olarak ileride çıkabilecek herhangi bir soruna karşı şimdiden önlem almak amacıyla yapmamaktayım.

Daha Fazlası  13 Yaşındayım Lazer Epilasyon Yapılır Mı?

14 yaş lazer epilasyon yaptıranlar

Ama eğer genel duruma gelmek istersek ergenliğe giren kişilerde lazer epilasyon yapılması sorun çıkarmamaktadır . Bundan dolayı bir çok tedavi merkezi lazer epilasyon ve güzellik merkezi tedavileri yapmakta hiç çekince bulmamaktadır. Ama ben bu konularda aşırı titizliğimden kaynaklı muayene etmemekteyim ve önermemekteyim. Sizlerde Yaşınızın verdiği güzellikler ile ilgilenin güzellik bakım gibi meseleler daha çok erken bu yaşta, yaşınız eğlenme oynama, arkadaşlarınızla vakit geçirme yaşıdır. Bundan dolayı yaşınızın verdiği güzellikleri yaşayınız.

Daha Fazlası  Soru: Lazer Epilasyon Kaç Yaşından Sonra Yapılır?

Dipnot: Aynı konu erkeklerde ise ergenliğe giriş ile başlar, ama yine 18 yaş altı yapılması tarafımda tavsiye edilmemekte ve yapıldığında herhangi bir sakıncada bulunmamaktadır.

Sağlıcakla kalın …

Etiketler: 14 yaşında lazer epilasyon yaptıranlar, 14 yaşında lazer epilasyon yapılır mı?

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git