Termoliz Yöntemi ile İğneli Epilasyon

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

8 Temmuz 2013 tarihinde eklendi, 3.011 kez okundu.

Son Güncelleme Ocak 26th, 2016 Saat 12:42 pm yapılmıştır

Epilasyon yöntemleri kategorisinde daha önceki yazılarımızda istenmeyen tüylerden kurtulmanın en eski ve etkili yöntemlerinden birinin iğneli epilasyon yöntemi olduğundan bahsetmiştik. Bakınız iğneli epilasyon. Bu yazımızda da iğneli epilasyonun uygulama şekillerinden biri olan termoliz (thermoliz) yöntemine değineceğiz.

Termoliz yöntemi nedir? İğneli Termoliz epilasyon nasıl uygulanır? : iğneli epilasyonda termoliz yöntemi düşük akımlı atışlar yerine yüksek frekansa sahip elektrik akımı ile gerçekleştirilen bir yöntemdir. Yani termoliz epilasyon hızlı ve yüksek frekanslı akıma sahip iğneli epilasyon yöntemidir. Bir diğer adı da flash yöntemi, Flash iğneli epilasyon olarak da bilinmektedir. Uygulama yine iğneli epilasyon yöntemi gibi gerçekleştirilir. Aradaki fark dediğimiz gibi thermolizde yüksek frekanslı yani hızlı akım kullanılmasıdır.

Daha Fazlası  Braun Epilatörler - Braun İle Epilasyon

Termoliz epilasyon uygulamasında akımın şiddetini iğneli epilasyon cihazı otomatik olarak ayarlamakta olup kullanıcının ekstra bir ayar yapma şansı yotermoliz-flash-igneli-epilasyonktur. Cihaz uygulama bölgesindeki kıl tipi, cilt tipi ve uygulama alanına göre akımın şiddetini belirleyecektir. Bu sayede de uygulama yaptıran kişinin ağrı ve acı hissi hemen hemen hissedilmeyecek derecelere kadar düşmekte. Profesyonel ellerde uygulanan işlemlerde ağrı ve acı sıfıra inmektedir.

Daha Fazlası  İğneli Epilasyon Yaptıranlar Epilasyon Sonrasında Nelere Dikkat Etmeli

Termoliz (Flash) iğneli epilasyonda normak iğneli epilasyona göre işlemler daha hızlı gerçekleşmekte, daha kısa sürede daha etkili sonuçlar almak da mümkün hale gelmektedir. Ancak hiçbir zaman şunu unutmamak gerekir ki, uygulama her ne olursa olsun işin ehli ve uzman ellerde gerçekleştirilimeli, aksi halde hem beklentilerden çok uzak hemde beklenmetik sonuçlar doğurabilecektir.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git