İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Hakkımızda

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

İstenmeyen tüyler ilk insanlardan itibaren Özel Bölgelikle bayanlarda çok önemli bir sorun teşkil etmiştir.  İstenmeyen kılların geçici olarak giderilmesi için bir çok yöntem geliştirilmiş, aklımıza gelen cımbız, tüy dökücü kremler, jeller, jilet ve ağda gibi yöntemler, bazen acı ve ağrılı olduğundan bu yöntemlerin yerini gelişen teknoloji ile birlikte yeni yeni uygulamalar almış ve artan gereksinimler doğrultusunda kalıcı olarak istenmeyen tüylerden kurtulabilmek mümkün hale gelmiştir. İşte bu mucize uygulama lazer epilasyondur.

LazerEpilasyon
u.net Web sitemizde epilasyon, epilasyon çeşitleri, yöntemleri, lazer epilasyon uygulamaları, güvenli ve etkili lazer epilasyon, lazer epilasyon fiyatları, lazer epilasyon uygulamalarında ve diğer epilasyon uygulamalarında kullanılan cihazlar vs.. gibi epilasyon adına merak ettiğiniz birçok sorunun cevabını bulabileceksiniz. Ayrıca ülkemizde bulunan lazer epilasyon merkezleri, sağlık güzellik ve estetik uygulamaları yapan merkezler hakkında tanıtıcı bilgiler bulabilirken, bu merkezlerde hangi uygulamaların hangi yöntemler kullanılarak yapıldığını yine LazerEpilasyonu.net blogumuzdan inceleyebileceksiniz.

lazer-epilasyon-logo

lazerepilasyonu.net

Kısacası LazerEpilasyonu.netteki amacımız sizlere lazer epilasyon başta olmak üzere, buna bağlı güzellik, sağlık ve estetik uygulamaları hakkında faydalı bilgiler sunmaktır.

Bu bilgiler araştırmalarımız, kişisel deneyimlerimiz ve çevremizden edindiğimiz bilgilerden kaynaklı olmakla birlikte tavsiye niteliğinde olduğunu ve tıbbi sorumluluk taşımadığını belirtmek isteriz. En doğru bilgiyi her zaman işin ehli ellerden, uzman bir hekimden almalısınız.

Siz de yorumlarınızla, deneyimlerinizi ve tecrübelerinizi bizlerle paylaşırsanız hep beraber daha bilgilendirici, daha iyi ve doğru bir platform oluşturabiliriz.

Bol sağlıklı mutlu günler sizlerin olsun…
Lazerepilasyonu.net

 

Hakkımızda Konusuna 11 Yorum Yapıldı
 1. dina dedi ki:

  sitede neden iletişim numaranız bulunmuyor!!? randevu almak istiyorum ama ne bir adres ne bir telefon numarası göremedim. paylaşabilir misiniz?

 2. Samm dedi ki:

  Nasıl ulaşabilirim

 3. Anonim dedi ki:

  Nasıl ulaşabilirim

 4. Murat dedi ki:

  Bugün Samsun’da sırt ve omuz bölgelerini buz epilasyon yaptırdım.
  700TL verdim.
  Buradaki rakamlarla bir hayli farkı var.
  Acaba fazlamı verdım?

  Başka birşey yaptırmadım.
  Sırtımda tüyler çok sayılmaz.

 5. Murat dedi ki:

  Bugün sırt ve omuz bölgelerini biz epilasyon yaptırdım.
  700TL verdim.
  Buradaki rakamla bir hayli farkı var.
  Acaba fazlamı verdım?

  Başka birşey yaptırmadım.
  Sırtımda tüyler çok sayılmaz.

 6. Cem dedi ki:

  İletişim numaranızı alabilir miyim

 7. Anonim dedi ki:

  Ben çene altı yapmak istyorm nasl sizne iletşme keçe bilrm

 8. Özlem dedi ki:

  Ben bir hafta önce ilk seansımı aldım ama hala bi dökülme olmadı özellikle yüz bölgemde siyah ve kalın kıllar var bunlardan kesin kurtulabilir miyim ne zaman dökülmeye başlarlar.

 9. saadet yücel dedi ki:

  yaren hanım iyi güzel söylüyorsunuzda bilmeyen hiç kimse bu cihazları kullanamaz ve şunu bütün samimiyetimle size söylemek isterim.Güzellik merkezinde eğitim süreci sizin dediğiniz kadar basit işlemiyor al bu makineyi kullan denmiyor.Gelen müşterinin hastalıkları,geçirdiği ameliyatlar,kullandığı ilaçlar v.s hepsi ögreniliyor ve makine bu insana karşı alerjik reaksiyon gösterecekse kullanılmıyor.o makinelerin sadece kullanımı değil herşeyi sonuna kadar öğreniliyor bilmenizi isterim..teşekür ederim…

 10. yaren dedi ki:

  iyi güzel söyluyorsunuz ama bu cihazlari bilen de bilmeyen de kullanıyo bı güzellik merkezinden aldıgı sertıfika yada katılım bellesiyle insanlarin sagligını para kazanmak için kullanan kişileri kime ve nasıl şikayet edip önlem alicaz acaba ilginiz için şimdiden teşekkürler

  1. Canan dedi ki:

   Profesyonel bir hizmet almak istiyorsaniz Canan estetik

Sayfa başına git