Kaş Kontürü Fiyatları 2023

20.09.2023
1.263
Kaş Kontürü Fiyatları 2023

Kaş kontürü fiyatları yaptırmak isteyen arkadaşlarımız için bu konuyu hazırlama ihtiyacı duydum.  Bu konuda Kaş kontürü fiyatları hakkında bilgiler vermekle kalmayıp aynı zamanda 2 farklı teknik olan kıl tekniği ve pudralama tekniği Kaş kontürü fiyatları hakkında bilgiler sunacağım.

Kaş Kontürü Fiyatları

Kaş Kontürü Fiyatları Kaş kontürü diğer adıyla kaş dövmesi hemen hemen herkesin tercih ettiği bir yöntem olmakla kalmayıp, Dünya genelinde bir trend halinede gelmiştir.

Kaş dövmesi yaptırmanın yaşı bile çok çok aşağılara inerek korkutucu bir seviyeye ulaştığınıda bildirmek isteriz. Kaş kontürü fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak isteyen arkadaşlarımız için fiyatlar hakkında bilgileri sunacağım.

 

Kıl Tekniği İle Kaş Kontürü Fiyatları

Kıl tekniği kaş kontürü pudralama tekniğine oranla bir tık daha pahalıdır. Diyebiliriz. Kıl Tekniği ile kaş kontürü firmanın iline semtine ilçesine bağlı olmakla ve aynı zamanda kullanılan sarf malzemenin kalitesine bağlıdır. Ortalama kıl tekniği kaş kontürü fiyatı söylemek gerekirse 550 TL ile 1100 TL arasında diyebiliriz.

Pudralama-Gölgelendirme Kaş Kontürü Fiyatları

Pudralama tekniği ile kaş kontürü yaptırmak rağbet görmekle kalmayıp aynı zamanda seyrekleşen kaşlar ve oldukça dolgun göstermek istenilen kaşlar için ilk tercih diyebiliriz. Pudralama yöntemi Kıl tekniğine göre bir nebze daha ucuz olmakala ortalam 450 TL ile 900 TL arasında fiyatı değişmektedir.

 

 

Uyarı

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.
Yorumlar
  1. melde dedi ki:

    eslamerde kaşlarımı yaptırdım.gercekten yapılan hizmet ve gösterilen için cok memnunum. cok mutlu oldugum kaşlarım var.ozellıkle Tansu hanım için tesekkurlerımı ıletıyorum…

    1. Editör dedi ki:

      Teşekkür ederiz bilgilendirmeniz için…