Kaş Kontürü Fiyatları 2021

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

6 Ağustos 2020 tarihinde eklendi, 239 kez okundu.

Son Güncelleme Kasım 1st, 2020 Saat 12:44 pm yapılmıştır

Kaş kontürü yaptırmak isteyen arkadaşlarımız için bu konuyu hazırlama ihtiyacı duydum.  Bu konuda kaş kontürü fiyatları hakkında bilgiler vermekle kalmayıp aynı zamanda 2 farklı teknik olan kıl tekniği ve pudralama tekniği fiyatları hakkında bilgiler sunacağım.

Kaş Kontürü Fiyatları

Kaş Kontürü Fiyatları Kaş kontürü diğer adıyla kaş dövmesi hemen hemen herkesin tercih ettiği bir yöntem olmakla kalmayıp, Dünya genelinde bir trend halinede gelmiştir.

Kaş dövmesi yaptırmanın yaşı bile çok çok aşağılara inerek korkutucu bir seviyeye ulaştığınıda bildirmek isteriz. Kaş kontürü fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak isteyen arkadaşlarımız için fiyatlar hakkında bilgileri sunacağım.

Kaş Kontürü Fiyatları 2021
SıraTeknikEn Düşük FiyatEn Yüksek Fiyat
1Kıl Tekniği Kaş Kontürü Fiyatları5501100
2Pudralama Kaş Kontürü Fiyatları450900

Kıl Tekniği İle Kaş Kontürü Fiyatları

Kıl tekniği kaş kontürü pudralama tekniğine oranla bir tık daha pahalıdır. Diyebiliriz. Kıl Tekniği ile kaş kontürü firmanın iline semtine ilçesine bağlı olmakla ve aynı zamanda kullanılan sarf malzemenin kalitesine bağlıdır. Ortalama kıl tekniği kaş kontürü fiyatı söylemek gerekirse 550 TL ile 1100 TL arasında diyebiliriz.

Pudralama-Gölgelendirme Kaş Kontürü Fiyatları

Pudralama tekniği ile kaş kontürü yaptırmak rağbet görmekle kalmayıp aynı zamanda seyrekleşen kaşlar ve oldukça dolgun göstermek istenilen kaşlar için ilk tercih diyebiliriz. Pudralama yöntemi Kıl tekniğine göre bir nebze daha ucuz olmakala ortalam 450 TL ile 900 TL arasında fiyatı değişmektedir.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Kaş Kontürü Fiyatları 2021 Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. melde dedi ki:

    eslamerde kaşlarımı yaptırdım.gercekten yapılan hizmet ve gösterilen için cok memnunum. cok mutlu oldugum kaşlarım var.ozellıkle Tansu hanım için tesekkurlerımı ıletıyorum…

    1. Uzman Recep KAYA dedi ki:

      Teşekkür ederiz bilgilendirmeniz için…

Sayfa başına git