İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Lazer Epilasyon Fiyatları 2023

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

İnternet üzerinde yaptığımız incelemeler de gösteriyor ki lazer epilasyon yaptırmayı düşünenlerin merak ettiği ve aradıkları konular arasında lazer epilasyon fiyatları başı çekiyor. Lazerli epilasyonu yaptırmaya karar veren bir kişinin hangi bölgelere lazer epilasyon yapılır, hangi bölgeye yapılan lazer uygulaması kaç seans sürer, her bir seans ücreti ne kadardır. Ve sonunda lazer epilasyon fiyatına geliyor olay. Lazer epilasyon yaptıracağım ama bunun bana maliyeti ne olacak?

İnternette lazer epilasyon fiyatları ile ilgili bir araştırma yaptığınızda çok da verimli sonuçlar elde edemezsiniz, çünkü estetik konusuda sağlık çatısı altında olduğundan bir epilasyon merkezinin seans ücretlerini, lazer fiyatlarını internet ortamında paylaşması, bir nevi ballandıra ballandıra anlatması olayı yasalar ile sınırlandırılmıştır. Bü yüzden bizler de lazer epilasyon fiyatları’nın belirlenmesinde etkili olan husulara değineceğiz ardından da çevremizden edindiğimiz bilgi ve tecrübeler ile güncel lazer epilasyon fiyatlarından vücut bölgelerinde göre ortalama ve yaklaşık olarak bahsedeceğiz.

Lazer Epilasyon Uygulamasında Kullanılacak Cihazın Tipi
Gelişen teknoloji ile birlikte Lazer epilasyon uyglamalarında kullanılan cihazların sayısı gün geçtikçe artmakta ve işlevleri de değişerek, farklı işlevlerde daha iyi sonuçlar üretebilen cihazlar piyasaya çıkmaktadır. Bu cihazlar lazer epilasyon tedavisini kolaylaştırıp daha verimli hale getirebilirken, maliyeti belki biraz arttırmakta belkide tam tersi daha az seansta işlem tamamlanacağından maliyeti düşürebilmektedir. Örnek vermek gerekirse çok eski bir epilasyon uygulaması olan IPL cihazıyla yapılan tedavi uygun maliyete gelirken, daha teknolojik daha verimli bir cihaz olan Alexandrite lazer ile yapılan lazer epilasyon fiyatı daha kabarık olabilmektedir.

Lazer Epilasyon Uygulanacak Bölge Bu bölgedeki Kıl Yoğunluğu ve Kıl Yapısı
Lazer epilasyon yaptırcağınız bölgenin büyüklüğü, yani alanı şüphesiz ki lazer epilasyon ücretini etkileyen en büyük faktörlerden olacaktır. Ayrıca bu bölgede kıllar ne kadar sık ve yoğun, yine bölgede ince tüyler mi mevcut yoksa kalın bir kıl yoğunluğumu var gibi incelemlerin ardından fiyat belirlenecekir. Çünkü alan ne kadar geniş ve kıllar da ne kadar zorlayıcı ise size uygulanacak seans sayısı artacak. Buna bağlı olarak da maliyet artacaktır. Örnek vermek gerekirse koluk altı, favori, bıyık guncel-lazer-epilasyon-fiyatlarigibi bölgelere uygulanan epilasyon uygun maliyetli olurken, Özel Bölge ve bacak lazer epilasyon fiyatları daha yüksek maliyetlidir.

Lazer Epilasyon Merkezi
Lazer epilasyon fiyatını belirleyen bir diğer faktör de lazer epilasyon merkezidir. Çünkü ilden ile değişen fiyat uygulamalarının yanı sıra aynı ilin ilçelerinde bile farklı fiyatlar söz konusu olabilmektedir. Hatta aynı sokaktaki 2 lazer epilasyon merkezi arasında dahi fiyat farkı bulunabilir. Yapacağınız ufak bir araştırma ile kendiniz de bunu gözlemleyebilirsiniz. Tabi bunun sebebi birçok şey olabilir. Civardaki toplumun sosyal statüsü, lazer epilasyon merkezinin kalitesi, kullanılan cihazların işlevlerinin daha iyi olması vs. Örnek olarak lüks semtlerdeki lazer epilasyon fiyatı ile ortalama bir konumdaki merkezde fiyat aynı olmayacaktır. Yine modern polikliniklerde fiyat yükselebilirken hastanelerde yapılan uygulamalar daha uygun olabilmektedir. Fakat Estetik merkeziyiz, lazer epilasyon merkeziyiz fiyatlarımız çok ucuz diyerek, Sağlık bakanlığından onayı bulunmayan merkezlere kesinlikle itibar etmeyiniz. Fiyat ne kadar da sizi cezbetsede sağlığınız, güzelliğiniz daha önemlidir ve bunu kaybetmeyin. Lazer epilasyon merkezi seçmeden önce fiyatlarına değilde tedavinib uzman ellerde yapılıp yapılmadığına bakın.

Lazer epilasyon ücretleri ne etki eden faktörlerden en önemlilerini sıraladıktan sonra 2023 Lazer Epilasyon Fiyatları  başlıklı yazımızı aşağıda bulunan linkten ziyaret edip, lazer epilasyon uygulamasına başlamadan önce ön bir bilgi edinebilirsiniz. Fiyatlar kesinlikle bir merkezin veya şehrin fiyatlarını yansıtmamakta olup ortalama değerlerdir. En doğru fiyat bilgisini merkeze gidip yerinde yapacağınız bir ön görüşme veya ön muayene ile almanızı tavsiye ederiz.

 

İşte 2023 Güncel Lazer Epilasyon Fiyatları

İşte 2023 Güncel Lazer Epilasyon Fiyatları
KADINERKEK
BölgeS. FiyatıBölgeS. Fiyatı
Tüm Vücut600 TLTüm Vücut1000 TL
Koltuk Altı50 TLKaş Arası50 TL
Yarım Alt Bacak290 TLEnse58 TL
Tam Bacak400 TLÖzel Bölge382 TL
Özel Bölge  Bölge150 TLGöğüs382 TL
Tüm Yüz100 TLSakal Üstü75 TL
Bıyık50 TLGöğüs ve Omuz550 TL
Bikini75 TLOmuz250 TL
Çene50 TLSırt ve Omuz600 TL
Yarım Kol200 TLSırt450 TL
Göbek50 TLTüm Kol300 TL
Göğüs Arası50 TLBoyun50 TL

Yukarıda verdiğimiz fiyatlara istinaden kesinlikle ama kesinlikle fiyatlar konsuunda Epilasyon ve Güzellik Merkezinde pazarlık yapınız. 1000 tl denilen tüm vücut lazer epilasyonu arkadaşlarım pazarlık ile 750 tl ye yaptırmışlardır. Kendinize çok çok iyi bakın ve konu altında görüş ve önerileriniz ile ilgili lütfen yorum yapmayı unutmayınız….

Lazer Epilasyon Fiyatları 2023 Konusuna 48 Yorum Yapıldı
 1. Yağmur dedi ki:

  Merhaba ben Yalova merkezdeyim lazer epilasyon için önereceğiniz bir yer var mı

 2. Ceyda dedi ki:

  Merhaba istanbul şişli kurtulusta ikamet ediyorum bu semte yakin guvenebilecegim bir lazer epilasyon hizmeti veren bir yer onerebilirmisiniz birde birde cihaz ismi rica etsem yardimci olursaniz mutlu olurum teşekkür ederim

  1. Editör dedi ki:

   bahsettiğiniz bölgede bildiğim firmam bulunmamaktadır. Siz gidip cihaz ismi öğrenip bana burdan sorarsanız tavsiye verebilirim.

   1. mi dedi ki:

    merhaba çankırı’da iyi bir lazer epilasyon merkezi önerir misiniz

 3. Rümeysa dedi ki:

  Merabalar tekirdağ yaşam güzellik merkezindeli lazer epilasyon cihazı nedir acaba? Kalitesini merak ediyorum güvenebilirmiyiz?

 4. İLKER dedi ki:

  Merhaba , erkekler için özel bölge epilasyon yaptırabileceğim bildiğiniz bir yer var mı?
  tüm vücut ( kol-kol altı- bacak – göğüs – sırt – özel bölge vs ) ne kadar ücreti vardır?

  1. Editör dedi ki:

   Sayfanın yukarısında seans fiyatları belirtilmektedir. Hangi ilde olduğunuzu bilirsem epilasyon merkezi önerebilirim.

 5. Eylm dedi ki:

  Aydinlatici bilgileriniz icin cok teskkrlr benimde bi sorum olackti bizde bi merkezde lazere basladik eva life 8 ile champion buz baslikli cihazlar kullaniyorlar degisimli kullaniyoruz dediler ilk seansa eva life 8 de girdim diout cihazlar olarak gorunuyor fikrinizi almak istiyorum🙂

  1. Editör dedi ki:

   Eva life 8’e devam etmeniz yararınıza olacaktır. Nitekim bahsettiğiniz Champion ice cihazı ıpl cihazdır. Bundan kaynaklı mümkünse firma ile görüşüp sadece Eva life 8 ile devam etmenizi öneririm.
   Not:Champion Lazer Epilasyon Cihazları

   Champion 5 adet cihazdan oluşmaktadır. Bunlardan champion diode 600w ile champion diode 1200w olanı diode lazerdir.Diğerleri ise ıpl’dir

 6. Nur dedi ki:

  Merhaba biosiwa diode lazeri önerir misiniz ?

  1. Editör dedi ki:

   güsel bir cihaz olmakla birlikte 2000w güce sahiptir. gerçek diode lazerdir. tercih edilebilir

 7. Özlem dedi ki:

  Lasermach pro diye bı makina bı bilgi bulamadım lazer makinası mıdır aceba

  1. Editör dedi ki:

   Lasermach Pro Lazer Epilasyon Cihazı Nasıl? Kullananlar bu konuda bahsettiğiniz cihaz ile alakalı bilgiler mevcuttur.

 8. Mrtdmrc dedi ki:

  Elix r dio buz lazer cihazı hakkında bilginiz var mı?

  1. Editör dedi ki:

   Güzel cihazdır. Gittiğiniz yerde varsa bu cihaz tercih edebilirsiniz.yandaki bağlantıdanda cihaz hakkında yazılmış genişçe bir yazı vardır incelemenizde fayda var… Elix-R 1200w Diode Lazer Epilasyon Cihazı Nasıl? Kullananlar

 9. Enes dedi ki:

  Merhabalar ben 17 yaşındayım , ve normalden biraz falla kıllı olduğumu düşünüyorum. Seneye lazer yaptırmak istiyorum. Ancak tam olarak değil de biraz daha seyreltmek istiyorum. Bu mümkün mü ? Az seans yapılarak falan. Çünkü tamamen kılsız olmaksa istemiyorum doğrusu. Tüm vücudu biraz daha seyrekleştirmek istiyorum sadece. Ve bu işlem için fiyatlarda değişiklik olur mu. Yaşadığım yerde sizin firmanız yok sanırım ancak genelleme yapacak olursak bilgi verir misiniz.

  1. Editör dedi ki:

   Ya şuan trend tüm tüylerden kurtulmak olmaktadır. Ama nitekim ortalama 8-10 seans sonunda ortalama yüzde 80 tüylerinizden kurtulacaksınız. Buda ortalama olarak yeterli bir miktar olmaktadır.
   Diğer sorunuza gelecek olursak fiyat konusunda herhangi bir değişiklik olmamaktadır.

 10. Hakan dedi ki:

  Tüm vücut 1000 tl derken tek fiyat mı yoksa seans fiyatı mı ve eğer tüm vücudu yaparsak kaç seansta biter

  1. Editör dedi ki:

   Tek seans fiyatıdır. 1000 RL. Vücudunuzun kıl yapısına bakılarak bu işlem 6-10 seans arasında sürmektedir.

   1. Aylin Bilen dedi ki:

    Çok pahalı fiyatlarınız ben izmirde özel hastaneye tüm vücut 3000 e gidiyorum. 8+2 seans sürüyor.

    1. Editör dedi ki:

     Efendim firmadan firmaya farklılık gösterebilir.

 11. Esra dedi ki:

  Bikini bölgesine epilasyon yapılırsa hamileliği onlermi acaba

  1. Editör dedi ki:

   hayır kesinlikle önlemez. Lazer epilasyonun hormonlarla veya hamilelik ile ilgili hiçbir zararı yoktur.

 12. Anonim dedi ki:

  Iyi günler. Soprano ice lazeriniz var mi?

  1. Editör dedi ki:

   Evet Bulunmaktadır.

 13. serdar dedi ki:

  genital bölgelere lazer epilasyon yapılabilme sanşı varmı acaba.

  1. Editör dedi ki:

   Tabiki genital bölge içinde lazer epilasyon hizmetimiz bulunmaktadır.

 14. Özdecan dedi ki:

  Arıyorum ama hat düşüyor

 15. fehime dedi ki:

  Isparta da varmı varsa donerseniz cok memnun olurum.

 16. zinet dedi ki:

  Deniz mardini bilmiyorum. ama dilersen
  ist yada gebze’ye gelip ücretsiz olarak deneme testinden geçebilirsiniz.

  akabinde fiyat, süre ve garanti verilebilir.

 17. deniz dedi ki:

  merhaba ben deniz mardinden yaşıyorum buralarda da lazer epilasyon merkezleri var ama güvenemiyorum biteceğine garanti vermiyorlar siz veriyormusunuz kol bacak koltukaltı ve bikini bölgesini yaptırmayı düşünüyorum seans aralıklarınızı ,saydığım bölgelerin toplam fiyatını, ve aşağı yukarı ne kadar sürede biteceğini yani kaç seansta söylerseniz gelip gelmemeye karar veriem

  1. Editör dedi ki:

   Merhaba Deniz hanım. İlk olarak şunu söylemeliyim ki bitme garantisi denilen birşey kesinlinlikle yanlıştır. İkincisi firmaları arayarak hangi cihazlarının olduğunu öğrenip internet ortamında aratıp öyle işlem yapınız. Fiyatlar yukarıda yazmaktadır.

   1. Melike dedi ki:

    Bitme garantisi yalandır derken yani bir süre sonra tüyler tekrar mı çıkıyor. Ben Amasya adenvip’e yeni başladım Buz lazer dendi ilk seanstan snra dökülmeler oldu ve 5 bölgeye 1000 TL verdim ayrıca sadece bütün kol fiyatını sordum 500 TL dendi. Yani tutturabildikleri fiyatımı söylüyorlar

    1. Editör dedi ki:

     1. Firmayı tanımam etmem.
     2. Bitme garantisi yalandır. Neden mi? Bir süre sonra seans bittikten sonra aa sizin şuradada tüyler var 3 seans daha yapalım verin 500 TL denilmektedir. Bundan dolayı lazer epilasyon işlemlerinde en önemli etken, bitme garantisi yerine kaliteli lazer cihaz ile ucuz seans fiyatları olmaktadır. Yerinizde olsam hiçbir firma ile bitme garantili anlaşmam.
     3. Erten ise “buz lazer” sadece başlık soğutma sistemidir. Lazerin kendisi değildir. IPL lazerlerde buz lazer olmaktadır, Alexandrite buz lazer olmaktadır, Diode buz lazer olmaktadır, nd:yag buz lazer olmaktadır, Çin malı ürünlerde buz lazer olmaktadır. Buz lazerden ziyade cihaz ismini öğrenip buradan bana sorunuz size daha detaylı cevap verebilirim…

    2. Anonim dedi ki:

     Sionix diye bir marka buz lazer e başladım 6 bölge seans 280 tl sizce iyi midir

    3. Editör dedi ki:

     Sionix cihazlardan sadece sionix ice diode cihazını öneririm… diğer sionix k6 k8 k10 sionix Plus IPL cihazlardır. IPL ise kıl köklerini yok etmez sadece uyutur….

 18. zinet dedi ki:

  Fatma Hnm nerede olduğunuzu yazarsanız yardımcı olmak isteriz. İstanbul Anadolu yakasında oturuyorsanız estepoint firması var.

  Kocaeli Gebze Tuzla Pendik Darıca taraflarında oturuyorsanız “yüzyıl lazer” tavsiye ederim.

  1. Editör dedi ki:

   Bilgilendirmeniz için teşekkür ederiz

 19. fatma DOĞRU dedi ki:

  tüm kol lazer epilasyon ve saç mezoterapisi fiyatlarını öğrenmek istiyorum

  1. Editör dedi ki:

   250 Tl’dir. Saç mezoterapisi için kliniğe gelmeniz gerekmektedir.

 20. mehmet dedi ki:

  arkadaşlar boşuna kendinizi kandırmayın 2 senedir gidiyorum ne azalma ne de bitme oldu. sadece 1-2 ay rahat edersiniz ondan sonra yine eski haline geri döner tüyler hiç bir değişiklik olmaz yani…

  1. Editör dedi ki:

   Öyle düşünmeyin Mehmet Bey kaliteli bir lazer cihazı olan bir firmada yaptırdığınız işlem yüzde yüze varan sonuçlar doğurur IPL denilen epilasyon cihazları ile yaptığınızda faydasını görmemeniz normaldır.

 21. deniz dedi ki:

  bende aynı soruyu sorucam yanıtlasanız sevınırım.bacak koltuk altı ve bıkını bolgesını kac seansta yok edebılırız bırde omur boyu cıkmaz dımı lazerden sonra tuyler? fıyat olarak ne tutar bu uc bolge ? bıtme garantısı varmı ?

  1. Editör dedi ki:

   Ömür boyu çıkmaz kalıcıdır. Seans fiyatları yukarda yazmaktadır.

 22. rıza aksu dedi ki:

  lazer epilasyonu tüm vucutta uygulanırsa fiyatı nedir.Ayrıca kaç seans olur. bu yöntemin yan etkisi varmıdır,kalıcı iz,kılların tekrardan cıkması gibi vs.bu konuda bilgi verirseniz sevinirim…

  1. Editör dedi ki:

   Lazer Epilasyon tüm vücuda yapılır Ortalama seans fiyatı 1000 TLdir. Erkekler için ortalam 6-10 seans sürer işlem. Herhangi bir bilinen yan etkisi yoktur. Kalıdır. Tekrardan kıl çıkması yapmaz.

Sayfa başına git