TR türkiye
sohbet siteleri

Türkiye Saç Ekimi Konusunda Turkey Hair Center

Türkiye Saç Ekimi Konusunda Turkey Hair Center

Türkiye saç ekimi konusunda Turkey hair center faaliyetlerini sürdürmektedir. Fue saç ekimi kişinin dökülmemiş olan saç köklerinin alınarak, dökülmeye uğrayan yere ekilme işlemidir. Fue kelimesi follicular unit extraction kökünün kısaltılmış ve tıp diline de fue saç ekimi olarak girmiş halidir. Bu saç ekiminin önem arz eden bölümü ise, saç ekimi yapılmadan önce ilgili bölgenin hazırlanma sürecidir. Diğer saç ekimi yöntemlerine göre bu süreç farklıdır. Farklı olmasının nedeni ise, bu bölgeye ekim öncesi mikro uçlu bıçaklar ile kanalların açılmasının yapılıyor olmasıdır. 

Türkiye Saç Ekimi

Türkiye saç ekimi (Turkey hair transplant) pek çok unsurun bir arada uygulanmasıyla gerçekleşmektedir. Saç derisinin olduğu yere kanallar açıldıktan sonra toplanmış olan saçlar bu bölgeye eklenir ve ekim işlemi bu şekilde devam eder. Kanalların açılmasını sağlamak için günümüzde iki şekilde medikal bıçak türü kullanılır. Kullanılan bıçak türleri ise, saç ekimi tekniğinin ismi ile bağlantılıdır ve saç ekim tipinin şeklini, bu bıçak türünün tipi belirler. Kullanılan bıçaklardan bir tanesinin ismi safir, diğerinin ismi ise günümüzde metal slit olarak bilinir. 

Saç ekim işlemi safir bıçak türü ile yapılırsa bu yöntem safir fue yöntemi olarak isimlendirilir. Metal slit bıçak ile yapılan saç ekim yönteminin belirgin bir ismi bulunmaz. Fakat fue saç ekimi yahut klasik fue yöntemi denilince bu yöntem bilinir. Dünyanın en fazla tercih edilen saç ekim yöntemleri arasında yer alan fue saç ekim yöntemi, son zamanların da en çok tercih edilen saç ekim işlemleri arasında yer almaktadır. Gelişen teknoloji ile de kendisini güncelleyen fue saç ekimi yöntemi, ülkemizde de güvenilir uzman hekimler ile de oldukça kolay şekilde uygulanır. Sizler de Türkiye saç ekimi (hair transplant Turkey) işlemleri için turkeyhaircenter.com a giriş yapabilirsiniz.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini