TR türkiye
sohbet siteleri

Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon çok yakın geçmişe kadar keşfedilmeyi bekleyen bir yöntem olmasına karşın lazer uygulamaları başta tıp olmak üzere her alanda güvenli ve sağlıklı bir şekilde kullanılmaktaydı. Lazer ışınları tek dalga boyunda çalışan tek ışın kaynağı olma Özel Bölgeliğinin yanısıra, hızlı da bir kaynaktır ve kalıcı ve daha kolay çözümler getirmeye yardımcı olur. Eskiden tıpta yapılan birçok ağır ve açık ameliyatların çoğu günümüzde lazerler kullanılarak hem daha sağlıklı hemde daha hızlı bir şekilde yapılabilmektedir. Özellikle göz ve prostat gibi ameliyatlar lazer teknolojisi sayesinde sorun olmaktan çıkmıştır.
Bu ve buna benzer birçok ameliyatı artık lazerler ile gerçekleştirmek hem daha pratik, hem daha çabuk ve olumlu sonuçlar doğurabilmektedir. Lazer teknolojisinin bu kadar ilerlediği bir ortamda estetik ve güzellik uygulamalarının da bundan payını almış olması kaçınılmaz olmuştur.

Lazer Epilasyon da bu şekilde istenmeyen tüylere kesine yakın ve kalıcı çözüm üretmesi açısından doğmuştur. Lazer epilasyonu, belli dalga boyundaki lazer ışınının kıl köklerine gönderilerek kıl köklerini tahrip etmesi esasına dayanır. Bu işlem şu şekilde gerçekleşir; gönderilen tek dalga boylu lazer ışın demetini kıl köklerindeki renk verici pigment olarak bilinen melanin pigmenti bu enerjiyi absorblar, absorplanan ışık enerjisi ısıya dönüşmüştür. Bu sırada ısı enerjisi ile birlikte kıl fölikülleri tahrip edilmiş olur. Bu işlem esnasında vücut herhangi bir acı veya ağrı hissetmez. Ancak uygulanan bölgede geçici tahrişler olabilir.

lazer-epilasyon-gorselleri
Bu şekilde lazerli epilasyon vücutta istenmeyen tüylerin bulunduğu her bölgeye kolaylıkla uygulanabilir. Seans sayıları uygulanan bölgelere göre ve kişiden kişiye farklılık gösterir. Günümüzdeki zamanı yakalamak için; Size artık epilasyon yapmayacağınızın ve istenmeyen tüylerinizin yüksek bir oranla yok olacağının garantisini verdiği için lazer epilasyon yaptırabilirsiniz.

Lazer Epilasyon, klasik epilasyon yöntemlerinin yapamadığını yapmak, kalıcı olarak istenmeyen tüylerden kurtulmayı sağlamak için ilk olarak Amerika’da Amerikan Gıda ve İlaç dairesi FDA tarafından test edilerek güvenirliği onaylanmıştır.

Lazer epilasyon uygulamalarında yüksek oranda verimlilik ve kalıcı çözüm bulabilmek için mutlaka deneyimli ve uzman kişilere başvurunuz.

LazerEpilasyonu.net sitemizde; Lazer epilasyonunda merak edilenler, bilinmeyenler, lazer epilasyon yapılan merkezlerin il il iletişim adres ve numaraları, yine merkezlerin tanıtımı, güncel epilasyon kampanyaları ve fiyatları, diğer epilasyon yöntemleri, kısacası güzellik ve epilasyon hakkında herşeyi bulabilirsiniz. Lazerepilasyonu.net web sitemizdeki yazıların tamamı uzun araştırmalar ve çevreden edinilmiş tecrübeler sonucunda yazılmış olup, size bir yol gösterme ve bilgilendirme amaçlıdır. Yazılarımızı tecrübeleriniz, görüş ve önerileriniz ile yorumlarsanız, bilgi paylaşmılarını zenginleştirmiş ve bizlere de yol göstermiş olursunuz.

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini