TR türkiye
sohbet siteleri

Çankırı Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Çankırı Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Merhaba arkadaşlar bu konumuzda sizler Çankırı şehrinde lazer epilasyon yaptırmak isteyen arkadaşlarımız için Çankırı lazer epilasyon ortalama seans ücretlerini paylaşacağız.

Ülkemizin ortak problemlerinden biri olan kıl problemi için kalıcı bir yol ile bu problemden kurtulmak istenmektedir. Kıl problemi sadece kadınlar için degil erkeklerin içinde büyük bir sorun olmaktadır. Ve bu problem için kalıcı çözüm lazer epilasyon işlemidir. Lazer epilasyon işlemi ülkemizde oldukça yaygın bir yöntem olarak bilinmektedir.

Lazer epilasyon yöntemi uzun seanslar sonrasında tam sonuç veren bir işlemdir. Lazer epilasyon seans sureleri ise kişinin cildine göre değişiklik göstermektedir. Çünkü kişinin cilt yapısı ve kıl rengi farklılık gösterdiğinden kisiden kişiye seans süresi degisir. Bu nedenle lazer epilasyon merkezine gidildiginde ilk olarak kişinin cildi incelenmekte ve ona göre seans süresi belirlenmektedir.

Lazer epilasyon işlemin de bir çok uyulması gereken kural olsa da en önemli kural lazer epilasyon işlemini gerçekleştirecek olan kişinin koruyucu gözlük takmasıdır. Çünkü lazer ışığının göze zarar verme ihtimali çok yüksektir.

Çankırı Türkiye’nin İç Anadolu bölgesinde yer alan bir ildir. 8 ilçesi bulunmaktadır. Ve nüfusu fazla olmayan bir il olmaktadır. Hem nüfusun az olması hemde ilçe sayısının az olması bakımıdan tüm ilçeler de lazer epilasyon merkezi bulunmamaktadır.

Çünkü cok kalabalık bir il olmadığı için her ilçede degil sadece il merkezin de ve birkaç ilçede lazer epilasyon merkezi bulunmaktadır. Çankırı ili lazer epilasyon seans fiyatları ise o ilde bulunan lazer epilasyon merkezlerinde belirlenmektedir. Her lazer epilasyon merkezin de farkli fiyatlar verilse de fiyatların hepsi birbirine yakındır. Fiyatların farklı oluşu ise lazer epilasyon merkezlerin de uygulanan yönteme ve konfora bağlıdır. Ancak her ilde olduğu gibi Çankırı ilinde de tahmini bir fiyat listesi vardır.

Çankırı Lazer Epilasyon Seans Fiyatları

Dahası: Eğer Dilerseniz Şehrinizde faaliyet gösteren lazer epilasyon ve güzellik merkezleri hakkında tamamının kullanıcıların paylaştığı tavsiye, yorum, öneri ve şikayetleri okumak için >> Çankırı Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet  << konumuzu inceleyebilirsiniz.

Dahası: >> Çankırı Dövme Sildirme Fiyatı << konumuzu inceleyerek dövmelerinizden kolaylıkla kurtulabilirsiniz.

ankırı lazer epilasyon seans fiyatları

Çankırı Lazer Epilasyon FİYAT LİSTEMİZ
BAYAN LAZERERKEK LAZER
BÖLGENAKİTBÖLGENAKİT
Tüm Vücut450 TLTüm Vücut650 TL
Dudak Üstü30 TLSakal Üstü35 TL
Çene30 TLBoyun35 TL
Favori30 TLEnse35 TL
Boyun30 TLTüm Sakal140 TL
Tüm Yüz100 TLKaş Ortası20 TL
Koltuk Altı30 TLKaş Üstü25 TL
Yarım Kol110 TLKoltuk Altı40 TL
Tüm Kol135 TLOmuzlar120 TL
Bikini70 TLYarım Göğüs170 TL
Özel Bölge100 TLGöğüs220 TL
Özel Bölge + Bikini120 TLSırt.220 TL
Üst Bacak + Bikini250 TLSırt + Omuz325 TL
Yarım Bacak (Alt)200 TLBacaklar450 TL
Tüm Bacak320 TLKollar200 TL
Göbek30 TLKalça150 TL
Göğüs Ucu30 TLEl Üstü45 TL
Göğüs Arası30 TLAyak Üstü35 TL
El Üstü30 TLKulak30 TL
Kaş Ortası15 TLÖzel Bölge250 TL
Kaş Üstü20 TL

Not: Lazer Epilasyon Fiyatlarımız Güncellenmiştir. Güncel Fiyat listesi aşağıda sunulmuştur.

Lazer epilasyon yaptırmaya karar veren her arkadaşımızın sitemizi ziyaret ederek her türlü lazer epilasyon ve estetik hakkında bilgiler sunarak sizleri bu konular hakkında bilgilendiriyoruz. Dilerseniz lazer epilasyon konusunda mağdur olmamak için sitemizi her zaman takip edebilir ve paylaşabilirsiniz.

1 Yorumlar
Aydın

Sayfanıza nerden ulaşabilirimm

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini