Vortex Lazer Epilasyon Cihazı Kullananlar Yorumlar Nasıl?

Vortex Lazer Epilasyon Cihazı Kullananlar Yorumlar Nasıl?

Merhaba arkadaşlar bugün güzel bir lazer epilasyon cihazı üreten ve güzel ürünleri ile Türkiye’de 3000 den fazla cihazı bulunan Vortex firmasını hakkında bilgi vermek istiyorum. Vortex lazer epilasyon cihazları 2008 yılından Türkiyede yerli üretim cihaz mantığı ile kendini geliştirmekte ve yerli arge çalışması ile cihazlarının daha kaliteli ve daha uzman bir kadro ile üretmeye başlamışlardır. Türkiyede ve Dünyada 3000 binin üzerinde cihaz satışı yapan nadir firmalardan olan ve 2019 yılına güzel bir adım atan bu firmamızın cihazlarına bir göz atalım.

Vortex Lazer Epilasyon Cihazları

 • – Vortex Multi
 • – Vortex
 • – Vortexpro
 • – Vortexpro Plus
 • – Vortex Diode
 • – Vortex Diode Silver
 • – Vortex Q-Switch
 • – Vortex Q-Switch Platinum
 • – Vortex İce
 • – Vortex İce Platium

Vortex Multi Lazer Epilasyon Cihazı Nasıl?

Vortexin bana göre en güzel cihazı diyebilirim. Tek Cihaz çift başlık hepsi bu cihazda. Birazdan cihazın başlıkları hakkında aşağıda bilgi vereceğim. Ama bundan önce anlatmam gerekirse; güzel bir yapıda olmakta ve kaliteli işler yapmanın yanında cihazları hakkında çok çok az şikayet bulunmaktadır.

 • 1. başlık soğuk hava üflemeli jelsizü, jiletsiz alexandrite konforunda

 1. soğuk hava üflemeli
 2. jelsiz & jiletsiz
 3. kolay kullanımlı
 4. kişiye özel hijyenik başlık
 5. Sarf gideri düşük
 6. tüm ten ve kıl tiplerinde kullanabilme
 • 2. başlık buz başlık acısız konforlu hızlı ütüleme sistemli

 1. Buz başlıklı
 2. acısız
 3. ütüleme epilasyon
 4. saniyede 10 atış
 5. sarf gideri düşük
 6. tüm ten ve kıl tiplerinde kullanabilme

Vortex Lazer Epilasyon Cihazı Nasıl?

Bu cihazımız yeni nesil IPL türünden bir cihaz olmakta ve IPL’nin tüm sıkıntılarını giderebilecek soğuk hava üflemeli bir sistemdir. Bu cihazda jel ve jilet kullanmaya gerek olmamakla birlikte soğuk hava teknolojisi sayesinde acısızdır. İşlem sonrasında ağda gibi pürüzsüz bir ten sağlamaktadır.

VortexPRO Lazer Epilasyon Cihazı Nasıl?

VortexPro cihazımız bir çok güzellik salonunda kullanılmakta ve yeni nesil entegre soğuk hava üflemeli yeni nesil IPL & lazer cihazı olarak sunulmaktadır. Bu cihazımızda bir önceki düz Vortex lazer epilasyon cihazı gibi yeni nesil IPL cihazı olarak üretilmektedir. IPL lazer epilasyon cihazı 7.62cm2’lik atış alanı sayesinde tüm vücudu 24 dakikada epilasyon yapabilme imkanı.

Vortex Plus Lazer Epilasyon Cihazı Nasıl?

Vortex plus yeni nesil 3.nesil xenon lazer flaş lamba teknolojisi sayesinde mükemmel sonuçlar sunmaktadır. Bu cihaz oldukça fazla satılan bir cihaz olmaktadır. Bir çok firmanın tercihi ve jilet jel kullanmadan uygulanabilme ve aynı zamanda soğuk hava üflemeli olarak kullanıldığından dolayı vücuda hiç zarar vermez ve acı hissettirmemektedir. Cihaz türkçe menü özellikli ve özellikle 4 mevsim kullanabilmedir.

Vortex Diode Ütüleme Lazer Epilasyon Cihazı Nasıl?

Bu ürün gerçekten profesyonel. 808nm lazer dalga boyu ile güzel sonuçlar yakalayabilmekte ve 808nm dalga boyu hızı ile her türlü ten ve kıl tipine uygun olmaktadır. 10 hz atış hızına ulaşabildiğinden dolayı hızlı bir epilasyon imkanı sunmaktadır. -10 dereceye kadar soğuyansafir soğutma sistemi ile acısız bir lazer epilasyon sunar.

Vortex Diode Silver Lazer Epilasyon Cihazı Nasıl?

Bu cihazımız ile 3 dalga boyutunda lazer ışığı göndererek cildin farklı katmanlarına ulaşabildiğinde bölgeye göre ayarlanabilmekte ve iyi sonuçlar alabilmeyi sağlamaktadır. Bir üsteki cihazımızdan tek farkı aynı anda 3 farklı dalga boyu lazer imkanı sunmaktadır.

vortex lazer epilasyon cihazlarıVortex Q-Switch Lazer Cihazı Nasıl?

Vortex Q-switch bir çok güzellik merkezinde kullanılmakta ve dövme silme işlemleri, carbon peeling, akne tedavisi, leke tedavisi, skar izleri tedavisi, cilt gençleştirme, cilt yenileme gibi işlemlerin hepsini tek başına yapabilmektedir. Bu sayede bir çok cihazı almak yerine bir tek cihaz ile bütün imkanlara sahip olabilmektedir.

 

Vortex Q-Switch Platinum Lazer Cihazı Nasıl?

Bir önceki cihazımızın biraz daha detaylı ve profesyoneli olmaktadır.

Vortex ice – ice platinum Lazer Cihazı Nasıl?

Buz başlık etkisi ile acısız epilasyonun lazer epilasyon yaptırmak isteyenleri buz başlık lazer sunmaktadır. 2.nesil xenon lazer flaş lamba sayesinde kesin ve net sonuçlar sunmakta ve  dikdörtgen safir filtre başlığı sayesinde sıfır ışık kaybı ile tüm ışığın kıl köklerine ulaşmasına sunmaktadır. Entegre olarak SHR ve Thermage teknolojisi ile epilasyon yanında cilt gençleştirme ve cilt sıkılaştırma sağlamaktadır.

Uyarı

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.
Yorumlar
 1. Serra dedi ki:

  Champion worteks buz başlık kullanan bir guzellik merkezi mi tercih etmeliyim, soprano ice mı?
  Champion worteks IPL diye biliyorum ama emin olamadım nasıldır siz begeniyordunuz?

 2. Elif dedi ki:

  Merhaba, Vortex ütüleme dıode da tüyler jiletlenip sıfır olacak dedi gittiğim merkez fakat internette jilet kesinlikle olmayacak tüyler de sıfır olmayacak vortex de yazıyor. Hangisi doğru acaba?

 3. Sinem dedi ki:

  merhaba yeni lazere başlıyorum gittiğim yer champion kullanıyormuş iki başlığı vardı biri diode dedi diğeri alex öneriyormusunuz

 4. Fatma dedi ki:

  Vortexpro üflemeli cihaz kılları uyutuyormu tavsiye edermisiniz 20yaşında kızım için başladık

  1. Editör dedi ki:

   vortex pro IPL cihazdır. vortex diode, vortex diode silver cihaz bulursanız daha fazla faydalı olacaktır.

 5. Ceyda dedi ki:

  Daha öncede yazmıştım cevabiniz benim için çok önemli vortex plus ıpl cihazı bırakıp umex alexandrite lazere başladım bu cihaz daha mı iyidir yoksa vortex mi

  1. Editör dedi ki:

   ikiside IPL cihazdır takdir sizin.

 6. Nihal Özşensoy dedi ki:

  Merhaba buzbaşlıklı Voltex önerirmisiniz garantili ve bitirdiğini söylediler

  1. Editör dedi ki:

   Tabiki Vortex cihazları güzel cihazlardır.

 7. Ceyda dedi ki:

  Teşekkür ederim cevabınız için bir arkadaşım diyot buz lazere gidiyor o cihaz hakkında bilgi verir misiniz? Birde IPL cihaz onermiyordunuz ama vortex champion IPL tercih edebilirsiniz demişsiniz bu cihazın diğer IPL cihazlardan farkı ne dir? Vortex champion IPL yüz için uygun mudur? Tekrar teşekkürler

  1. Editör dedi ki:

   Canım IPL halen genel olarak önermemekteyim nitekim gerçek diyot lazer bulmak artık zorlaştı. Bu sebeple kaliteli bir IPL cihaz tabi yüksek lazer gücüne sahip bir cihazın etkili kullanmasıylada güzel sonuçlar elde etmek mümkündür.

   2. Soruna gelirsek diyot buz lazer dediğimiz olayın cihazın diode olduğu ve soğutma sistemininde buz lazer olduğudur marka cihaz söylemediğin için pekbirşey diyemeyeceğim. Ama diyot lazer elbette ki IPL den daha etkilidir.

   3. Yüz için IPL’den ziyade diode cihaz kullanmanız aslen daha iyi olcaktır. IPL saçılarak işlem yaptığından istenmeyen diğer bölgeye atım yapabileceğinden diode tercih etmeniz yararınıza olacaktır.

   Nitekim sıralayacak olursak cilt tipinize göre ilk önce alexandrite veya diode veya nd:yag cihazlardan biri eğer bu cihazları bulamıyorsanız kaliteli bir IPL cihaz tercih edebilirsiniz.

   1. Ceyda dedi ki:

    LuMenis diode lazer hakkında bilgi verir misiniz? şimdiden teşekkürler 😊

   2. Ceyda dedi ki:

    Buz lazerin markası lumenis diod lazermis bu lazer nasıl?bilgi verirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

    1. Editör dedi ki:

     Hiç duymadım bu cihaz ismini üzgünüm…

 8. Ceyda dedi ki:

  Vortex champion IPL cihaz nasıl bilgi verir misiniz?

  1. Editör dedi ki:

   güzel bir cihaz tercih edebilirsiniz.

 9. Misra dedi ki:

  Epilasyona başladım cihazın üzerinde vortex pluss yazıyor ama soğuk hava ufurutor ve can yakıcı değil diod lazer olarak belirttiler diode olup olmadigini nasıl anlarım

  1. Editör dedi ki:

   vortex plus bir ıpl cihazdır. diode cihaz değildir.

  2. Kübra dedi ki:

   Vortex diode nasıl bir cihaz. IPL cihaz mı?

   1. Editör dedi ki:

    hayır adı üstünde diode bir cihazdır.

 10. Mısra dedi ki:

  Vortex pluss nasıl bir cihaz acaba IPL bir cihaz mıdır

  1. Editör dedi ki:

   evet ıpl cihazdır

 11. Zehraakgul un dedi ki:

  Vortex ice hakkindski fikriniz

  1. Editör dedi ki:

   Vortex ice IPL bir cihazdır.

 12. Zehraakgul un dedi ki:

  Birde champiyon hakkinda bilgi istiyorum

  1. Editör dedi ki:

   Champion lazer epilasyon cihazlarınında champion ice, champion multi ve champion plus IPL cihazlardır. Champion diode 600 ile champion diode 1200w , diode lazer epilasyon cihazlarıdır.

   1. elif dedi ki:

    merhabalar,
    champion ve vortex multi için ikisi bir arada deniyor. ıpl ve diode ütüleme olarak yanlış bilgi mi veriyorlar ? Teşk.

 13. Ayşenur dedi ki:

  Iyi günler. Ipl teknolojisini tavsiye etmedegiinizi söylemişsiniz. Daha sonra çıkıyor diyorsunuz. Ama bu açıklama benim için sığ kaldı açıkçası. Kac yıl sonra çıkıyor, çıkıştan kastımız tüy gibi ince ince mi yoksa ilk hali gibi kalın mı? Hepsi mi geri çıkar. Bu konuda detaylı bilgilendirirseniz sevinirim

  1. Editör dedi ki:

   IPL teknolojisi aslen kıl köklerini uyutma üzerine inşa edilmiştir. Çok çok az bir oranla kılları yok etmektedir. Bundan kaynaklı olarakta bir süre sonra bu süre 3-6 ay gibi tekrar çıkmaktadır. Kıllarınızın tipine bağlı olarak incede çıkabilir kalında. IPL teknolojisi yerine lazer teknolojisini yaptırmanız daha faydalı olacaktır. Ama yinede ben ıpl yapacağım derseniz gidip Philips lumea ıpl ev tipi cihaz alınız, hem daha ekonomik hem istediğiniz an yapabilme imkanı doğurmaktadır.

   Ama gelgelelim IPL hiç işe yaramazda diyemeyiz. Yüksek çıkış gücüne sahip bazı IPL cihazlar ise gerçek manada etkilidir. Ama o denli cihaz bulmakta oldukça zordur.

 14. Eyüp dedi ki:

  Merhaba svs kozmetikten biosiva marka lazer cihazını onerirmisiniz

  1. Editör dedi ki:

   Biosiva markasının hem ıpl hem diode lazer cihazları bulunmaktadır. İmkanınız varsa biosiva’nın diode olan cihazını tercih ediniz. Yada diğer diode cihazları

 15. Gamze dedi ki:

  Alby cold diode buz lazer önerir misiniz

  1. Editör dedi ki:

   evet gerçek lazer cihazdır.

 16. anonim dedi ki:

  Fiber optik buz lazer epilasyon nasıl bir cihazdır

  1. Editör dedi ki:

   Fiber optik lazer epilasyon cihazları markadan markaya değişmekle birlikte. Fiber optik lazer cihazlarında başlık üstünde yer alan barlar bulunmamakla birlikte cihaz içerisinde bulunmaktadır. Buda daha hafif bir spot başlığına vede daha güçlü bir lazer çıkış gücünü iletmektedir.

   1. iloş dedi ki:

    fiber optik buz lazer cihazı hera markalı olduğu söylendi güvenilir mi

    1. Editör dedi ki:

     Hera adında hiç cihaz ismi duymadım

   2. iloş dedi ki:

    fiber optik buz lazer cihazı hera markalı olduğu söylendi güvenilir mi

    1. Editör dedi ki:

     Hera adında hiç cihaz ismi duymadım

 17. Şeymanur dedi ki:

  Merhabalar ben de 2 3 yer ile görüştüm biri bana cihazimiz Vortek- Champion dedi sizce nedir bu uyutma mi yoksa kalıcı çözüm mü?
  Diğerleri sadece buz başlık diyip duruyorlar sizce?
  Birde soprano cihaz var fikriniz nedir öğrenen miyim?

  1. Editör dedi ki:

   soprano olan cihaz tercih edebilirsiniz.

   1. Şeymanur dedi ki:

    Vortex Champion buz başlıklı diod denildi sizce o nasıl?

    1. Editör dedi ki:

     gerçek lazerdir tercih etmeniz yararınıza olacaktır

    2. Şeymanur dedi ki:

     Peki diod buz lazer nedir
     Birde Alexandre candela nedir ?

    3. Editör dedi ki:

     ikiside gerçek lazer cihazlardır.

   2. Sevim dedi ki:

    Vorteks plus atış sistemli nasıl

    1. Editör dedi ki:

     Vortex Plus bir IPL cihazdır.

 18. İrem dedi ki:

  Ben hangi makineye girdiğini tam olarak bilmiyorum ama benimkide vortexdi ve 13.seanstan sonra asla bitme gibi bi durum yaşamadım tam aksine daha fazla arttı ve seansım bitti salonum bana tüy köklerimin sarı olduğunu o yüzden işe yaramadığını söyledi ne yapmam gerekiyor

  1. Editör dedi ki:

   Cihazınızın ismini söylerseniz yardımcı olmaya çalışırım. Cihaz ismi çok önemli

 19. Yesim dedi ki:

  Merhaba
  Bir guzellik merkezine epilasyona basladim.Bana cihazlarinin alexandirt wortex plus son teknoloji oldugunu belirttiler.Ozellikle sordum ipl teknolojilimi diye,hayir ipl teknolojili degildir.Hastanede de kullanilan bir cihazdir dediler.Kökleri uyutuyormu yoksa azaltiyormu diye sordum uyutmaz kökleri dediler.Sizce bu merkeze devam etmelimiyim?? Konu ile ilgili yardimci olurmusunuz?

  1. Editör dedi ki:

   Devam etmeyiniz. Vortex Plus diye bahsedilen cihaz IPL cihazdır.

 20. Kübra Kök dedi ki:

  Merhaba görüştüğüm bir güzellik merkezi 2 cihazımız var biri diode diğeri opt dedi hangisi güvenilir sizce kesin sonuc

  1. Editör dedi ki:

   diode olanı kesinlikle tercih ediniz.

 21. Berk dedi ki:

  Merhaba,Clean Lite lazeri önerir misininiz

  1. Editör dedi ki:

   Clean lite , clean lite plus ve clean lite diode adında 3 farklı lazer cihazı mevcuttur. Bunlardan Clean lite Diode olanını öneririm gerçek lazerdir.

 22. irem dedi ki:

  Lasertouch diode nasıl bir cihaz önerir misiniz

  1. Editör dedi ki:

   İrem hanım bu cihazı daha önce hiç duymadım. Yanlış bilgi vermek istemiyorum.

 23. nazlı dedi ki:

  exem fiber diod lazer ojinal mi yoksa ıpl midir hocam??

  1. Editör dedi ki:

   Gerçek lazerdir tercih edebilirsiniz.

 24. nazlı dedi ki:

  exem fiber diod lazer ojinal mi yoksa ıpl midir hocam?

  1. Editör dedi ki:

   Gerçek lazerdir tercih edebilirsiniz.

 25. Gülsu dedi ki:

  Vortex diode nasıl bir cihaz önerirmisiniz

  1. Editör dedi ki:

   evet etkilidir. tercih edebilirsiniz.

 26. melis dedi ki:

  Diode buz lazeri önerirmisiniz IPL midir

  1. Editör dedi ki:

   Diode cihaz bir ıpl değildir. Diode gerçek Lazer Epilasyon cihazıdır.

 27. Nazlı dedi ki:

  Merhaba, ütüleme sistem diode buz lazeri (vortex) önerir misiniz?

  1. Editör dedi ki:

   evet tercih edebilirsiniz güzel ve etkilidir.

 28. sdc dedi ki:

  champion multi nasıl bir cihaz kılı bitirir mi yoksa uyuturmu

  1. Songül dedi ki:

   Merhaba ben wortex dıode 808 nm lazere gidiyorum etkili mi sizce teşekkürler ederim

   1. Editör dedi ki:

    Etkilidir gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

 29. Birgül dedi ki:

  Vortex multi çift başlıklı cihazı önerir misiniz ıpl midir

  1. Editör dedi ki:

   IPL bir cihazdır. IPL cihazlar ise modern ağda statüsündedir.

 30. Anonim dedi ki:

  Champion Multi Lazer cihazı öneriyor musunuz kıl kökünü uyutur mu yoksa etkili olur mu ?

  1. Editör dedi ki:

   Şahsen Bu cihaz yerine bu firmanın bir başka cihazı olan Champion Diode 1200w cihazını öneririm. Champion Multi bir IPL cihazdır. Genellikle kıl kökünü uyutur.

 31. Gülistan dedi ki:

  Merhaba Cynosure Apogee serili Alexander cihazı etkili mi öneriyor musunuz?

  1. Editör dedi ki:

   o cihazı bulduğunuz yerden asla ayrılmayın kaliteli ve gerçek manada etkili bir cihazdır.

 32. Ayşe dedi ki:

  Merhaba editör vortex + plus cihazda tüyler kesin biter mi anlaştığım salon bu cihazı kullanıyor ve kesin bitirme sözü verdi de

  1. Editör dedi ki:

   KEsin biterebilecek bir cihaz değildir. En fazla tüyleri uyutur. Bunun yerine diode alexandrite olan bir cihaz bulunuz.

 33. Anonim dedi ki:

  Vortex proes epilasyon cihazı onerirmisiniz

 34. Anonim dedi ki:

  Ben 2 sene önce lazer epilasyon yaptırdım sırt ve göğüs için. Galiba alexandrite lazerdi. Ama istediğim sonucu alamadım. Ne önerirsiniz ne yapmam gerekiyor.

  1. Editör dedi ki:

   Sırt ve Göğüs kılları genel itibari ile derinin daha derininde ve kalın olduğundan kaynaklı bu bölgede diode lazer daha etkilidir. Diode lazer tercih ediniz yada nd:yag lazer cihazı tercih edebilirsiniz.

 35. Anonim dedi ki:

  Ben 2 sene önce lazer epilasyon yaptırdım sırt ve göğüs bölgeme ama istediğim sonucu alamadım. Alexandrite lazerdi. Ne önerirsiniz ne yapmam gerekiyor. Hangi cihaz öneriyorsınuz ve sizce hormonal test yaptırmalı mıyım.

  1. Editör dedi ki:

   Hormonal testinizi yaptırdıktan sonra diode lazer bir cihaz bulup deneyiniz.

 36. Merve dedi ki:

  editör sürekli soruyorum ama ben 21 yaşındayım ilk defa gidicem bir merkez de alexandrite plus dedi ıpl değil değil çok da uygun bir fiyat verdi pek güvenemedim

  1. Editör dedi ki:

   Boşverin o cihazı alexandrite plus diye bir cihaz kensin IPL bir cihazdır. Siz gidip diyot lazer cihaz bulunuz. Etkili olacaktır.

 37. Merve dedi ki:

  editör peki vortex marka cihazlardan hangisini önerirsiniz

  1. Editör dedi ki:

   Vortex silver diode , vortex üteleme diode
   yukarıda ilettiğim vortex firmasının kullanabileceğiniz iki adet diode lazer cihazı bulunmaktadır. Bunlar etkili ve oldukça başarılı cihazlardır.

 38. Tamara dedi ki:

  Merhaba.VORTEX ICE ipl cihaz midir? Oneriyor musunuz?
  Tesekkurler

 39. Merve dedi ki:

  Vortex buz lazer 2020 sürüm
  Bu cihazı önerir misiniz
  Teşekkürler

 40. Anonim dedi ki:

  Vortex buz lazer 2020 sürüm önerir misiniz

 41. aleyna dedi ki:

  vortex multi buz başlıklı epilasyon ipl midir?

  1. Editör dedi ki:

   Aleyna Hanım evet bir IPL cihazdır.

 42. Dilek dedi ki:

  Focus marka cihaz diyot utuleme lazer sinuc verirmi ipl bir cihazmidir tesekkurler

  1. Editör dedi ki:

   diyod lazer ıpl değildir. Diode dir genellikte sırt göğüs omuz bölgesindeki kuşlarda oldukça etkilidir

 43. fatma dedi ki:

  ben bir güzellik salonu ile anlaştım bana kullandıkları cihazın alex vortex plus olduğunu soğuk lazer olduğunu söylediler. ama internette araştırdığım kadarı ile vortex cihazlarının hepsinin ıpl olduğunu ve bunların kesin çözüm değilde kıl köklerini 2 3 seneliğine uyutulduğunu öğrendim. sizce kesin çözümlü müdür?

  1. Editör dedi ki:

   Merhabalar Fatma Hanım Bütün cihazlar diye nitelendirmek doğru olmaz ama bahsettiğiniz cihaz Bir IPL cihazdır. Alex vortex plus isminde değilde cihazın gerçek ismi Vortex pro Plus Ve evet bu cihazımız bir ıpl cihazır. Aynen dediğiniz gibi IPL cihazlar modern ağda statüsünde yer almaktadır. Kıl köklerini yok etme durumuna gelirsek %30-45 oranında olmaktadır. Gideceğiniz firmada Alexandrite lazer epilasyon, diyod lazer epilasyon olmasina dikkat ediniz. Buz lazer diyip sizi kandırmasına izin vermeyiniz. Lazer epilasyonda buz lazer sadece başlıktır. Başlık ise sadece cildin daha az acımasını sağlar. İlk dikkat etmeniz gereken cihazın alexandrite diyor nd:yag olmasıdır.

 44. Çağla dedi ki:

  Merhaba, Vortex Ice cihazı aca Ipl teknolojisi midir, kıl köklerini uyutur mu yoksa kesin çözüm müdür aydınlatabilir misiniz acaba? Teşekkürler…

  1. Editör dedi ki:

   Evet IPL cihazdır. Kılları uyutur sonra tekrar çıkarlar.

   1. ilayda dedi ki:

    merhaba gideceğim yer fiber optik buz lazer epilasyon ve jelsiz jiletsiz vortex kullandıklarını söyledi hangisi sizce

    1. Editör dedi ki:

     Cihazların tam ismini öğrenmeniz gerekmektedir. Fiber optik dediğimiz olay başlık içerisinde yer alan barların başlık üzerinde değilde cihaz üzerine yerleştirilerek daha hafif bir başlığa sahip olmasını ve daha az güç kaybıyla epilasyon yapmasını sağlamaktadır. Cihazların tam ismini öğrenirseniz size cevap vermem daha kolay olur.

   2. ilos dedi ki:

    fiber optik buz lazer markası hera isimli sanırım önerir misiniz

    1. Editör dedi ki:

     Hera adında hiç cihaz ismi duymadım

 45. ayşegül dedi ki:

  Wortex Pro da 24 dakikada tüm vücut epilasyon mu ???
  CİHAZLAR HAKKINDA BİLGİ VERİRKEN UYGULAMAYI YAPAN ESTETİSYENLERDEN DE BİLGİ ALIN LÜTFEN ! VE LÜTFEN DOĞRU BİLGİLER VERİN.
  HİÇ BİR VÜCUT O ÖLÇÜDEKİ KAFESLEME İŞLEMİ İLE ASLA BİTMİYOR.
  TABİ Kİ KİŞİ İŞİNİ DÜZGÜN YAPIYORSA!
  YAPMIYORSA O AYRI KONU O ZAMAN 24 DAKİKADA BİTEBİLİR.
  KALDI Kİ HER VÜCUT AYNI ÖLÇÜLERDE DEĞİL; BAZI İNSANLAR EN , BOY OLDUKÇA FARKEDİYOR. EN AZINDAN ORTALAMA DAKİKA BELİRTİN LÜTFEN

  1. Editör dedi ki:

   zaten verilen fiyatlar ve dakikalar genellikle ortalama olarak alınan baz sürelerdir. Nitekim Dilenirse 24 dakika da profesyonel şekilde çalışan kişiler bitirebilir. Şuan yanımda çalışan 3 çalışanım da işlemler için ortalama 30 dakika süre belirtmektedirler. Ve çok rahatlıkla yetmektedir.

   1. Merve dedi ki:

    Vortex buz lazer 2020 sürüm
    Bu cihazı önerir misiniz
    Teşekkürler

    1. Merve dedi ki:

     editör peki vortex marka cihazlardan hangisini önerirsiniz

    2. Editör dedi ki:

     Vortex silver diode , vortex üteleme diode
     yukarıda ilettiğim vortex firmasının kullanabileceğiniz iki adet diode lazer cihazı bulunmaktadır. Bunlar etkili ve oldukça başarılı cihazlardır.

    3. Anonim dedi ki:

     Vortex ice cihazını bir yorumda ıpl diğer yorumda ıpl değil demişsiniz. Ipl midir değil midir. Önerir misiniz

   2. Yasemin dedi ki:

    Merhaba , duetto md cihazını önerir misiniz

    1. Editör dedi ki:

     Evet öneririm güzel bir cihazdır.

   3. anoniiiimm dedi ki:

    merhaba fiber optik buz lazer hera markalı ve jelsiz jiletsiz vortex önerdi gideceğim yer hangisini öneriyorsunuz

    1. Editör dedi ki:

     Hera marka hiç Lazer Epilasyon cihazı duymadım. Vortex de cihazın tam ismini öğrenmeniz lazım. Vortex adında 8 tane cihaz var.