Vortex Lazer Epilasyon Cihazı Kullananlar Yorumlar Nasıl?

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

24 Ekim 2019 tarihinde eklendi, 3.308 kez okundu.

Merhaba arkadaşlar bugün güzel bir lazer epilasyon cihazı üreten ve güzel ürünleri ile Türkiye’de 3000 den fazla cihazı bulunan Vortex firmasını hakkında bilgi vermek istiyorum. Vortex lazer epilasyon cihazları 2008 yılından Türkiyede yerli üretim cihaz mantığı ile kendini geliştirmekte ve yerli arge çalışması ile cihazlarının daha kaliteli ve daha uzman bir kadro ile üretmeye başlamışlardır. Türkiyede ve Dünyada 3000 binin üzerinde cihaz satışı yapan nadir firmalardan olan ve 2019 yılına güzel bir adım atan bu firmamızın cihazlarına bir göz atalım.

Vortex Lazer Epilasyon Cihazları

 • – Vortex Multi
 • – Vortex
 • – Vortexpro
 • – Vortexpro Plus
 • – Vortex Diode
 • – Vortex Diode Silver
 • – Vortex Q-Switch
 • – Vortex Q-Switch Platinum
 • – Vortex İce
 • – Vortex İce Platium

Vortex Multi Lazer Epilasyon Cihazı Nasıl?

Vortexin bana göre en güzel cihazı diyebilirim. Tek Cihaz çift başlık hepsi bu cihazda. Birazdan cihazın başlıkları hakkında aşağıda bilgi vereceğim. Ama bundan önce anlatmam gerekirse; güzel bir yapıda olmakta ve kaliteli işler yapmanın yanında cihazları hakkında çok çok az şikayet bulunmaktadır.

 • 1. başlık soğuk hava üflemeli jelsizü, jiletsiz alexandrite konforunda

 1. soğuk hava üflemeli
 2. jelsiz & jiletsiz
 3. kolay kullanımlı
 4. kişiye özel hijyenik başlık
 5. Sarf gideri düşük
 6. tüm ten ve kıl tiplerinde kullanabilme
 • 2. başlık buz başlık acısız konforlu hızlı ütüleme sistemli

 1. Buz başlıklı
 2. acısız
 3. ütüleme epilasyon
 4. saniyede 10 atış
 5. sarf gideri düşük
 6. tüm ten ve kıl tiplerinde kullanabilme

Vortex Lazer Epilasyon Cihazı Nasıl?

Bu cihazımız yeni nesil IPL türünden bir cihaz olmakta ve IPL’nin tüm sıkıntılarını giderebilecek soğuk hava üflemeli bir sistemdir. Bu cihazda jel ve jilet kullanmaya gerek olmamakla birlikte soğuk hava teknolojisi sayesinde acısızdır. İşlem sonrasında ağda gibi pürüzsüz bir ten sağlamaktadır.Bu cihazımız modern ağda gibi çalışmaktadır. Genelikle bu cihaz kılların yok etmede zorluk çekmektedir. Bu sebeple bu cihaz biraz daha az tercih edilmektedir.

Editör olarak bu cihazıda pek önermemekteyim.χ

VortexPRO Lazer Epilasyon Cihazı Nasıl?

VortexPro cihazımız bir çok güzellik salonunda kullanılmakta ve yeni nesil entegre soğuk hava üflemeli yeni nesil IPL & lazer cihazı olarak sunulmaktadır. Bu cihazımızda bir önceki düz Vortex lazer epilasyon cihazı gibi yeni nesil IPL cihazı olarak üretilmektedir. IPL lazer epilasyon cihazı 7.62cm2’lik atış alanı sayesinde tüm vücudu 24 dakikada epilasyon yapabilme imkanı.

Editör olarak bu cihazıda pek önermemekteyim.χ

Vortex Plus Lazer Epilasyon Cihazı Nasıl?

Vortex plus yeni nesil 3.nesil xenon lazer flaş lamba teknolojisi sayesinde mükemmel sonuçlar sunmaktadır. Bu cihaz oldukça fazla satılan bir cihaz olmaktadır. Bir çok firmanın tercihi ve jilet jel kullanmadan uygulanabilme ve aynı zamanda soğuk hava üflemeli olarak kullanıldığından dolayı vücuda hiç zarar vermez ve acı hissettirmemektedir. Cihaz türkçe menü özellikli ve özellikle 4 mevsim kullanabilmedir.

Editör Olarak bu cihazı önermekteyim.√

Vortex Diode Ütüleme Lazer Epilasyon Cihazı Nasıl?

Bu ürün gerçekten profesyonel. 808nm lazer dalga boyu ile güzel sonuçlar yakalayabilmekte ve 808nm dalga boyu hızı ile her türlü ten ve kıl tipine uygun olmaktadır. 10 hz atış hızına ulaşabildiğinden dolayı hızlı bir epilasyon imkanı sunmaktadır. -10 dereceye kadar soğuyansafir soğutma sistemi ile acısız bir lazer epilasyon sunar.

Editör Olarak bu cihazı önermekteyim.√

Vortex Diode Silver Lazer Epilasyon Cihazı Nasıl?

Bu cihazımız ile 3 dalga boyutunda lazer ışığı göndererek cildin farklı katmanlarına ulaşabildiğinde bölgeye göre ayarlanabilmekte ve iyi sonuçlar alabilmeyi sağlamaktadır. Bir üsteki cihazımızdan tek farkı aynı anda 3 farklı dalga boyu lazer imkanı sunmaktadır.

Editör Olarak bu cihazı önermekteyim.√

vortex lazer epilasyon cihazlarıVortex Q-Switch Lazer Cihazı Nasıl?

Vortex Q-switch bir çok güzellik merkezinde kullanılmakta ve dövme silme işlemleri, carbon peeling, akne tedavisi, leke tedavisi, skar izleri tedavisi, cilt gençleştirme, cilt yenileme gibi işlemlerin hepsini tek başına yapabilmektedir. Bu sayede bir çok cihazı almak yerine bir tek cihaz ile bütün imkanlara sahip olabilmektedir.

Editör Olarak bu cihazı önermekteyim.√

Vortex Q-Switch Platinum Lazer Cihazı Nasıl?

Bir önceki cihazımızın biraz daha detaylı ve profesyoneli olmaktadır.

Editör Olarak bu cihazı önermekteyim.√

Vortex ice – ice platinum Lazer Cihazı Nasıl?

Buz başlık etkisi ile acısız epilasyonun lazer epilasyon yaptırmak isteyenleri buz başlık lazer sunmaktadır. 2.nesil xenon lazer flaş lamba sayesinde kesin ve net sonuçlar sunmakta ve  dikdörtgen safir filtre başlığı sayesinde sıfır ışık kaybı ile tüm ışığın kıl köklerine ulaşmasına sunmaktadır. Entegre olarak SHR ve Thermage teknolojisi ile epilasyon yanında cilt gençleştirme ve cilt sıkılaştırma sağlamaktadır.

Editör Olarak bu cihazı önermekteyim.√
Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Vortex Lazer Epilasyon Cihazı Kullananlar Yorumlar Nasıl? Konusuna 10 Yorum Yapıldı
 1. aleyna dedi ki:

  vortex multi buz başlıklı epilasyon ipl midir?

  1. Uzman Recep KAYA dedi ki:

   Aleyna Hanım evet bir IPL cihazdır.

 2. Dilek dedi ki:

  Focus marka cihaz diyot utuleme lazer sinuc verirmi ipl bir cihazmidir tesekkurler

  1. Uzman Recep KAYA dedi ki:

   diyod lazer ıpl değildir. Diode dir genellikte sırt göğüs omuz bölgesindeki kuşlarda oldukça etkilidir

 3. fatma dedi ki:

  ben bir güzellik salonu ile anlaştım bana kullandıkları cihazın alex vortex plus olduğunu soğuk lazer olduğunu söylediler. ama internette araştırdığım kadarı ile vortex cihazlarının hepsinin ıpl olduğunu ve bunların kesin çözüm değilde kıl köklerini 2 3 seneliğine uyutulduğunu öğrendim. sizce kesin çözümlü müdür?

  1. Uzman Recep KAYA dedi ki:

   Merhabalar Fatma Hanım Bütün cihazlar diye nitelendirmek doğru olmaz ama bahsettiğiniz cihaz Bir IPL cihazdır. Alex vortex plus isminde değilde cihazın gerçek ismi Vortex pro Plus Ve evet bu cihazımız bir ıpl cihazır. Aynen dediğiniz gibi IPL cihazlar modern ağda statüsünde yer almaktadır. Kıl köklerini yok etme durumuna gelirsek %30-45 oranında olmaktadır. Gideceğiniz firmada Alexandrite lazer epilasyon, diyod lazer epilasyon olmasina dikkat ediniz. Buz lazer diyip sizi kandırmasına izin vermeyiniz. Lazer epilasyonda buz lazer sadece başlıktır. Başlık ise sadece cildin daha az acımasını sağlar. İlk dikkat etmeniz gereken cihazın alexandrite diyor nd:yag olmasıdır.

 4. Çağla dedi ki:

  Merhaba, Vortex Ice cihazı aca Ipl teknolojisi midir, kıl köklerini uyutur mu yoksa kesin çözüm müdür aydınlatabilir misiniz acaba? Teşekkürler…

  1. Uzman Recep Kaya dedi ki:

   Ipl değildir. Kaliteli bir cihazdır kılları komple yok eder

 5. ayşegül dedi ki:

  Wortex Pro da 24 dakikada tüm vücut epilasyon mu ???
  CİHAZLAR HAKKINDA BİLGİ VERİRKEN UYGULAMAYI YAPAN ESTETİSYENLERDEN DE BİLGİ ALIN LÜTFEN ! VE LÜTFEN DOĞRU BİLGİLER VERİN.
  HİÇ BİR VÜCUT O ÖLÇÜDEKİ KAFESLEME İŞLEMİ İLE ASLA BİTMİYOR.
  TABİ Kİ KİŞİ İŞİNİ DÜZGÜN YAPIYORSA!
  YAPMIYORSA O AYRI KONU O ZAMAN 24 DAKİKADA BİTEBİLİR.
  KALDI Kİ HER VÜCUT AYNI ÖLÇÜLERDE DEĞİL; BAZI İNSANLAR EN , BOY OLDUKÇA FARKEDİYOR. EN AZINDAN ORTALAMA DAKİKA BELİRTİN LÜTFEN

  1. Uzman Recep Kaya dedi ki:

   zaten verilen fiyatlar ve dakikalar genellikle ortalama olarak alınan baz sürelerdir. Nitekim Dilenirse 24 dakika da profesyonel şekilde çalışan kişiler bitirebilir. Şuan yanımda çalışan 3 çalışanım da işlemler için ortalama 30 dakika süre belirtmektedirler. Ve çok rahatlıkla yetmektedir.

Sayfa başına git