TR türkiye
sohbet siteleri

Vortex Lazer Epilasyon Cihazı Kullananlar Yorumlar Nasıl?

Vortex Lazer Epilasyon Cihazı Kullananlar Yorumlar Nasıl?

Merhaba arkadaşlar bugün güzel bir lazer epilasyon cihazı üreten ve güzel ürünleri ile Türkiye’de 3000 den fazla cihazı bulunan Vortex firmasını hakkında bilgi vermek istiyorum. Vortex lazer epilasyon cihazları 2008 yılından Türkiyede yerli üretim cihaz mantığı ile kendini geliştirmekte ve yerli arge çalışması ile cihazlarının daha kaliteli ve daha uzman bir kadro ile üretmeye başlamışlardır. Türkiyede ve Dünyada 3000 binin üzerinde cihaz satışı yapan nadir firmalardan olan ve 2019 yılına güzel bir adım atan bu firmamızın cihazlarına bir göz atalım.

Vortex Lazer Epilasyon Cihazları

 • – Vortex Multi
 • – Vortex
 • – Vortexpro
 • – Vortexpro Plus
 • – Vortex Diode
 • – Vortex Diode Silver
 • – Vortex Q-Switch
 • – Vortex Q-Switch Platinum
 • – Vortex İce
 • – Vortex İce Platium

Vortex Multi Lazer Epilasyon Cihazı Nasıl?

Vortexin bana göre en güzel cihazı diyebilirim. Tek Cihaz çift başlık hepsi bu cihazda. Birazdan cihazın başlıkları hakkında aşağıda bilgi vereceğim. Ama bundan önce anlatmam gerekirse; güzel bir yapıda olmakta ve kaliteli işler yapmanın yanında cihazları hakkında çok çok az şikayet bulunmaktadır.

 • 1. başlık soğuk hava üflemeli jelsizü, jiletsiz alexandrite konforunda

 1. soğuk hava üflemeli
 2. jelsiz & jiletsiz
 3. kolay kullanımlı
 4. kişiye özel hijyenik başlık
 5. Sarf gideri düşük
 6. tüm ten ve kıl tiplerinde kullanabilme
 • 2. başlık buz başlık acısız konforlu hızlı ütüleme sistemli

 1. Buz başlıklı
 2. acısız
 3. ütüleme epilasyon
 4. saniyede 10 atış
 5. sarf gideri düşük
 6. tüm ten ve kıl tiplerinde kullanabilme

Vortex Lazer Epilasyon Cihazı Nasıl?

Bu cihazımız yeni nesil IPL türünden bir cihaz olmakta ve IPL’nin tüm sıkıntılarını giderebilecek soğuk hava üflemeli bir sistemdir. Bu cihazda jel ve jilet kullanmaya gerek olmamakla birlikte soğuk hava teknolojisi sayesinde acısızdır. İşlem sonrasında ağda gibi pürüzsüz bir ten sağlamaktadır.

VortexPRO Lazer Epilasyon Cihazı Nasıl?

VortexPro cihazımız bir çok güzellik salonunda kullanılmakta ve yeni nesil entegre soğuk hava üflemeli yeni nesil IPL & lazer cihazı olarak sunulmaktadır. Bu cihazımızda bir önceki düz Vortex lazer epilasyon cihazı gibi yeni nesil IPL cihazı olarak üretilmektedir. IPL lazer epilasyon cihazı 7.62cm2’lik atış alanı sayesinde tüm vücudu 24 dakikada epilasyon yapabilme imkanı.

Vortex Plus Lazer Epilasyon Cihazı Nasıl?

Vortex plus yeni nesil 3.nesil xenon lazer flaş lamba teknolojisi sayesinde mükemmel sonuçlar sunmaktadır. Bu cihaz oldukça fazla satılan bir cihaz olmaktadır. Bir çok firmanın tercihi ve jilet jel kullanmadan uygulanabilme ve aynı zamanda soğuk hava üflemeli olarak kullanıldığından dolayı vücuda hiç zarar vermez ve acı hissettirmemektedir. Cihaz türkçe menü özellikli ve özellikle 4 mevsim kullanabilmedir.

Vortex Diode Ütüleme Lazer Epilasyon Cihazı Nasıl?

Bu ürün gerçekten profesyonel. 808nm lazer dalga boyu ile güzel sonuçlar yakalayabilmekte ve 808nm dalga boyu hızı ile her türlü ten ve kıl tipine uygun olmaktadır. 10 hz atış hızına ulaşabildiğinden dolayı hızlı bir epilasyon imkanı sunmaktadır. -10 dereceye kadar soğuyansafir soğutma sistemi ile acısız bir lazer epilasyon sunar.

Vortex Diode Silver Lazer Epilasyon Cihazı Nasıl?

Bu cihazımız ile 3 dalga boyutunda lazer ışığı göndererek cildin farklı katmanlarına ulaşabildiğinde bölgeye göre ayarlanabilmekte ve iyi sonuçlar alabilmeyi sağlamaktadır. Bir üsteki cihazımızdan tek farkı aynı anda 3 farklı dalga boyu lazer imkanı sunmaktadır.

vortex lazer epilasyon cihazlarıVortex Q-Switch Lazer Cihazı Nasıl?

Vortex Q-switch bir çok güzellik merkezinde kullanılmakta ve dövme silme işlemleri, carbon peeling, akne tedavisi, leke tedavisi, skar izleri tedavisi, cilt gençleştirme, cilt yenileme gibi işlemlerin hepsini tek başına yapabilmektedir. Bu sayede bir çok cihazı almak yerine bir tek cihaz ile bütün imkanlara sahip olabilmektedir.

 

Vortex Q-Switch Platinum Lazer Cihazı Nasıl?

Bir önceki cihazımızın biraz daha detaylı ve profesyoneli olmaktadır.

Vortex ice – ice platinum Lazer Cihazı Nasıl?

Buz başlık etkisi ile acısız epilasyonun lazer epilasyon yaptırmak isteyenleri buz başlık lazer sunmaktadır. 2.nesil xenon lazer flaş lamba sayesinde kesin ve net sonuçlar sunmakta ve  dikdörtgen safir filtre başlığı sayesinde sıfır ışık kaybı ile tüm ışığın kıl köklerine ulaşmasına sunmaktadır. Entegre olarak SHR ve Thermage teknolojisi ile epilasyon yanında cilt gençleştirme ve cilt sıkılaştırma sağlamaktadır.

113 Yorumlar
Serra

Champion worteks buz başlık kullanan bir guzellik merkezi mi tercih etmeliyim, soprano ice mı? Champion worteks IPL diye biliyorum ama emin olamadım nasıldır siz begeniyordunuz?

Elif

Merhaba, Vortex ütüleme dıode da tüyler jiletlenip sıfır olacak dedi gittiğim merkez fakat internette jilet kesinlikle olmayacak tüyler de sıfır olmayacak vortex de yazıyor. Hangisi doğru acaba?

Sinem

merhaba yeni lazere başlıyorum gittiğim yer champion kullanıyormuş iki başlığı vardı biri diode dedi diğeri alex öneriyormusunuz

Fatma

Vortexpro üflemeli cihaz kılları uyutuyormu tavsiye edermisiniz 20yaşında kızım için başladık

  Editör

  vortex pro IPL cihazdır. vortex diode, vortex diode silver cihaz bulursanız daha fazla faydalı olacaktır.

Ceyda

Daha öncede yazmıştım cevabiniz benim için çok önemli vortex plus ıpl cihazı bırakıp umex alexandrite lazere başladım bu cihaz daha mı iyidir yoksa vortex mi

Nihal Özşensoy

Merhaba buzbaşlıklı Voltex önerirmisiniz garantili ve bitirdiğini söylediler

Ceyda

Teşekkür ederim cevabınız için bir arkadaşım diyot buz lazere gidiyor o cihaz hakkında bilgi verir misiniz? Birde IPL cihaz onermiyordunuz ama vortex champion IPL tercih edebilirsiniz demişsiniz bu cihazın diğer IPL cihazlardan farkı ne dir? Vortex champion IPL yüz için uygun mudur? Tekrar teşekkürler

  Editör

  Canım IPL halen genel olarak önermemekteyim nitekim gerçek diyot lazer bulmak artık zorlaştı. Bu sebeple kaliteli bir IPL cihaz tabi yüksek lazer gücüne sahip bir cihazın etkili kullanmasıylada güzel sonuçlar elde etmek mümkündür.2. Soruna gelirsek diyot buz lazer dediğimiz olayın cihazın diode olduğu ve soğutma sistemininde buz lazer olduğudur marka cihaz söylemediğin için pekbirşey diyemeyeceğim. Ama diyot lazer elbette ki IPL den daha etkilidir.3. Yüz için IPL'den ziyade diode cihaz kullanmanız aslen daha iyi olcaktır. IPL saçılarak işlem yaptığından istenmeyen diğer bölgeye atım yapabileceğinden diode tercih etmeniz yararınıza olacaktır.Nitekim sıralayacak olursak cilt tipinize göre ilk önce alexandrite veya diode veya nd:yag cihazlardan biri eğer bu cihazları bulamıyorsanız kaliteli bir IPL cihaz tercih edebilirsiniz.

Ceyda

Vortex champion IPL cihaz nasıl bilgi verir misiniz?

Misra

Epilasyona başladım cihazın üzerinde vortex pluss yazıyor ama soğuk hava ufurutor ve can yakıcı değil diod lazer olarak belirttiler diode olup olmadigini nasıl anlarım

Mısra

Vortex pluss nasıl bir cihaz acaba IPL bir cihaz mıdır

Zehraakgul un

Vortex ice hakkindski fikriniz

Zehraakgul un

Birde champiyon hakkinda bilgi istiyorum

  Editör

  Champion lazer epilasyon cihazlarınında champion ice, champion multi ve champion plus IPL cihazlardır. Champion diode 600 ile champion diode 1200w , diode lazer epilasyon cihazlarıdır.

   elif

   merhabalar, champion ve vortex multi için ikisi bir arada deniyor. ıpl ve diode ütüleme olarak yanlış bilgi mi veriyorlar ? Teşk.

Ayşenur

Iyi günler. Ipl teknolojisini tavsiye etmedegiinizi söylemişsiniz. Daha sonra çıkıyor diyorsunuz. Ama bu açıklama benim için sığ kaldı açıkçası. Kac yıl sonra çıkıyor, çıkıştan kastımız tüy gibi ince ince mi yoksa ilk hali gibi kalın mı? Hepsi mi geri çıkar. Bu konuda detaylı bilgilendirirseniz sevinirim

  Editör

  IPL teknolojisi aslen kıl köklerini uyutma üzerine inşa edilmiştir. Çok çok az bir oranla kılları yok etmektedir. Bundan kaynaklı olarakta bir süre sonra bu süre 3-6 ay gibi tekrar çıkmaktadır. Kıllarınızın tipine bağlı olarak incede çıkabilir kalında. IPL teknolojisi yerine lazer teknolojisini yaptırmanız daha faydalı olacaktır. Ama yinede ben ıpl yapacağım derseniz gidip Philips lumea ıpl ev tipi cihaz alınız, hem daha ekonomik hem istediğiniz an yapabilme imkanı doğurmaktadır.Ama gelgelelim IPL hiç işe yaramazda diyemeyiz. Yüksek çıkış gücüne sahip bazı IPL cihazlar ise gerçek manada etkilidir. Ama o denli cihaz bulmakta oldukça zordur.

Eyüp

Merhaba svs kozmetikten biosiva marka lazer cihazını onerirmisiniz

  Editör

  Biosiva markasının hem ıpl hem diode lazer cihazları bulunmaktadır. İmkanınız varsa biosiva’nın diode olan cihazını tercih ediniz. Yada diğer diode cihazları

Gamze

Alby cold diode buz lazer önerir misiniz

anonim

Fiber optik buz lazer epilasyon nasıl bir cihazdır

  Editör

  Fiber optik lazer epilasyon cihazları markadan markaya değişmekle birlikte. Fiber optik lazer cihazlarında başlık üstünde yer alan barlar bulunmamakla birlikte cihaz içerisinde bulunmaktadır. Buda daha hafif bir spot başlığına vede daha güçlü bir lazer çıkış gücünü iletmektedir.

Şeymanur

Merhabalar ben de 2 3 yer ile görüştüm biri bana cihazimiz Vortek- Champion dedi sizce nedir bu uyutma mi yoksa kalıcı çözüm mü? Diğerleri sadece buz başlık diyip duruyorlar sizce? Birde soprano cihaz var fikriniz nedir öğrenen miyim?

İrem

Ben hangi makineye girdiğini tam olarak bilmiyorum ama benimkide vortexdi ve 13.seanstan sonra asla bitme gibi bi durum yaşamadım tam aksine daha fazla arttı ve seansım bitti salonum bana tüy köklerimin sarı olduğunu o yüzden işe yaramadığını söyledi ne yapmam gerekiyor

  Editör

  Cihazınızın ismini söylerseniz yardımcı olmaya çalışırım. Cihaz ismi çok önemli

Yesim

Merhaba Bir guzellik merkezine epilasyona basladim.Bana cihazlarinin alexandirt wortex plus son teknoloji oldugunu belirttiler.Ozellikle sordum ipl teknolojilimi diye,hayir ipl teknolojili degildir.Hastanede de kullanilan bir cihazdir dediler.Kökleri uyutuyormu yoksa azaltiyormu diye sordum uyutmaz kökleri dediler.Sizce bu merkeze devam etmelimiyim?? Konu ile ilgili yardimci olurmusunuz?

Kübra Kök

Merhaba görüştüğüm bir güzellik merkezi 2 cihazımız var biri diode diğeri opt dedi hangisi güvenilir sizce kesin sonuc

Berk

Merhaba,Clean Lite lazeri önerir misininiz

  Editör

  Clean lite , clean lite plus ve clean lite diode adında 3 farklı lazer cihazı mevcuttur. Bunlardan Clean lite Diode olanını öneririm gerçek lazerdir.

irem

Lasertouch diode nasıl bir cihaz önerir misiniz

  Editör

  İrem hanım bu cihazı daha önce hiç duymadım. Yanlış bilgi vermek istemiyorum.

nazlı

exem fiber diod lazer ojinal mi yoksa ıpl midir hocam??

nazlı

exem fiber diod lazer ojinal mi yoksa ıpl midir hocam?

Gülsu

Vortex diode nasıl bir cihaz önerirmisiniz

melis

Diode buz lazeri önerirmisiniz IPL midir

Nazlı

Merhaba, ütüleme sistem diode buz lazeri (vortex) önerir misiniz?

sdc

champion multi nasıl bir cihaz kılı bitirir mi yoksa uyuturmu

  Editör

  https://www.lazerepilasyonu.net/lazer-epilasyon-cihazlari/champion-lazer-epilasyon-cihazlari-nasil-yorumlar.htmlyukarıdaki konu tamda size göre.

  Songül

  Merhaba ben wortex dıode 808 nm lazere gidiyorum etkili mi sizce teşekkürler ederim

Birgül

Vortex multi çift başlıklı cihazı önerir misiniz ıpl midir

Anonim

Champion Multi Lazer cihazı öneriyor musunuz kıl kökünü uyutur mu yoksa etkili olur mu ?

  Editör

  Şahsen Bu cihaz yerine bu firmanın bir başka cihazı olan Champion Diode 1200w cihazını öneririm. Champion Multi bir IPL cihazdır. Genellikle kıl kökünü uyutur.

Gülistan

Merhaba Cynosure Apogee serili Alexander cihazı etkili mi öneriyor musunuz?

  Editör

  o cihazı bulduğunuz yerden asla ayrılmayın kaliteli ve gerçek manada etkili bir cihazdır.

Ayşe

Merhaba editör vortex + plus cihazda tüyler kesin biter mi anlaştığım salon bu cihazı kullanıyor ve kesin bitirme sözü verdi de

  Editör

  KEsin biterebilecek bir cihaz değildir. En fazla tüyleri uyutur. Bunun yerine diode alexandrite olan bir cihaz bulunuz.

Anonim

Vortex proes epilasyon cihazı onerirmisiniz

Anonim

Ben 2 sene önce lazer epilasyon yaptırdım sırt ve göğüs için. Galiba alexandrite lazerdi. Ama istediğim sonucu alamadım. Ne önerirsiniz ne yapmam gerekiyor.

  Editör

  Sırt ve Göğüs kılları genel itibari ile derinin daha derininde ve kalın olduğundan kaynaklı bu bölgede diode lazer daha etkilidir. Diode lazer tercih ediniz yada nd:yag lazer cihazı tercih edebilirsiniz.

Anonim

Ben 2 sene önce lazer epilasyon yaptırdım sırt ve göğüs bölgeme ama istediğim sonucu alamadım. Alexandrite lazerdi. Ne önerirsiniz ne yapmam gerekiyor. Hangi cihaz öneriyorsınuz ve sizce hormonal test yaptırmalı mıyım.

Merve

editör sürekli soruyorum ama ben 21 yaşındayım ilk defa gidicem bir merkez de alexandrite plus dedi ıpl değil değil çok da uygun bir fiyat verdi pek güvenemedim

  Editör

  Boşverin o cihazı alexandrite plus diye bir cihaz kensin IPL bir cihazdır. Siz gidip diyot lazer cihaz bulunuz. Etkili olacaktır.

Merve

editör peki vortex marka cihazlardan hangisini önerirsiniz

  Editör

  Vortex silver diode , vortex üteleme diode yukarıda ilettiğim vortex firmasının kullanabileceğiniz iki adet diode lazer cihazı bulunmaktadır. Bunlar etkili ve oldukça başarılı cihazlardır.

Tamara

Merhaba.VORTEX ICE ipl cihaz midir? Oneriyor musunuz? Tesekkurler

Merve

Vortex buz lazer 2020 sürüm Bu cihazı önerir misiniz Teşekkürler

Anonim

Vortex buz lazer 2020 sürüm önerir misiniz

aleyna

vortex multi buz başlıklı epilasyon ipl midir?

Dilek

Focus marka cihaz diyot utuleme lazer sinuc verirmi ipl bir cihazmidir tesekkurler

  Editör

  diyod lazer ıpl değildir. Diode dir genellikte sırt göğüs omuz bölgesindeki kuşlarda oldukça etkilidir

fatma

ben bir güzellik salonu ile anlaştım bana kullandıkları cihazın alex vortex plus olduğunu soğuk lazer olduğunu söylediler. ama internette araştırdığım kadarı ile vortex cihazlarının hepsinin ıpl olduğunu ve bunların kesin çözüm değilde kıl köklerini 2 3 seneliğine uyutulduğunu öğrendim. sizce kesin çözümlü müdür?

  Editör

  Merhabalar Fatma Hanım Bütün cihazlar diye nitelendirmek doğru olmaz ama bahsettiğiniz cihaz Bir IPL cihazdır. Alex vortex plus isminde değilde cihazın gerçek ismi Vortex pro Plus Ve evet bu cihazımız bir ıpl cihazır. Aynen dediğiniz gibi IPL cihazlar modern ağda statüsünde yer almaktadır. Kıl köklerini yok etme durumuna gelirsek %30-45 oranında olmaktadır. Gideceğiniz firmada Alexandrite lazer epilasyon, diyod lazer epilasyon olmasina dikkat ediniz. Buz lazer diyip sizi kandırmasına izin vermeyiniz. Lazer epilasyonda buz lazer sadece başlıktır. Başlık ise sadece cildin daha az acımasını sağlar. İlk dikkat etmeniz gereken cihazın alexandrite diyor nd:yag olmasıdır.

Çağla

Merhaba, Vortex Ice cihazı aca Ipl teknolojisi midir, kıl köklerini uyutur mu yoksa kesin çözüm müdür aydınlatabilir misiniz acaba? Teşekkürler...

  Editör

  Evet IPL cihazdır. Kılları uyutur sonra tekrar çıkarlar.

   ilayda

   merhaba gideceğim yer fiber optik buz lazer epilasyon ve jelsiz jiletsiz vortex kullandıklarını söyledi hangisi sizce

    Editör

    Cihazların tam ismini öğrenmeniz gerekmektedir. Fiber optik dediğimiz olay başlık içerisinde yer alan barların başlık üzerinde değilde cihaz üzerine yerleştirilerek daha hafif bir başlığa sahip olmasını ve daha az güç kaybıyla epilasyon yapmasını sağlamaktadır. Cihazların tam ismini öğrenirseniz size cevap vermem daha kolay olur.

   ilos

   fiber optik buz lazer markası hera isimli sanırım önerir misiniz

ayşegül

Wortex Pro da 24 dakikada tüm vücut epilasyon mu ??? CİHAZLAR HAKKINDA BİLGİ VERİRKEN UYGULAMAYI YAPAN ESTETİSYENLERDEN DE BİLGİ ALIN LÜTFEN ! VE LÜTFEN DOĞRU BİLGİLER VERİN. HİÇ BİR VÜCUT O ÖLÇÜDEKİ KAFESLEME İŞLEMİ İLE ASLA BİTMİYOR. TABİ Kİ KİŞİ İŞİNİ DÜZGÜN YAPIYORSA! YAPMIYORSA O AYRI KONU O ZAMAN 24 DAKİKADA BİTEBİLİR. KALDI Kİ HER VÜCUT AYNI ÖLÇÜLERDE DEĞİL; BAZI İNSANLAR EN , BOY OLDUKÇA FARKEDİYOR. EN AZINDAN ORTALAMA DAKİKA BELİRTİN LÜTFEN

  Editör

  zaten verilen fiyatlar ve dakikalar genellikle ortalama olarak alınan baz sürelerdir. Nitekim Dilenirse 24 dakika da profesyonel şekilde çalışan kişiler bitirebilir. Şuan yanımda çalışan 3 çalışanım da işlemler için ortalama 30 dakika süre belirtmektedirler. Ve çok rahatlıkla yetmektedir.

   Merve

   Vortex buz lazer 2020 sürüm Bu cihazı önerir misiniz Teşekkürler

    Merve

    editör peki vortex marka cihazlardan hangisini önerirsiniz

    Editör

    Vortex silver diode , vortex üteleme diode yukarıda ilettiğim vortex firmasının kullanabileceğiniz iki adet diode lazer cihazı bulunmaktadır. Bunlar etkili ve oldukça başarılı cihazlardır.

    Anonim

    Vortex ice cihazını bir yorumda ıpl diğer yorumda ıpl değil demişsiniz. Ipl midir değil midir. Önerir misiniz

   Yasemin

   Merhaba , duetto md cihazını önerir misiniz

   anoniiiimm

   merhaba fiber optik buz lazer hera markalı ve jelsiz jiletsiz vortex önerdi gideceğim yer hangisini öneriyorsunuz

    Editör

    Hera marka hiç Lazer Epilasyon cihazı duymadım. Vortex de cihazın tam ismini öğrenmeniz lazım. Vortex adında 8 tane cihaz var.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini