TR türkiye
sohbet siteleri

Diyarbakır Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Diyarbakır Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Günümüzde tüy almak için birden fazla yöntem bulunmaktadır. Ancak bu yöntemlerin hicbiri kalıcı değil geçici yöntemlerdir. Bu yüzden bu yöntemler her gecen gün değer kaybetmektedir. Çünkü insanlar artık kalıcı bir çözüm bulup tüy almaktan tamamen kurtulmak istemektedirler. Ülkemizde ise oldukça yaygın olarak bilinen lazer epilasyon yöntemi bulunmaktadır.

Lazer epilasyon yönteminde lazer ışığının milisaniyelik atışlarla kıl kökünü tahrip etmesi sonucu kıl kökleri yanar ve kılların kalıcı olarak tamamen giderilmesini saglar. Ancak kılların tamamen yok olması bir seans sonunda degil birkaç seans sonunda tam sonuç vermektedir.

Lazer epilasyon seans sureleri normal bir ciltte 6-8 arasındadır. Fakat kişinin cilt yapısı ve kıl rengine bağlı olarak seans süresi uzayabilmektedir. Seans süresi belirlenmeden önce kişinin cildi uzman bir kişi tarafından incelenmekte ve sonuca göre seans süresi verilmektedir. Bunun dışında ise kişinin cildine bağlı olan bir baska konu ise lazer epilasyon işlemi sırasında kişiye uygulanacak lazer tipidir. Lazer tiplari cilt yapısına ve kıl rengine göre belirlenen bir faktordur.

Diyarbakır Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan bir ildir. Türkiye’nin en kalabalık 12. ilidir. 17 ilçesi bulunmaktadır. Diyarbakır ili büyük iller arasında olduğu için oldukça kalabalık ve ilçe sayısı fazla olan bir ildir. Bu yüzden hemen hemen her ilçesinde lazer epilasyon merkezleri bulunmaktadır. Lazer epilasyon seans fiyatları ise lazer epilasyon merkezlerin de belirlenmektedir. Bu nedenle her lazer epilasyon merkezinin verdigi fiyatlar değişiklik göstermektedir. Diyarbakır ili Lazer epilasyon seans fiyatları da diğer büyük illere oranla aynıdır.

Diyarbakır Lazer Epilasyon Seans Fiyatları 

Dahası: Eğer Dilerseniz Şehrinizde faaliyet gösteren lazer epilasyon ve güzellik merkezleri hakkında tamamının kullanıcıların paylaştığı tavsiye, yorum, öneri ve şikayetleri okumak için >> Diyarbakır Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet  << konumuzu inceleyebilirsiniz.

Dahası: >> Diyarbakır Dövme Sildirme << konumuzu inceleyerek dövmelerinizden kolaylıkla kurtulabilirsiniz.

diyarbakır lazer epilasyon seans fiyatları

Diyarbakır Lazer Epilasyon FİYAT LİSTEMİZ
BAYAN LAZERERKEK LAZER
BÖLGENAKİTBÖLGENAKİT
Tüm Vücut450 TLTüm Vücut650 TL
Dudak Üstü30 TLSakal Üstü35 TL
Çene30 TLBoyun35 TL
Favori30 TLEnse35 TL
Boyun30 TLTüm Sakal140 TL
Tüm Yüz100 TLKaş Ortası20 TL
Koltuk Altı30 TLKaş Üstü25 TL
Yarım Kol110 TLKoltuk Altı40 TL
Tüm Kol135 TLOmuzlar120 TL
Bikini70 TLYarım Göğüs170 TL
Özel Bölge100 TLGöğüs220 TL
Özel Bölge + Bikini120 TLSırt.220 TL
Üst Bacak + Bikini250 TLSırt + Omuz325 TL
Yarım Bacak (Alt)200 TLBacaklar450 TL
Tüm Bacak320 TLKollar200 TL
Göbek30 TLKalça150 TL
Göğüs Ucu30 TLEl Üstü45 TL
Göğüs Arası30 TLAyak Üstü35 TL
El Üstü30 TLKulak30 TL
Kaş Ortası15 TLÖzel Bölge250 TL
Kaş Üstü20 TL

Bir çok arkadaşımız ister ki hiçbir şekilde vücutlarının bir bölgesinde kıl olmaması. Ama şunu da bilmeliyiz ki bir çok arkadaşımız lazer epilasyon fiyatları hakkında pekte bir bilgiye sahip olmadığını. Bu sıkıntıyı ortadan kaldırmak için bizde Diyarbakır lazer epilasyon ücretleri aşağıda paylaştık.

8 Yorumlar
....

Tepeden tırnağa lazer fiyat nedir

Mehmet

Erkek kemer üstü sırt omuz sakal üstü vs. komple Güncel fiyatı nedir

Baran

Bu ucretler seans başı ücretlermi yoksa tek seferlikmi

lazer epilasyon

Bir çok arkadaşımız ister ki hiçbir şekilde vücutlarının bir bölgesinde kıl olmaması. Ama şunu da bilmeliyiz ki bir çok arkadaşımız lazer epilasyon fiyatları hakkında pekte bir bilgiye sahip olmadığını. Bu sıkıntıyı ortadan kaldırmak için bizde Diyarbakır lazer epilasyon ücretleri aşağıda paylaştık.

semih

gayet başarılı bir lazer epilasyon yazısı olmuş

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini