Sir Ağda Kuaför Seans Fiyatları / Ücreti 2021

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Alexandrite Lazer Epilasyon, Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Son Güncelleme Eylül 24th, 2020 Saat 04:35 pm yapılmıştır

Bir çoğumuzun en büyük sıkıntıları arasında yerini koruyan ve her daim sıkıntılarımızdan sıkıldığımız bir istenmeyen tüyler ile karşınızdayız. İstenmeyen tüyler yediden yetmişe herkesin en büyük sorunu ve sıkıntısı olarak karşımıza çıkmakla birlikte çok sancılı bir dönem oluşturmaktadır.

İstenmeyen tüylere çözümler aşamasında en büyük rolü iki yöntem oluşturmaktadır. Bunlardan biri lazer epilasyon yöntemleri olmakla birlikte diğer yöntem ise uzun yıllardır tercih edilen Sir Ağda oluşturmaktadır.

Sir Ağda normal ağdanın aksine içerisinde şeker bulunmadığından kıl köklerini besleyemediğinden  kılları daha kalınlaştırmayıp ve hızlı uzatmamaktadır. Bu sebepledir ki bir çok bayanın en çok tercih ettiği bir yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır.

2021 sir ağda kuaför seans fiyatları

İster evlerinizde, isterse ağda salonları yada kuaför salonlarında rahatça yaptırabileceğiniz uygun fiyatlı bir işlem olarak karşımıza karşınıza çıkmaktadır. Bayanlarımızın tercih sebebi olmakta olup erkeklerin ise en korkulu rüyalarını oluşturmaktadır.

Vücudumuzda bacaklarda, kollarda, dekolte bölgesinde, kol altı, yüzde, Özel Bölgede, göbekte, sırtta ve daha ismini sayamayacağım hemen hemen her bölgede uygulanmakta ve tercih sebebi olmaktadır. Bu sebepledir ki sizler için hazırlamış olduğumuz bu fiyat listesinde Sir Ağda yaptırmak isteyen bayan arkadaşlarımıza örnek olması maksadıyla fiyat listemizi paylaşalım dedik. Kuaför salonlarında seans ücreti olarak sunulan fiyat listesini sizler için bir araya getirdik.  İşte 2021 fiyat listesi sizlerle.

2021 Sir Ağda Fiyat Listesi

Sir Ağda Kuaför Seans Fiyatları 2021

2021 Sir Ağda Kuaför Fiyat Listesi
BölgeNakit FiyatıKredi Kartı
Komple Tüm Vücut60 TL.65 TL
Komple Bacak40 TL.45 TL
Yarım Bacak25 TL.30 TL
Tam Kol30 TL.35 TL
Yarım Kol25 TL.30 TL
Tüm Yüz40 TL.45 TL
Özel Bölge30 TL.35 TL
Koltuk Altı20 TL25 TL
Fiyatlar Ortalama fiyatlar olmakla beraber gideceğiniz mekanın şıklığı ile fiyatlar doğru orantılıdır. Florya'da Nişantaşında ki bir mekanla İç Anadoluda ki bir mekanın fiyatlarının aynı olmasını beklemeyiniz.
Sir ağda yaptırmak isteyen arkadaşlarımız için kuaför seans fiyatların yer aldığı konudur.
Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Bu içerik 0 kez okundu.
Sayfa başına git