TR türkiye
sohbet siteleri

Sir Ağda Kuaför Seans Fiyatları / Ücreti 2023

Sir Ağda Kuaför Seans Fiyatları / Ücreti 2023 Bir çoğumuzun en büyük sıkıntıları arasında yerini koruyan ve her daim sıkıntılarımızdan sıkıldığımız bir istenmeyen tüyler ile karşınızdayız. İstenmeyen tüyler yediden yetmişe herkesin en büyük sorunu ve sıkıntısı olarak karşımıza çıkmakla birlikte çok sancılı bir dönem oluşturmaktadır.

İstenmeyen tüylere çözümler aşamasında en büyük rolü iki yöntem oluşturmaktadır. Bunlardan biri lazer epilasyon yöntemleri olmakla birlikte diğer yöntem ise uzun yıllardır tercih edilen Sir Ağda oluşturmaktadır.

Sir Ağda normal ağdanın aksine içerisinde şeker bulunmadığından kıl köklerini besleyemediğinden  kılları daha kalınlaştırmayıp ve hızlı uzatmamaktadır. Bu sebepledir ki bir çok bayanın en çok tercih ettiği bir yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır.

2023 sir ağda kuaför seans fiyatlarıİster evlerinizde, isterse ağda salonları yada kuaför salonlarında rahatça yaptırabileceğiniz uygun fiyatlı bir işlem olarak karşımıza karşınıza çıkmaktadır. Bayanlarımızın tercih sebebi olmakta olup erkeklerin ise en korkulu rüyalarını oluşturmaktadır.

Vücudumuzda bacaklarda, kollarda, dekolte bölgesinde, kol altı, yüzde, Özel Bölgede, göbekte, sırtta ve daha ismini sayamayacağım hemen hemen her bölgede uygulanmakta ve tercih sebebi olmaktadır. Bu sebepledir ki sizler için hazırlamış olduğumuz bu fiyat listesinde Sir Ağda yaptırmak isteyen bayan arkadaşlarımıza örnek olması maksadıyla fiyat listemizi paylaşalım dedik. Kuaför salonlarında seans ücreti olarak sunulan fiyat listesini sizler için bir araya getirdik.  İşte 2023 fiyat listesi sizlerle.

2023 Sir Ağda Fiyat Listesi

Kuaförde Ağ'da Fiyatları 2023

2023 Sir Ağda Kuaför Fiyat Listesi
BölgeNakit FiyatıKredi Kartı
Komple Tüm Vücut80 TL.85 TL
Komple Bacak50 TL.55 TL
Yarım Bacak30 TL.35 TL
Tam Kol40 TL.45 TL
Yarım Kol30 TL.35 TL
Tüm Yüz50 TL.55 TL
Özel Bölge40 TL.45 TL
Koltuk Altı30 TL35 TL
Fiyatlar Ortalama fiyatlar olmakla beraber gideceğiniz mekanın şıklığı ile fiyatlar doğru orantılıdır. Florya'da Nişantaşında ki bir mekanla İç Anadoluda ki bir mekanın fiyatlarının aynı olmasını beklemeyiniz.
Sir ağda yaptırmak isteyen arkadaşlarımız için kuaför seans fiyatların yer aldığı konudur.
beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini