TR türkiye
sohbet siteleri

İnter Ağda Makinesi 2’li Nasıl? Kullananlar ve Yorumları

İnter Ağda Makinesi 2’li Nasıl? Kullananlar ve Yorumları

Ağda artık günümüzün bir vazgeçilmez işlemi olmuşken, koronavirüs gibi etkenlerden dolayı sıklıkla kuaför merkezine gitmeyi ihmal edenler veya virüs bulaşır endişesiyle aksatan kişiler için ev kullanımına uygun hem profesyonel hemde ev kullanımı için tasarlanmış bir ağda makinesini tanıtmak istiyorum.

İnter Ağda Makinesi Teknik Özellikleri

  • 2’li sistem
  • Hem Boncuk ağda için
  • Hemde Kartuş ağdaya uygun gözler
  • Termostatlı
  • 800gr kapasiteli kartuş ağda kutusu
  • Aç kapa tuşu
  • Çember Rezistanslı
  • Metal gövde

İnter 2’li Ağda Makinesi Fiyatı Ne Kadar?

İnter 2’li ağda makinesi rakipleri olan profesyonel ağda makineleri ile fiyat olarak rekabetçi bir fiyat ile satılmaktadır. 180 Tl gibi bir satış fiyatıyla satılmaktadır.

İnter Ağda Makinesi 2'li Nasıl? Kullananlar ve Yorumları

İnter Ağda Makinesi Yorumları

Beklediğimden cok daha iyi çıktı ürün profesyonel Satıcı son derece ilgili mağdur etmedi
Güzel ürün, profesyonel kuaförler ün kullandıklarını aynısı.metal gövde
Kesinlikle tavsiye ediyorum kargoda hızlıydı ürün çok iyi ısıtıyor iki gözenekte çok iyi ısıtıyor mükemmel iyiji almışım

Editörün Yorumu

Ürün tam anlamıyla profesyonel bir şekilde uzun süre kullanılmaya uygun olarak tasarlanmıştır. Metal gövdeye sahip olması aynı zamanda çember rezistanslı olması uzun süreli kullanımda rahatlık sunarken. Ağda kutusunun her alanını eşit bir biçimde ısıtılmasını sağlamaktadır.

Termostatlı olması sayesinde belirlenen ısıda çalışmasını soğuduğunda kendisinin otomatikman tekrar devreye girmesini sağlamaktadır. 800 Gr’lık geniş ağda kapasitesi ise uzun süre kullanmanızı sağlamaktadır. Aynı zamanda Kartuş ağda kullanan kişiler içinde kartuş ağdanızı yerleştirip kullanmanıza olanak sağlamaktadır. Cihazı 20-30 TL bandında satılan cihazlar ile karşılaştırmayınız, nitekim bu cihaz profesyonel kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini