TR türkiye
sohbet siteleri

Boyun Lazer Epilasyon Fiyatı Yaptıranlar Yorumlar

Boyun Lazer Epilasyon Fiyatı Yaptıranlar Yorumlar

Bir çok hem erkek hem bayanların en çok sıkıntı yaşadıkları ortak bölgelerden biri haline gelen boyunlarımız kıllanmalar ve tüylenmelerin en büyük sıkıntısı olmaktadır. Tabi bu sorun erkeklerde en çok gittiği kuaförlerin ense kıllarını jilet ile alırken boynun diğer taraflarında bulunan tüylerede jilet vurması ile ortaya çıkarken, bayan arkadaşlarımızda ise bu sorun en çok hormon bozuklukları ve GDO’lu ürünlerin tüketilmesiyle oluşmaktadır.

Bir zamanlar boyunlarda oluşan tüylere, tüy dökücü kremler ile geçici çözümler bulunurken her defasında tüylerin daha kalınlaştığı ve arttığı gözlemlenmekte idi. Tabi teknolojinin ilerlemesi ile lazer epilasyon cihazları bu soruna çözüm sunmaya başladı. İlk zamanlar çıkan Fotoepilasyon aletleri kesin çözüm sunamazken daha sonra çıkan tam lazer epilasyon cihazları bu soruna kesin ve kalıcı çözüm sunmaktadır.

Boyun Lazer Epilasyon Fiyatı Yaptıranlar Yorumlar

Boyun lazer epilasyonu yaptıran bir çok arkadaşımızda sonuçlar mükemmele yakın olarak sunulmaktadır. Bir çok yönden istenmeyen tüylere kesin çözüm sunan lazer epilasyonlar boyun kıllarında bu konuda fazlasıyla işini dört dörtlük yapmaktadır. Boyun kıllarına bazı bayan arkadaşlarımız tüy sarartıcı ürünler ile çözümler bulmaktadır. Tabi bu çözümler kalıcı bir şekilde olmamakta ve zaman zaman tekrar kullanılması gerekmektedir. Ama lazer epilasyon ise bu soruna kesin ve net çözüm sunmaktadır. Boyun bölgesindeki kılların ense kılları ile birleşmesi de aynı zamanda fazlasıyla çirkin bir görüntü ortaya koymaktadır.

Boyun Bölgesi Lazer Epilasyon Fiyatı

Boyun bölgesine lazer epilasyon yaptırmak isteyen arkadaşlarımız için sunduğumuz bu konumuzda hem lazer epilasyon konusunda hem fiyat konusunda sizleri bilgilendirmek istedik. Umarız ki sizde diğer insanlar gibi kıllarınızdan kurtulurken temiz ve pürüzsüz bir cildin sahibi olabilirsiniz. Boyun bölgesi lazer epilasyon seans fiyatı ortalama 40 TL tutmaktadır. Tabi bu fiyat nakit bir fiyattır. Eğer ödemenizi kredi kartı ile yapacaksanız bu fiyata 5 tl fark koymanız yani 45 TL ödemeniz gerekmektedir.Tabi boynunuza lazer epilasyon yaptırmak istiyorsanız 5-7 seans arasında sürmektedir bu durumu da göz önünde bulundurunuz.

Boyun Lazer Epilasyon Fiyatı Yaptıranlar Yorumlar 2

Boyun Lazer Epilasyon Yaptıranlar Yorumlar

Ayşe Hanım: Boynumda saçlarımdan aşağıya inen ve beni çok itici gösteren tüylenmelerim mevcuttu bende buna çözümler ararken daha beter bir duruma getirdim. Bir gün dayanamayıp bir kliniğe başvurdum. Daha sonrasında ise 6 seans süren süre sonunda artık hayal ettiğim boyna sahibim.

Semih Bey: Bende geçmişten gelen boynumda fazlaca yer alan kıllar mevcuttu. Ben ise bu durumu daha kötü hala getirip jilet ile her daim orayı temizliyordum. Bir gün ise önünü alamayacağım bir kıllanmaya sahip oldum. Lazerepilasyonu.net sitesinde okuduğum bilgiler ışığında bir kliniğe başvurdum ve kıllarımdan kurtuldum.

Kamile Hanım: Bir daha bu kadar geç vakte bırakmayacağım hemen lazer epilasyon yapacağım. hem kızıma hemde oğluma hemde kocama öneriyorum ve yaptırıyorum.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini