TR türkiye
sohbet siteleri

Göbek Lazer Epilasyon Fiyatı Yaptıranlar Yorumlar

Göbek Lazer Epilasyon Fiyatı Yaptıranlar Yorumlar

Merhaba arkadaşlar bu konumda sizlere göbek üstünde çıkan istenmeyen tüylerden çok muzdarip olan hem kadın hem erkekler için bilgilendirici bir yazı sunmak istiyorum.

Bilmeniz gerekirki bir çok arkadaşımızın büyük bir kendine güven sıkıntısı oluşturmaktadır istenmeyen tüyler. Bizlerde istenmeyen tüyler konusunda sorun yaşayan arkadaşlarımızın bu sorunlarına çözüm sunmak amacıyla lazer epilasyon veya diğer istenmeyen tüylere çözümler sunan seçenekler sunmaktayız. Tabi kalıcı bir çözüm isteyen arkadaşlara ilk ve kesin olarak lazer epilasyon önermekteyiz.

Lazer epilasyon bir çok konuda çözümler sunarken bir çok arkadaşımız bu konuda biraz tereddüt yaşamaktadırlar. Bunlardan en büyüğü ise lazer epilasyonun yan etkileri olarak karşımıza çıkmaktadır. Bizlere gelen mailler doğrultusunda öğrendiğimiz ve cevaplamaktan sıkıldığımız bir soru olmaktadır. Lazer epilasyonun yan etkisi var mıdır? Klinik olarak yapılan araştırmalar doğrultusunda kanıtlanmış lazer epilasyonun herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır.

Hamileyken Göbek Lazer Epilasyon Yapılır mı?

Lazer epilasyonun bilinen hiçbir yan etkisinin olmamasına karşın bile kesinlikle hamile arkadaşlarımıza önermemekteyiz. Tabi bu konuda sıkça sorulan bir soru olan yan etkisi yoksa neden önerilmiyor sorusuna ise vereceğim en güzel cevap ya sonradan bir sıkıntı çıkarsa cevabı olmaktadır. Sizlerde bilirsiniz ki bazı GDO’lu ürünler sizlere ve çocuklarınıza birşey  yapmazken, torununuza sıkıntılar çıkarmaktadır. Bizlerde bu durum gibi oluşması çok az olan sıkıntıları bile göz önünde bulundurmaktır.

Göbek Lazer Epilasyon Fiyatı

Göbek üzerindeki tüylenmeler ve kıllanmalar için yaptıracağınız lazer epilasyon konusunda bir çok arkadaşımız fiyat konusunda tereddütler yaşamaktadır. Eğer sizde fiyat konusunda bilgi sahibi olmak istiyorsanız? Göbek için lazer epilasyon seans fiyatı 30 TL’dir. Tabi bu fiyat Kredi Kartı ile ödeme yapmak isterseniz fiyatımız 35 TL olmaktadır.

Göbek Lazer Epilasyon Fiyatı Yaptıranlar Yorumlar

Lazer Epilasyon Göbek Kaç Seans Sürüyor?

İstenmeyen tüylere kesin bir çözüm sunan lazer epilasyon konusunda insanların vakit konusunda sıkıntı yaşamaları bu konuda bir çok hastayı bu konu hakkında vazgeçmeyi meylemektetir. Bu konuda arkadaşlarımıza kolaylık olması amacıyla bana gelip muayene olan ve devamlı seanslara katılan hastalarımda ortalama olarak 5-7 seans arasında sürmektedir. Ortalama bir seans ise 45-60 dakika arasında tutmaktadır.

Karın Bölgesi Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumları

Esma Hanım: İstanbul şehrinde gidip kaliteli bir firmadan lazer epilasyon yaptırdım göbek bölgeme. Fazlasıyla bulunan kıllarımı firma 8 seansta 400 TL karşılığında bitirebileceğini eğer 8 seans sonunda tüylenme kalırsa para iade edeceklerini söyledi ve 7 seansta bitti teşekkür ederim lazerepilasyonu.net

Mahmut Bey: Vücudumda hiçbir bölgede tüylenme bulunmuyor ama göbek bölgemde aşırı derecede kıllanma mevcut bu sorunu güzellik merkezinde gösterip muayene oldum ve şuan pürüzsüz bir vücuda sahibim.

Arzu Hanım: Keşke 3-5 yıl önce yapsaydım çok pişmanım bu kadar geciktirip lazer epilasyon yaptırmadığım. Yaşım 26 ama biraz geç kaldığımı düşünüyorum keşke bu kadar süredir ağda yapmayıpta bir kere lazer epilasyon yaptırsaydım.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini