TR türkiye
sohbet siteleri

Yanak İnceltme Bişektomi Zararlı Mıdır? Yan Etkisi Var Mı?

Yanak İnceltme Bişektomi Zararlı Mıdır? Yan Etkisi Var Mı?

Yüzümüzün güzel bir görünüm kazanması için yapılan birden fazla estetik bulunmaktadır. Onlardan biri ise son zamanların en çok tercih edilen Bişektomi (yanak estetiği) ‘dir. Bişektomi elmacık kemiklerinin belirginleştirilmesi ve yüz hatlarının daha oranlı bir hale getirilmesi için yanakta bulunan fazla yağların alınması ameliyatıdır. Yüze daha çekici ve oranlı bir görünüm kazandırmak amacıyla ağız içinden açılan kesiyle yağ dokularının alınması ile gercekleșir.

Hollywood yıldızlarının tarafından çok tercih edildiği için Hollywood Yanağı olarakta bilinmektedir. Hollywood yanağı olarak bilinen Bişektomi operasyonunun amacı elmacık kemiklerinin ortaya çıkarmak ve yüzün daha ince görünüme sahip olmasıdır.

Yanak İnceltme Bişektomi Zararlı MıdırBişektomi özellikle ünlülerin yaptırmıș ve yaptırmak da olduğu bir operasyon olmaktadır. Bazı kişilerin yaptırmıș olduğu Bişektomi operasyonu olumlu sonuçlar versede nadiren beklenmedik sonuçlarla karşılașılabilmektedir. Bu olumsuz sonuçların genellikle sebebi Bişektomi operasyonunun gerçekleştirilen merkezinden kaynaklansa da uygulanan tekniğin uygulayacak kişinin rolü büyüktür.

Bişektomi hakkında bilinmesi gereken bir çok konu bulunmaktadır. Ve bu yüzden Bişektomiye başvurmadan önce iyi bir şekilde araştırma yapılmalıdır. Bişektomi yaptırmak isteyenlerin ise aklında birden fazla soru işareti olsada onlardan en çok merak edileni ise Bişektominin zararlı olup olmamasıdır.

Bişektomi Zararlı Mıdır?

Bişektomi bi çok kişinin memnun kaldığı bir işlem olsa da bazen olumsuzluklarla karșılandığı için herkesin içinde tereddüt duygusu oluşmaktadır. Bu yüzden kişiye bir zararı olup olmadığı çok merak edilmektedir. Zararı varsa bile nedir? Bu tür sorularla çok karșılanılmaktadır. Peki Bişektomi işleminin kişiye zararı Var Mıdır? Bişektomi işleminde genel olarak bilinen zararı bulunmamaktadır. Ancak operasyona bağlı olarak gelișen risk faktörleri olabilmektedir.

Bişektomi Yan Etkisi Var Mıdır?

Yanak içinde bulunan yağ dokuları sinirlere yakın olduğu için sinirlere uygulanan baskı sebebiyle ağrıya neden olabilmektedir. Ayrıca sinirler zarar gördüğü için yüz hareketlerin de ve yüz mimiklerinde kısmi ya da tamamen geçici ve kalıcı olarak kayıp yașanabilmektedir. Bişektominin kişiye zararının olmaması için en büyük etken ise operasyonun doğru şekilde ve herhangi bir komplikasyon oluşmadan gerçekleștirilmesidir. Aksi takdirde beklenmeyen sonuçlarla karşılașılabilmektedir.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini