TR türkiye
sohbet siteleri

Yanak İnceltme Egzersizleri İșe Yarıyor Mu?

Yanak İnceltme Egzersizleri İșe Yarıyor Mu?

Yanak ve çevresini estetik açıdan kalıcı olarak șekillendirmeya Bişektomi denir. Bişektomi Yanak Yağı aldırma ya da bir diğer ismi ile yanak İnceltme ameliyatıdır. Bişektomi dolgun yanaklar yerine ince ve güzel görünümlü yanaklar elde etmek isteyenlerin tercih ettiği bir işlem olmaktadır. Bişektomi sayesinde yüz hatları ve elmacık kemikleri daha belirginleșir.

Bişektomi işlemin de cerrahi yardımıyla açılan 1 cm’lik kesilerle bichat adı verilen yağ dokuları yok edilir. Bisektomi işlemi yaklaşık 30 ile 45 dakika arası sürmektedir. Ve kişi işlemi uyguladıktan hemen sonra taburcu edilebilir. Bu işlem sonrasında iyileşme süresi ise yaklaşık 4-6 ay arasındadır. Fakat bu süre değişiklik de gösterebilmektedir. Bişektomi sonrası sonuç almak ise 2-3 haftadan sonra bașlamaktadır. Yüz de șișlikler ve ağrılar oluşması normal karșılansa da șișlikleri geçirmek için buz kompreksi uygulanabilir.

Yanak İnceltme Egzersizleri İșe Yarıyor Mu?Bişektomi yaptırmıș olan bir çok kişi memnun kalmıș olsa da bazen olumsuzluklarla karșılandığı için tereddüt edilebilmektedir. Bişektomi yaptırmak isteyen fakat yüzünde estetik istemedikleri için Bişektomi operasyonu yapmadan da istenilen yanaklara sahip olmak istenmektedir. Bişektomisiz yanak i̇nceltmek için yanak İnceltme egzersizleri bulunmaktadır. Fakat bu egzersizlerin işe yarayıp yaramaması çok merak edilmektedir. Peki Yanak İnceltme Egzersizleri İșe Yarıyor Mu?

Bişektomisiz yanak İnceltmek pek çok kişinin istemekte olduğu bir konudur. Bişektomi yaptırmadan yanak inceltme egzersizleri ile yanak İnceltmek mümkün olabilmektedir. Fakat bu o kadar kolay olmayan bir süreçtir. Çünkü yanak i̇nceltme egzersizlerini tek sefer de uygulamak pek sonuç vermeyebilir. Bu yüzden belli bir süre bu egzersizleri sık sık tekrarlamak gerekmektedir. Yanak i̇nceltme egzersizleri yanaktaki ana kasları çalıştırmakta ve yağ dokuları erimeye bașlar.

Yanak İnceltme Egzersizleri İșe Yarıyor Mu?

Yanak İnceltme egzersizlerin de bir çok hareket bulunmakta ve bunların hepsi belirli bir süre aralığı ve bir çok kez tekrarlanması ile sonuç veren bir işlemdir. Yanak inceltme egzersizleri doğru şekilde ve uzun aralar verilmeden tekrarlanır ise işe yaramakta ve istenilen sonuçlar vermektedir. Ancak uzun ara verilip yapılırsa istenilen sonuç aksine hiç bir değişiklik söz konusu olmaz. Bu yüzden yanak inceltme egzersizlerini belirli bir düzen de ve doğru şekilde yapılması istenen sonucu elde etmek için en önemli konudur.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini