TR türkiye
sohbet siteleri

Adana Dövme Sildirme Fiyatları

Adana Dövme Sildirme Fiyatları

Memleketimizin en değerli şehirlerinden biri olan ve her daim güzelliklerle dolu olan bir şehrimizdir. Adana ilinde farklı farklı ilçelerde faaliyet gösteren ve nezih ortamları sizlere bu konumuzda paylaşacağız.

Bir zamanlar epeyce moda olan ve çok fazla kişi tarafından rağbet gören kalıcı dövmeler ile sizinleyiz. Kalıcı dövmeler dövme makinesi tarafından toz boyaların vücut derisine kalıcı olarak yerleşmesinden oluşmaktadır.

Dövme yaptırırken iyi düşünülmesi gerek olduğunu anlatmak aslında ne kadar saçma olsa da Dövme Sildirme konusunda yinede biz gerekli uyarıları yapmak istiyoruz. Dövme yaptırmaktan önce lütfen kaliteli dövme yapan yerleri tercih ediniz.

Dövme sildirme işlemi oldukça zor ve oldukça zahmetli bir iştir. Dövme sildirme işleminin farklı şekilde yöntemleri vardır. En çok tercih edilen bir yöntemde Adana Lazer ile dövme sildirme işlemidir. Lazer ile dövme sildirme haricinde ise Dövme sildirme kremi, Dövme sildirme Solüsyonu bulunmaktadır.

Not: Adana Lazerle Dövme Sildirme Fiyatı 300-600 Tl arasında yer almaktadır.

Aşağıda sizlere adana ilinde en çok tercih edilen kurumların listesini sıralayacağız. En çok beğenilen ve fiyat olarak tercih edilen dövme sildirme merkezleri hakkında sizde olumlu olumsuz görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Gidip memnun kaldığımız dövme sildirme merkezleri hakkında Kurum Ekle bölümünden bize bildirir bizde yayınlarız.

adana dövme sildirme, adana lazerle dövme sildirme,adana dövme sildirme fiyatı,adana dövme sildirme ücreti

Adana Dövme Sildirme Merkezleri
Kurum Adı: Op. Dr. Salih CAVLAK
Adres:Cemalpaşa Mah. Ethem Ekin Sk. Yeşilköşk Apt. No:4 Kat:1 Daire:2 (ASKİ Sokağı Atatürk Cad. Groseri Arkası). Seyhan ADANA
Telefon:0507 244 79 23   –   0546 457 43 23

Kurum Adı: Daisy Poliklinik
Adres:Atatürk Caddesi (Groseri üzeri) Gökçe Residance Kat:3 – Adana
Telefon:0 (322) 459 40 11 Cep: 0 (530) 936 00 44

Kurum Adı: Epiderma Lazer
Adres:Reşatbey Mah. Valiyolu Cad. 62030 Sk. Mer Apt. Kat:1 No:1  Seyhan/ADANA
Telefon:0322 453 21 20 – 0322 453 21 00

1 Yorumlar
Abdulbaki

Sag kolumda dögme var sildirmek istiyorum fiyat almak istiyorum

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini