TR türkiye
sohbet siteleri

Sundepil ile Epilasyon – Ağrısız Basit Epilasyon

Sundepil ile Epilasyon – Ağrısız Basit Epilasyon

İstenmeyen tüylerde geçici epilasyon yöntemlerinden bildiklerinizi tarihe karıştıracak bir epilasyon yöntemi Sundepil. Artık can sıkıcı acı veren ağdalara, jilet kullanımına, tüy dökücü krem ve köpüklere artık veda etme vaktiniz geldi. Sundepil Dünya kadınlarının tercihi olma yolunda ilerliyor. Sundepil’in sloganı ağrısız sızısız epilasyondur. Sundepil ile epilasyonda sade ve sadece 3 dakika içinde tüylerinizden kurtulabilirsiniz.

Sundepil Ağrısız Epilasyon setinde 1 adet büyük ped tutucu, 1 adet küçük ped tutucu, 5 adet büyük ped, 4 adet küçük ped ve taşıma çantası vardır.

Sundepil Kullanımı
Sundepil Ağrısız Epilasyon Kimlere ve Vücutta Nerelere Uygulanabilir, Sundepil Epilasyon’dan Önce ve Sonra Neler Yapmalıyız, Vücutta Tahrişe Neden Olur Mu bu ve buna benzer birçok sorunun sundepil epilasyonyanıtına birlikte bakalım.

* Sundepil epilasyon setini kullanmadan önce uygulayacağınız bölgeyi tamamen kurulayın ve kullanımdan önce krem ve benzeri kimyasallar sürmeyiniz.
* Sundepil acısız epilasyondan sonra ise yaklaşık 1 saat uygulanan bölgeye krem, losyon, kolonya gibi ürünleri sürmemelisiniz.
* Sundepili her kullanımınızdan sonra pedleri bir çeşmenin altında temizlerseniz pedleri daha uzun süre kullanabilirsiniz.
* Sundepil epilasyon pedleri büyük olanlar bacak sırt gibi daha geniş alanlara, küçük pedler ise yüz gibi daha dar bölgelerde uygulanır.
* Sundepil acısız epilasyon vücutta istenilen her bölgeye uygulanabilir fakat uygulanacak bölgede herhangi bir tahriş veya yara gibi şeyler varsa bu bölgelerde kullanılması tavsiye edilmez.
* Sundepil Epilasyon çok kolay ve basit şekilde uygulanır. Pedleri epilasyon yapılacak bölgeye sağa ve sola doğru dairesel hareketler yapıp, hafifçe bastırmanız yeterli olacaktır.
* Sundepil epilasyon yaparken uygulanan bölgeye aynı zamanda kimyasal peelingde yapar, bu yüzden cildinizdeki ölü hücreler temizlenir ve cildiniz daha canlı bir görünüme girer.
* Sundepil epilasyon kimyasal peeling Özel Bölgeliğinden dolayı eğer düzenli kullanıldığı takdirde tüyleri her kullanım sonunda incelterek azaltır.
* Sundepil Acısız Epilasyon tüm dermatolojik testlerden geçmiştir. Doğum yeri Almanya olup Almanya’da üretilmektedir.
* Sundepil Acısız Epilasyon setini bayanların kullanabileceği gibi erkeklerde kolaylıkla kullanabilir.
Erkeklerde sadece saç ve sakal bölgesi için uygun değildir.
* Sundepil epilasyon cilt hastalığı olan kişilere ve şeker hastalarına uygulanamaz

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini