İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Erkek Kaş Arası Lazer Epilasyon Fiyatları

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Erkeklerin en muzdarip olduğu konuylar arasında yer alan ve bir çok erkek tarafından korkulan bir rüya olan kaş ortasının çözümünü lazer epilasyon ile artık kalıcı olarak çözmek çok kolay. Geçici çözümlerle kurtulmaktan daha çok kalıcı çözümler ile sonuçlar almak tabikide herkes tarafından aranan şartlar arasında yer almaktadır.

Bir çok erkek üyemizin bizler için yazmamızı istediği konuların başında yer alan ve bu ürünün fiyatlarını merak etmektedirler. Bizde kaş arası lazer epilasyonnun nasıl yapılacağı ve ne kadar süreceği konularına çözümler sunmak istiyoruz..

Farklı şekil bozukluklarına sahip olan kaşlarımızdan artık her hafta kuaförlerde yaptırdığımız; cımbız, ağda, tel ve ip gibi aparatların yardımıyla geçici olarak çözümlerden sıkıldığını bilmekteyiz. Profesyonel ekibimiz tarafından bu konu ile ilgili olarak bu konu hakkında güzel bir çözümün olduğunu ve Lazer epilasyonlar ile 3-5 seans içerisinde kurtulacağınızı temin etmek istiyoruz..

Hiç bir yan etkisinin olmadığı ve kolaylıkla herhangi bir zarar olmadan uygulanan yeni lazer epilasyon çözümleri çok kolay ve ihtiyacınızı karşılayacak türde sizlere hizmet vermektedir.

Yapılan Bölge: Kaş arası (Kaş Ortası)
Kaç Seans Sürüyor: Ortalama 3-5 Seans
Seans Ücreti:  Ortalama 40 TL

Not: Lütfen kaş arası lazer epilasyon yaptırdığınız sırada göz bandajı istemekten çekinmeyiniz. Herhangi olumsuz bir durumun oluşmaması için göz bandajları olmazsa olmazlar arasında yer alamtadır…


Bu Videomuzda bu kullanım hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz….

5 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 2.316 kez okundu.
İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git