Dudak Büyütücü ve Dudak Dolgunlaştırcı Krem ve Rujlar

08.06.2013
2.086
Dudak Büyütücü ve Dudak Dolgunlaştırcı Krem ve Rujlar

Özellikle bayanların araştırma ve uygulama alanı olan dudak büyütücü ve dolgunlaştırcı kremler, ince dudaklarından memnun olmuyanlar, daha dolgun dudakların daha çekici olduğunu düşünenler için geçici çözümler sunuyor. Estetik yaptırarak veya serum dolgu iğnesi ile dudaklarına müdahale etmek istemeyen bayanlar, dudak dolgunlaştıran krem ve ruj arayışına giriyorlar.

Piyasada birçok alternatifi bulunan dudak büyüten ve dolgunlaştırıcı kremler veya dudak dolgunlaştıran, dolgunmuş gibi gösteren rujlar ile bayanların bu amaçlarına ulaşmaları geçici olarak da olsa mümkün. Bu daha dolgun dudaklara sahip olmanızı sağlayacak bazı ürünler ise şunlar, HydroPeptide lip dudak dolgunlaştırıcı krem, Innova Colladudak-dolgunlastirma-angelina-joliegen Lipcare, Sally hansen dudak dolgunlaştırıcı ruj, Lipojen dudak dolgunlaştırıcısıi perfect pout dolgunlaştırıcı.

Bu ürünlerden bazılarının 3 saat bazılarının 8 saat etkili olduğu bazılarının da hiç bir işe yaramadığı internetteki kullanıcı yorumlarında anlatılıyor.(Tarafımızdan hiçbiri denenmemiştir) Bunlar sadece birkaç dolgunlaştırıcı ruj ve krem markası, piyasada bu tip birçok marka olduğunu hatırlatalım ve bu tarz ürünler alırken bakanlık onaylı olmasına, aynı zamanda da eczaneden başka bir alım tercihi yapmamanızı da önerelim.

Ziyaretçilerimizden dudak dolgunlaştırcı ruj veya krem kullananlar varsa, dudak dolgunlaştırıcı kremler işe yarıyor mu, nasıl bir etki gösteriyor, hangi marka ve ürünler daha etkili gibi konularda değerli tecrübe ve yorumlarını yazımızın altındaki yorum kutucuğuna yazmaları halinde diğer krem ve ruj ile dolgun dudaklara sahip olmak isteyen ziyaretçilerimize ışık tutmuş olacaklar. Dudak büyütücü, dolgunlaştırcı krem ve rujlar hakkındakı yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Uyarı

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.