İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Kavitasyon İle Bölgesel Zayıflama Kavitasyon Yaptıranlar ve Yorumları

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

25 Mayıs 2013 tarihinde eklendi, 2.500 kez okundu.

Son Güncelleme Ocak 26th, 2016 Saat 12:42 pm yapılmıştır

Bu yazımızın içeriğinde kavitasyon uygulamasına, kavitasyon ile bölgesel zayıflama nasıl gerçekleştiğine, etkili bir uygulama için kavitasyonun kaç seans yapılması gerektiğine ve kavitasyon fiyatları hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Yazımızın alt kısmında ise kavitasyon yaptıranlar ve yorumları nı inceleyebilirsiniz.

Öncelikle günümüzün popüler bölgesel incelme uygulamalarından olan kavitasyon uygulamasına kavitasyon nedir diye başlayacak olursak, kavitasyon genel olarak ultrasonik ses dalgaları ile bölgesel olarak zayıflama işlemine verilen isimdir. Bir diğer adı da ultrasonik kavitasyon olarak bilinir.

Günümüzde fast food tüketim çılgınlığına da bağlı olarak obez insan sayısı hayli artmış bu artış da toplum sağlığı için tehlike oluşturmaya başlamıştır. Kavitasyon ile bu sağlıksız durumdan kurularak yağlara veda etmek mümkündür. Peki kavitasyon işlemi, yani ses dalgaları ile zayıflama dediğimizde bu nasıl gerçekleşiyor.

Kavitasyon cihazı ile ultrasonik ses dalgalarının hedeflenen yağ dokusuna gönderilerek, bu yağlarda yoğun titreşimler oluşturulur, bu titreşimlerin etkileri ile yağ hücre zarıyırtılır ve yağlar vücuda dağılır. Vücuda dağılan yallar karaciğer veya idrar yolu ile dışarı atılır. Bir kısmıda enerji gereksinimlerinde kullanılarak yakılır. Bu şekilde kavitasyon cihazının hedefindeki yağ dokusu yok edilmiş olur. Bir başka seankavitasyon-ses-dalgasi-zayiflamasta bir başka yağ bölgesi hedeflenir. Kavitasyon ile bölgesel zayıflamada seans sayısı en az 5 seans olarak önerilmektedir. Yani 5 seans sonrasında kavitasyon etkili sonuçlar vermektedir. Her seans sonrasında da 1 ile 5 santimetre arasında incelmek mümkündür.

Tabi kavitasyon işleminin yanında yağsız ve şekersiz beslenmeye dayalı diyet, spor, egzersiz ve yürüyüşlerle desteklenirse çok daha verimli sonuçlara ulaşılabilecektir.

Tüm bu anlattıklarımızdan sonra merak edilen kavitasyon fiyatları ne kadar sorusu oluyor. Kavitasyon fiyatları hakkında gerçek bir fiyat vermek mümkün değil ancak fikir verme açısından kavitasyon seans ücretleri  70 – 200 Tl aralığında olduğunu söyleyebiliriz. Tabi paket fiyat uygulayan merkezlerde 500 TL ye paket olarak da kafitasyon yaptırabilirsiniz veya 300 TL ye. Kavitasyon fiyatı işlemi yaptıracağınız merkeze göre değişecektir. Güzellik uygulamalarında merkezden merkeze fiyatlar arasında dağlar kadar fark bulunabilmekte bu yüzden ucuz olanı değil de işini iyi yapanı araştırıp tercih etmenizi öneririz.

Daha önce kavitasyon yöntemi ile zayıflama uygulamasını yaptırmış olan ziyaretçilerimiz varsa aşağıdaki kutucuğa yorum, görüş, memnuniyet veya olumsuzluklarını paylaşmaları diğer yaptırmayı düşünen ziyaretçilerimiz açısından önemli bir bilgi kaynağı olacaktır. Kavitasyon yaptıranlar ve yorumlarını esirgemeyen ziyaretçilerimize şimdidien teşekkür ederiz.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git