Türk Kahvesi – Zeytinyağı Karışımı İle Siyah Noktaları Yok Etme

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

4 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 1.302 kez okundu.

Son Güncelleme Ocak 26th, 2016 Saat 12:42 pm yapılmıştır

Evde uygulayacağınız doğal peeling, yani yüz maskelerinden biride Türk kahvesi ve zeytinyağı karışımı ile kolayca oluşturulabilecek yüz maskesi uygulamasıdır. Daha canlı ve parlak bir yüz görünümüne sahip olmak isteyen birçok insan kolay ve pratik yüz maskesi arayışı içerisindedir. Evde yapılabilecek yüz maskeleri içerisinde en kolay ve masrafsız olan uygulamaların başında gelen Türk Kahvesi-Zeytinyağı maskesi siyah nokta oluşumlarını önlediği gibi, cildin nemlenmesini ve canlılık kazanmasını da sağlayacaktır.

Yüzünüzdeki siyah noktaların oluşumunu engelleyen ve yumuşacık bir yüze sahip olmanıza olanak verecek bu zeytinyağlı Türk kahvesi kürü oluşturmak için ise ihtiyacımız olan 1 çay kaşığı Türk kahvesi ve yine 1 çay kaşığı zeytinyağ. Maske ise şu evde-pratik-maske-turk-kahvesişekilde uygulanıyor. Karışımı elde ettikten sonra yüzünüze iyice yedirerek sürüyorsunuz. Daha sonra 10 dakika kadar bekledikten sonra soğuk su ile yüzünüzü yıkıyorsunuz. İyice yıkayın ki zeytinyağın yağlı etkisi iyice geçsin. Türk Kahvesi ve zeytinyağı karışımlı yüz maskesini haftada 2 defa düzenli bir şekilde uyguladığınızda yüzünüzdeki canlılığı farketmeniz çok da geç olmayacak.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git