İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Ultrashape Yöntemi İle Bölgesel Zayıflama ve Yağ Yakma

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Ultrashape yöntemi ultrasonik bir bölgesel zayıflama, incelme ve yağ yakma yöntemidir. Güvenli bir yöntem olan ultrashape yönteminde amaç yağları parçalamak ve vücudu şekillendirmektir. Ultrashape yöntemi ile bölgesel zayıflama için zayıflamadan vücut şekillendirme uygulamasıdır diye de bahsedilmektedir. Peki bölgesel zayıflamadan vücut şekillendirme ultrashape ile nasıl gerçekleştirilir. Bu yazımızda bu sorunun cevabını arayacağız.

Ultrashape yöntemi ultrasonik teknoloji ile gönderilen ses dalgaları sonucu deri altındaki yağ hücreleri hedef alınır. Ultrashape ses dalgaları ile diğer hücrelere zarar vermeden güvenli bir şekilde gerçekleştirilen yöntemle yağ hücre zarları parçalanır ve o bölgede yakılan, yok edilen yağ hücrelerinden sonra bölgesel incelme gerçekleşir. Ağrısı, sızısı olmayan, iğnesiz olan ultrashape yağ yakma ve vücut şekillendirme yöntemi kısa süreli ve az seanslarda etkisini gösterdiğinden bölgesel zayıflama uygulamaları arasında tercih sebebi haline gelmektedir.ultrashape-yag-yakma-zayiflama-uygulamasi

Peki ultrashape uygulaması seans süreleri ne kadardır ve kaç seans sonra istenilen zayıflama gerçekleşir diye soracak olursak. Ultrashape yönteminde seans süreleri yaklaşık 2 saat sürmektedir, 15 – 20 günlük periyotlarla tekrarlanacak 4 seans başarılı sonuçlar için yeterli olacaktır. Her seansta 2 -4 santimetre arasında incelme sağlanmakta ve 4 seans sonunda 15 santimetreye kadar incelme gerçekleşebilmetedir.

Genellikle, göbek, basen, bel ve kalça gibi bölgelere uygulanan Ultrashape ultrasonik bölgesel incelme yöntemi hakkında daha detaylı bilgiyi, uygulama yaptıracağınız merkezdeki uzman hekimden alınız. Daha önce Ultrashape ile zayıflama yaptıranlar varsa değerli yorumlarını bizlerler paylaşabilirler. Ultrashape yaptıranlar yorum ve görüşleri için şimdiden teşekkür ederiz.

14 Haziran 2013 tarihinde eklendi, 1.477 kez okundu.

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git