İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Acvit Bitkisel Tüy Dökücü Krem – Acvit Kullananlar ve Kullanıcı Yorumları

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Tüy dökücü kremler arasında piyasada adından sıkça söz ettirenlerden biride Acvit tüy dökücü kremler. Sağlık bakanlığından onaylı olup olmadığını bilmediğimiz Akvit tüy dökücülerin doğal, bitkisel ve yan etkisiz bir ürün olduğu, istenmeyen tüylerinizin köklerini kurutarak bir süre sonra dökülmesini sağladığı belirtiliyor.

Evde kendi başınıza rahatlıkla uygulanabilecek olan Acvit bitkisel tüy dökücü kremin uygulama süresi de en fazla 5 dakika sürüyormuş. 3 adımda gerçekleştirlen akvit krem uygulaması önce kremin istenilen bölgeye sürülmesi, daha sonra 5 dakika bekletilmesi ve son olarak da tüy dökücü sürülen bölgenin bol su ile yıkanması olarak gerçekleştiriliyor.

Bacak, sırt ve boyun bölgesi, koltuk altı bölgesi ve Özel Bölgeye uygulanabilen, içerisinde kimyasal bulunmadığından herhangi bir cilt tahriş etme durumu ve yan etkisi olmadığı belirtilen Acvit bitkisel içerikli tüy dökücü krem hakkında internette olumlu ve istenilen sonuçları verdiği yönünde yorumlar bulunurken, olumsuz ve ürün şikayet yorumları da bulunuyor.

Geleneksel tüy dökme yöntemlerinin tek kutuda toplanarak modern ve pratik uygulaması sloganı ile satışlarına devam eden Acvit tüy dökücüleri hakkında en doğru bilgiyi yine kullananlardan alabiliriz.

Ziyaretçilerimiz arasında Acvit tüy dökücü kullananlar varsa, kullandıktan sonraki etkilerini, tüylerin dökülüp dökülmediğini, olumlu ve olumsuz yanlarını, yorum görüş ve Acvit tüy dökücü şikayetlerini aşağıdaki yorum alanına yazmaları, bizlerin ve diğer akvit kullanarak istenmeyen tüylerine veda etmeyi düşünen ve bunun için kullanıcı yorumlarına değer veren ziyaretçilerimiz için iyi bir bilgi kaynağı olacaktır.

20 Haziran 2013 tarihinde eklendi, 3.578 kez okundu.

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Acvit Bitkisel Tüy Dökücü Krem – Acvit Kullananlar ve Kullanıcı Yorumları Konusuna 5 Yorum Yapıldı
 1. murat ulu dedi ki:

  sporcuyum her ay kullanıyorum. çok iyi döküyor enterasan tarafı ise geç ve seyrek çıkarıyor

 2. Kadriye badem dedi ki:

  kullanıyorum gayet başarılı tavsiye ederim

 3. kljlkjl dedi ki:

  lkjlkjl

 4. recep kurtkaya dedi ki:

  Acvit Kozmetik 1999 yılında kurulmuş bir firmadır. İnsana insan olduğu için değer veren bir anlayışla yola çıkmış, kendisine özen gösteren müşterilerini güzelleştirerek ve özgüvenini arttırarak yoluna devam etmektedir.

  Acvit Kozmetik çağrı merkezlerinde, konusunun uzmanı ve tüm sorularınızı mutlulukla yanıtlayacak danışmanlarından yardım alabilirsiniz.

  Acvit Kozmetik özgüvenin, yeniliğin, farklılığın, mükemmelliğe ulaşmanın arayışı ile gelişen ve yaşayan bir markadır. Size özel bakım uygulamaları, yenilikleri takip eden eğitimli danışmanları size her an yeniliğe ve değişime hazır renkli bir atmosfer deneyimi yaşatır.

  Kozmetik sektörünün öncülerinden Acvit Kozmetik ürün çeşit ve sayısını her geçen yıl daha da artırarak müşterilerine daha çok ürün seçeneği sağlamaktadır.

  Değerlerimiz
  • Tüm faaliyetlerinde daima dürüst olmak.
  • Müşterilerine daima saygılı davranmak.
  • Sorumluluk bilincini üst düzeyde tutarak kaliteyi arttırmak.
  • Müşteri odaklı çalışma ilkesini sürekli ön planda tutmak.
  • Sürdürülebilir Doğa ve Çevreyi korumak.
  • Tüm faaliyetlerinde yasal mevzuatlara uygun hareket etmek.
  • Kullanmadığımızı Satmıyoruz!

  1999 yılından bu yana ortaya koyduğumuz performans ve yaptığımız reklamlar milyonların Acvit Kozmetikle buluşmasına vesile olmuştur. Acvit Kozmetik kullanıcısı olan tüketicilerin yanı sıra tavsiye ile de daha fazla kişi Acvit Kozmetik kullanıcısı olmuştur.

  Kullanıcımız 5 Milyonu Aşmıştır
  Acvit Kozmetik kendisine oluşturduğu portföy ve sabit tüketici sayısı 5 milyonu aşmıştır. Bütün kozmetik markalarından daha kaliteli olduğunu ilerleyen zamanda fark edeceksiniz.

  Ürünlerimiz Yüzyılın Harikası Polifenol Teknoloji Kullanarak Üretilmektedir.

  Doğal kozmetik ürünlerimiz yüzyılın muhteşem buluşu olan polifenol teknoloji kullanılarak özenle üretilmektedir. Müşteri memnuniyeti konusunda ciddi çalışmalarla sıfır memnuniyetsizlik ilkesi bizim için en önemli değerlerdendir. Farkımız çevreci oluşumuz ekolojik açıdan sürdürülebilir nitelikte olmasına özen göstermekteyiz. Ürünlerimizin klinik araştırmalarında ve test aşamasında hayvanlar üzerinde deneyi yapılmamaktadır.

  NOT: Acvit Kozmetik Sektöründe Sahtecilikle ciddi manada mücadele eden ve bu noktada Acvit Kozmetik ile alakalı iletişim numarası sadece ve sadece 0212 540 55 44 ’dür. Bütün sorunlarınızla alakalı bize bu numaradan ulaşabilir ve satın aldığınız ürünlerin sahtemi gerçekmi olduğunu sadece bu erişim numarasından ulaştığınız takdirde öğrenebilirsiniz. Ayrıca sizler için geliştirdiğimiz barkod sistemiyle gelen üründeki hologram üzerindeki size ait kodu acvit. com. tr adresine girerek sorgulayınız. Acvit Kozmetik’ten arıyoruz şeklinde aramalar noktasında 0212 5405544 numarasından sizi arayan numarayı bilgilendirirseniz sizleride sahteciliğe karşı koruma şansımız olabilir. Lütfen kendi sağlığınız ve biz üreticinin daha sağlıklı ürünler üretmesi adına sahtecileri bize bildiriniz.

  Acvit Kozmetik

 5. cengiz dedi ki:

  ürün elimize ulaştı gayet kaliteli ve güzel bir ürün teşekkür ederim…

Sayfa başına git