TR türkiye
sohbet siteleri

Avon Works Tüy Dökücü Krem Nasıl? Kullananlar Yorumları

Avon Works Tüy Dökücü Krem Nasıl? Kullananlar Yorumları

Avon works tüy dökücü krem markasının geliştirmiş olduğu gerçek manada pratik ve hızlı bir tüy dökücüyü tanıtmak istiyorum. Hızlı işlemler için geliştirilen ve çok pratik bir şekilde yüzünüzdeki istenmeyen tüylerden kurtulmanıza yarayan Avon works tüy dökücü krem patik ve hızlı bir şekilde yüzünüzdeki tüylerden kurtulmanıza olanak sağlamaktadır.

Avon Works Tüy Dökücü Krem Nasıl Kullanılır?

  1. İlk olarak sürmek istediğiniz bölgeyi nemlendirici krem falan varsa temizleyiniz.
  2. Daha sonra bölgeye Avon Works tüy dökücü kremi kalın bir tabaka halinde sürünüz.
  3. Avon Works Tüy Dökücüuü Sertçe Sürmemeye özen gösteriniz.
  4. Daha sonra 2-5 dakika bekledikten sonra ufak bir bölgede tüylerin kalktığını test ediniz. Daha sonra 1 dakika daha bekleyip nemli bir bez veya peçete ile temizleyiniz.
  5. Daha sonra ılık suyla güzelce durulayıp temizleyiniz.

Not: Herhangi bir alerjik durum oluşmaması için önceden ufak bir bölümde test yapmanız yararınıza olacaktır.

Avon Works Tüy Dökücü Krem Fiyatı Ne Kadar?

Avon Works Tüy Dökücü krem 15ml tüplerde satılmaktadır. İnternet üzerinde ve Avon bayilerinde satılan Avon Works Tüy Dökücü krem internet sitelerinde ortalama 25 TL gibi bir fiyata satılmakadır.

Avon Works Tüy Dökücü Editörün Yorumu

Avon Works Tüy Dökücü Krem Nasıl? Kullananlar YorumlarıAvon Works tüy dökücü krem internet sitelerindeki yorumlarada bakılında gerçek manada işe yarayan bir ürün diyebiliriz. Sadece yüz için kullanmaya uygun olan Avon Works Tüy dökücü krem ufak bir bölgede denemem sonucunda gerçek güzel bir etki yaratmaktadır. Ürünü vücudunuzun hassasiyetliğine göre ölçüp zamanı ayarlamanız daha iyi olacaktır. Benim vücudumda 4 dakika gibi bir sürede hemen döktü daha fazla durduğunda ise acıtmaya başlamaktadır. Bundan dolay daha öncesinde denemeniz yararınıza olacaktır. Avon kalitesi yine kendinden bekleneni yapmış diyebiliriz.

Avon Works Tüy Dökücü Krem Nasıl? Kullananlar Yorumları

Avon Works Tüy Dökücü Krem Yorumları

Kokusu dışında mükemmel bir ürün 3 dakikada işimi gördü bayıldım kullanma talimatlarina uyarsanız herşekilde işinizi görür ben dudak üstü ve kaş arası tüylerimi almakta kullandim bence 10 numara
ürün harika, yanağımda bulunan tüyleri 3 dakikada yok etti. Ürün küçük ama ona aldanmayın, zaten ayda bir çıkıyor yüz tüyleri
Çok beğendim,2 dakka içersinde tüysüz çilde sahib oldun ,kokusu yok
kullandığım bir ürün ben dudak üstü için kullanıyorum sürüyorum bir yarım saniye bekliyorum ve sonra peçeteyle siliyorum harika indirimde bulursanız hemen alın
her zaman kullandığım bir ürün,cildim çok hassas ve hiçbir zararı olmadı şimdiye kadar.Güzel bir indirim yakaladım.Bir tüp bende 2 kullanıma yetiyor.
İlk defa tüy dokucu kullandım ilk kullanımda hafif yanma hissedyosunyz ama kalıcı degil cok memnun kaldım
Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini