Burun Üstündeki kıllar Lazer Epilasyon Fiyatı?

09.01.2017
5.110
Burun Üstündeki kıllar Lazer Epilasyon Fiyatı?

Bir çok bayan ve erkeğin korkulu rüyası haline gelen Burun kılları iğrenç hatta tiksindirici bir şekilde karşılanmaktadır.Bir çok erkek bu durumdan bayanlardan daha çok muzdariptir. Burun üstünde çıkan sert ve siyah kıllar biz erkeklere çok zor zamanlar yaşatmaktadır. Hele ki karşı cins ile buluşmaya gittiğimizde. Burun üzerinde oluşan kıllardan kurtulmanın en basit ve kolay yöntemlerinden biriside lazer epilasyon yaptırmaktadır. Burun üzerinde profesyonel bir biçimde yapılan lazer epilasyon kolay ve sorunsuz ağrısız bir çözüm sunmaktadır.

burun üstü kıl

burun üstü kıl

Burun üzerinde oluşan siyah noktalarında başlıca sebebi haline gelen burun kılları lazer epilasyon yöntemleri ile kurtulmak çok kolay. Genellikle 3-5 seans aralığında süren burun üzeri lazer epilasyon 2. seanstan sonra siyah kıllar yerini yumuşak ve sarımsı tüylerine yerini bırakıyor diyebiliriz. Tabiki sizde şimdi fiyatlar hakkında bir merak uyandırmıştır. Fiyatlar hakkında tam detaylı bilgiler 2017 Lazer Epilasyon Fiyatları konusunda daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz. Ama biz yinede sizleri çok uğraştırmadan ve Şu cımbız makara tel lanetinden kurtaralımda fiyat verelim? 3-5 seans aralığında biten Burun üzeri lazer epilasyon seans ücreti ortalama 50 tldir. Bu kadar küçük bir ücrete burun üzerindeki tüm kıllardan kurtulmak artık çok kolay ve rahatlatıcı.

 

Uyarı

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Kader dedi ki:

  Burun ustumde ince siyah killar cikdi bundan nasil kurtula bilirim bana cewap werebilirmisiniz

  1. Editör dedi ki:

   Merhaba kader hanım çok yoksa bir kaç adet ise iğneli epilasyon ile çözebilirsiniz. Eğer fazla ise lazer epilasyon ile 2-3 seansta halledilebilecek asla büyütülmeyecek bir işlemdir.

 2. bir kisi dedi ki:

  burnumun ustunde killar var nasil kurtulurum cevap