İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Dermoday Nomorehair Forte İstenmeyen Tüyler Kullanıcı Yorumları

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

İstenmeyen tüyler için geliştirilmiş olan ve adında anlaşılacağı gibi baya kaliteli bir ürün bize sunan Dermoday gerçekten harikalar yaratıyor. Güzel bir ürün yelpazesine sahip olan ve tüy dökücü Özel Bölgeliğiyle bizlere kalite ve sağlamlık sunan Dermoday bu ürününde gerçekten inanılmaz bir performans sağlıyor bizlere.

Genelde kendimin pek beğenmediğin ürünlerden olan tüy dökücü krem bu sefer güzel işler çıkartmış diyebiliriz. Güzellik ve pürüzsüzlüğü bir arada sunan Dermoday Nomorehair Forte krem istenmeyen tüyler için bir elveda kaynağı diyebiliriz.

Kendimizin gerçekleştirmiş olduğumuz kullanımda  ürünün gerçekten güzel bir ürün olduğu ve gerçekten ilgileri üzerine çeken bir ürün diyebiliriz. Dermoday Nomorehair Forte  ilk kullanımdan başlayarak güzel ve azaltan bir deneyim sağlıyor…

Biraz içeriğinden bahsetmek gerekirse ürünüzüm içerisinde 

Sodium PCA
Jojoba
Aloe Vera
Shea Butter
Kırmızı Kantaron
Lavanta
Vitamin B3
Vitamin B5
Vitamin E

 

 

 

Ürün Nasıl Kullanılır?

Dermoday Nomorehair Forte kullanmadan önce kullanmak istediğiniz bölgeyi Tel,Cımbız,epilasyon,ağda vb ürünlerde temizledikten sonra iki parmağınız arasına Dermoday Nomorehair Forte krem alarak tüylerden kurtulmak istediğiniz bölgeye güzelce uygulayın ince bir tabaka halinde düzenli olarak günde iki kez uygulayınız..

8 Mart 2017 tarihinde eklendi, 1.039 kez okundu.
İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git