İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Dr. Stop Tüy Dökücü Mendil Kullananlar Yorumlar Nasıl?

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Merhaba arkadaşlar tüy dökücü krem serimize bugün Dr. Stop tüy dökücü mendil ile başlamak istiyorum. Asıl amacı mendil içerisinde yer alan tüy dökücüler sayesinde istenilen bölgedeki kılların dökülmesine ve 10 defa kullanımda ise komple yok ettiğini söylemektedir.

Bu tarz ürünler bana nedense hep dolandırıcılık ürünleri gibi gelmektedir. 10 seansta tüm tüyleri yok etmesi olayı gerçektende tam bir rezalet diyebiliriz. Öyle bir ürün üreten firma inanın fiyatını 49 TL gibi bir fiyata yapmayacağı garantisi verebilirim. Lazer epilasyon seanslarının en düşük 80 TL’lerde dolaşması bu durumu özetlemektedir.

Bir çok ürünü denemiş kullanmış biri olarak bu ürünü ekşi sözlükte araştırıp bir konuya denk geldim. (ilgili konu) Konuda firmanın verdiği reklamların hep sahte olduğu belirtmektedir.

Dr. Stop Tüy Dökücü Mendil Fiyatı?

Dr. Stop Tüy Dökücü Mendil ortalama 49 TL’lik bir fiyat ile satılmaktadır.

Dr. Stop Tüy Dökücü Mendil Kullananlar Yorumlar Nasıl?Dr. Stop Tüy Dökücü Mendil Nasıl Kullanılır?

Dr. Stop Tüy Dökücü Mendil paketi açıldıktan sonra tüylerinizin yok edilmesini istediğiniz bölgeye ovalayarak uyguluyoruz. Daha sonra bölgeyi bol su ile duruluyoruz.

Dr. Stop Tüy Dökücü Krem Kullanıcı Yorumları?

Nursel Hanım: Kolumun bir bölgesinde deneme amaçlı kullandım kolum halen kaşınıyor ve pişik gibi oldu.

Elaaddin Hanım: Dr. Stop’u satana kadar her türlü garanti verildi, aldım 5 kutu. Alerji yaptı, kabarma, yanma, kaşıntı. İade işlemi için aradım. “tekrar deneyin, bizim dediğimiz gibi” denildi. Bende denedim aynı şeyleri tekrarladı. Arayıp durumu anlattım. İade işlemi başlattılar. Aranacağımı ve fatura bilgileri isteyeceklerini söylediler. 3-4 gün sonra aradım. Beklememi tekrarladılar. Bu zaman da yasal iade süresinin geçeceğini söylediğimde “önemli değil, biz ürünü geri alacağız” denildi. Şimdi ise “iade süresi geçtiği için iade alamıyoruz ” deniliyor. Oyalama taktiği ile ürün elimde kaldı. Kullanamıyorum, iade edemiyorum.

Şeyma Hanım: Her şey iyi güzelde yahu bir ürün yapıyorsunuz kokusuna da bakın değil mi! Her kullanmamda sağım solum asidik garip bir şey kokuyor. Bu kokuyu engelleme yolu var mı? Aradım ama bir türlü telefon meşgulden düşmedi, bir yetkili ile konuşmak istiyorum.

6 Mart 2020 tarihinde eklendi, 241 kez okundu.
İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git