Epilamor Epilasyon Seti – Epilamor Ürünleri Kullananlar ve Yorumları

01.07.2013
1.766
Epilamor Epilasyon Seti – Epilamor Ürünleri Kullananlar ve Yorumları

İstenmeyen tüylere veda etmenin en doğal yolu sloganı ile piyasadaki bir çok ürün gibi epilamor epilasyon ürünleri de hayli rağbet gören, istenmeyen tüylerinizi oldukça azalttığı iddia edilen ürünlerden. Epilamor epilasyon seti şeklinde satılan ürünlerin tüyleri yüzde yüz bitirdiği iddia edilmiyor. Belirli işlemlerle belirli bir miktarda azalma sağladığı, daha geç tüylenme olmasına ve her defasında tüylerin biraz daha azalmasına yardımcı olduğu söyleniyor.

Peki nedir epilamor epilasyon seti, içinde neler bulunur, epilamor ürünleri ile istenmeyen tüylere nasıl, ne şekilde veda edilir, epilamor uygulaması nasıl yapılır? Bu gibi merak edilen soruların cevaplarını biraz araştırdık ve sizler için derleyip toparlayarak yazalım dedik. Öncelikle epilamor bir epilasyon setidir. Bu setin vücut için epilamor, yüz için epilamor, erkekler için epilamor bakım seti ve komple set gibi alternatif paketleri mevcuttur. Bu paketler içerisinde paket türüne göre sayı değişebilmekle birlikte toplamda 6 adet ürün bulunmaktadır. Bu ürünler Epilamor peeling, epilamor tonik, epilamor sir ağda, epilamor sir ağda makinesi, Sir ağdadan sonra epilamor cilt temizleme yağı ve tüy azaltıcı epilamor bakım kremidir.

Epilamor epilasyon seti içerisinde bulunan ürünlere değindikten sonra şimdi de nasıl kullanılacağına, epilamor uygulamasının nasıl yapılacağına değinelim. Epilamor kullanımı yüz ve vücut için farklılıklar gösterebilir ancak mantık aynı olduğundan genel bir şekilde şöyle yazabiliriz.

epilamor-kullanimi-fiyatlari-yorumlarÖncelikle epilamor peeling ürünüyle uygulama yapılacak bölgeye dairesel hareketlerle masaj yapılır. Daha sonra epilamor tonik ile peeling yapılan bölge pamuk yardımı ile temizlenir. Daha sonra sir ağda uygulamasına geçilir. Ağda yapılmadan önce en az 40 dakika ısıtılmış olması gereken sir ağda işlemi kıl çıkış yönüne göre bölgeye uygulanır. Ağda işlemi sonrası epilamor ağda sonrası temizleme yağı ile uygulama bölgesi güzelce temizlenir. Son olarak da uygulamadan 24 saat sonra ağda sonrası bakım kremi uygulanır. Yine uygulama bölgesi peeling ve tonik ile temizlendikten sonra krem uygulanmalıdır.

İşte epilamor uygulaması bu şekilde gerçekleştirilir. Epilamor işlemlerini sırasıyla yaptıktan sonra kıl köklerinin epilamor ürünleri içerisindeki bitkisellerle beslenmesi engellenerek zayıflamasına neden olduğu, daha geç tüylenme olduğu ve zamanla tüylerde yüzde 70 lere varan azalmalar olduğu söyleniyor. Ancak doğruluğunu teyit etmişliğimiz, uygulayıp denemişliğimiz yok.

Peki istenmeyen tüylere doğal çözüm diyerek satılan epilamor epilasyon ürünlerinin fiyatları ne kadar? Küçük bir araştırmadan sonra epilamor set fiyatlarının yüz ve vücut için olan setlerin 199 TL den komple set ürünlerinde 398 TL’den satıldığını gözlemledik. Tabi epilamor fiyatları bazı yetkisiz ellerde, orjinal olmayan ürünlerle hayli düşük olabileceği de unutulmamalı.

Düzenli kullanımlarda kıl köklerinin hayli zayıfladığı ve kıl çıkma periyotlarının baya bi uzadığı, kıl sayısında ciddi azalmaların olduğu söylenen epilamor ürünleri hakkında daha detaylı bilgiyi elbetteki epilamor kullananlar ve yorumlarını esirgemeyenlerden alabiliriz.  Eğer siz de epilamor epilasyon ürünlerini kullandıysanız kullanıcı yorumlarınızı aşağıdaki yorum kutucuğuna yazmanız, kullandıktan sonra aldığınız sonuçları, olumlu olumsuz yanlarını, epilamor kullanıcı şikayetlerinizi, varsa yan etkilerini, kısacası epilamor hakkındaki memnuniyet veya mağduriyetlerinizi belirtirseniz diğer epilamor kullanmayı düşünen ziyaretçilerimize de ışık tutmuş olacaksınız.

Uyarı

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.