TR türkiye
sohbet siteleri

Episoft Tüy Azaltıcı Serum Nasıl? Kullananlar Yorumları

Episoft Tüy Azaltıcı Serum Nasıl? Kullananlar Yorumları

İnternet ortamında bu aralar sıklıkla karşımıza gelen ve olumlu yorumlara şirketin mükemmel yaklaşımı sayesinde güzel bir beğeni toplayan Episoft tüy azaltıcı serum güzel bir istikrar yakalayarak oldukça yüksek bir beğeni oranına ulaşmış bulunmaktadır. Nitekim olumlu sonuçları ve benzersiz yaklaşımı sayesinde memnun kalınan Episoft tüy azaltıcı serum, tüylerin oluşumu sağlayan proteinleri absürte ederek kılların kıl kökünde azalmasına ve daha geç çıkmasına sebep olmaktadır.

Episoft Tüy Azaltıcı Serum Nedir?

Episoft Tüy Azaltıcı Serum Nasıl? Kullananlar YorumlarıEpisoft tüy azaltıcı serum doğal maddelerden üretilmiş tüy şikayeti olan kişiler için tüy oluşumunu azaltıcı, tüy oluşumunu engelleyici bir doğal serumdur. Kadın ve erkekler tarafından kullanıma uygun olan bu ürün direk kıl köklerine etki ederek, kıl köklerinde kılların oluşumunu büyümesine sebep olan protein yapısını değiştirerek tüylerin azalmasına ve daha geç çıkmasına sebep olmaktadır. Bilinen bir yan etkiside bulunmamaktadır.

Episoft Tüy Azaltıcı Serum Fiyatı Ne Kadar?

İnternet ortamında ve e-ticaret sitelerinde ve büyük Avm’lerde satışı bulunan 20ml tüplerde satılan Episoft tüy dökücü serum ortalama 40-50 TL bandında bir fiyata satılmaktadır ortalama.

Episoft Tüy Azaltıcı Serum Nasıl Kullanılır?

 • Kullanmak istediğiniz bölgedeki tüyleri alınız. (Ağza, lazer epilasyon, epilasyon aleti tüy dökücü krem gibi ürünler ile alabilirsiniz.)
 • Tüyleri alınan bölgeye serumu damlatarak elinizde masaj yaparak yediriniz.
 • 10-15 dakika boyunca uygulayınız.
 • Daha sonra ister bölgeyi yıkayabilir istersenizde serumlu bir şekilde bırakabilirsiniz. Nitekim serumun güzel kokusu sizi rahatsız etmeyecektir.
 • Tüyler tekrar çıktıktan sonra tekrar tüyleri alıp tekrar işlemi uygulayınız toplamda 3 seans uygulamanız yeterli olacaktır.

Episoft Tüy Azaltıcı Serum Hangi Bölgelerde Kullanılır?

 • Kollarda
 • Koltuk Altında
 • Bikini Bölgesinde
 • Bacak Bölgesinde
 • Yüz Bölgesinde
 • Sırt ve Göbek Bölgesinde

Episoft Tüy Azaltıcı Serum Nasıl? Kullananlar Yorumları

Episoft Tüy Azaltıcı Serum Kullananların Yorumları

Muhteşem bir ürün, gözle görülür bir sonuç aldım diyebilirim, hediye için de ayrıca teşekkür ederim ☺️
Ürün paketlenmesi ve hediye için teşekkürler devamlı kullanım sonrasında sonuç alacağımı düşünüyorum :)
Ürünün paketlemedik gayet güzeldi ve sorunsuz kısa bir sürede elime ulaştı tereddüt etmeden alabilirsiniz hediye için çok teşekkür ederim
Hoş bir kokusu var işe yarar umarım hediye icin de teşekkürler..
Elime çok hızlı ulaştı. Hoş bir kokusu var. Etkisi için yeni kullanmaya başladığım için bir şey söyleyemem. Hediye için teşekkür ederim 🙏
ürün hızlı kargoya verildi küçük hediyeniz içinde teşekkür ederim. ürünü bugün kullanmaya başladım etkisini gördükçe tekrar yazacagim

İle yaradığını düşünüyorum tüyleri hep inceltti hemde azalttı 2 kere kullandım

Daha önce 3 serum kullandım çok memnun kaldım kesınlıkle tavsıye ederım. Ayrıca küçük hediyeniz için çok teşekkür ederim
Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini